CiN vs Sab Ekibi

Cyroburn*

Ağır Atlı
Ben kendimi ne zaman şöyleyim böyleyim diye tarif ettim ? Evet sınırım yok %90 savunma köylerim köyde 1 tane Asker yok attığım savunmalar world başımdan beri kesilmedi kesim neyi ifade eder :D 3-5 köyüne 200-300 kami gelip köyleri setleyip kesen oyuncumu oluyor:D bu oyunu ilk defa burda oynamıyoruz sınır olduğumuz zamanlarda oldu şunu söyleyebilirim zamanında konuşulan lafları sürekliyazmaya devam edeceğim sen 4-5 aydır caka sat sonra baktın world gidiyor ya tebrik edilmesi lazım ama ben ilerleme görmedim cinhala aynı kıtada şuan başladık 3klan op yapmaya düşen köy ortada kimileri hesap silsek 1 sene toplayamazsınız diye dalga geciyordu görüyorsun crystaliz i kusura bakma yiğidim bende bir hakkınız yok bence Banel bir klansınız2-3 para babası hesap gerisi multi topla barbara devam et herkes gibi :)

Şimdi ben hiçbir zaman caka satmadım o tarz işler senin işlerin kardeşim bunu foruma bakan herkes biliyor merak etme sen. Banel klan dediğin klana karşı herkesi birleştirdiniz korkunuzdan ama ileride herkes görecek tek tek sözlerinizi tutmayacaksınız. İşte o zaman sırf Cin için yaptılar diyenleri haklı çıkaracaksınız çünkü olayınız dostluk olmadı hiçbir zaman tek olayınız harita oldu. Bu konu hakkında olacakları zaten biz biliyorduk ama şimdi konuşmaya lüzum yok zamanla herkes görecek zaten. Bu arada ben hiç pre harcamadim bu dünyada köylerime de set set savunma çekmedim onlarda sizin işleriniz 1M premiz var 35 çiftlik var vsvsvs.

Onun dışında madem bu kadar yürek var bir dünya için sözleşelim bizim ekibe sizin ekip olacak şekilde aynı kıtaya girelim?

Hodri meydan.

Ersingltkn

Okçu
Herkes kendinden sorumludur. Bak ben forumda da çok aktif takılıyorum ama hiçbir zaman bu dünya garanti bizde her türlü kapatacağız biz onu 1 op ile sileriz 2 op ile yıkarız falan demedim hatta diyenlere de konuşurken belli olmaz dedim çünkü bu böyle bir oyun bir anda nerelerden dönüyor. Şuan ivme sizden yana döner mi zor ama imkansız değil yine aynı şeyler yaşanabilir sonuçta. Yaşanmaz ve kaybedersem de buraya gelip rakiplerimi tebrik edeceğim ama henüz değil daha pes etmedim çünkü. Burada daha önce de demiştim lafımın arkasındayım uzun süre burada olacağım sınır köylerimi kaybetsem bile içerden devam ederim böyle keyif alıyorum oyundan. Ne zaman tamamen silinir giderim o zaman gelir tebrik ederim herkesin hakkını veririm inşallah rakipler de bana karşı aynı hassasiyeti gösterirler.
İlk nokta kısmına kadar sana yazdım yanlış anlaşılmasın sen söyledin diye bir iddiam yok çünkü bende yazdığını görmedim, yani noktadan sonra yazılan yazı şahsına ait değil hocam

X-Rois.

Ağır Atlı
Şimdi ben hiçbir zaman caka satmadım o tarz işler senin işlerin kardeşim bunu foruma bakan herkes biliyor merak etme sen. Banel klan dediğin klana karşı herkesi birleştirdiniz korkunuzdan ama ileride herkes görecek tek tek sözlerinizi tutmayacaksınız. İşte o zaman sırf Cin için yaptılar diyenleri haklı çıkaracaksınız çünkü olayınız dostluk olmadı hiçbir zaman tek olayınız harita oldu. Bu konu hakkında olacakları zaten biz biliyorduk ama şimdi konuşmaya lüzum yok zamanla herkes görecek zaten. Bu arada ben hiç pre harcamadim bu dünyada köylerime de set set savunma çekmedim onlarda sizin işleriniz 1M premiz var 35 çiftlik var vsvsvs.

Onun dışında madem bu kadar yürek var bir dünya için sözleşelim bizim ekibe sizin ekip olacak şekilde aynı kıtaya girelim?

Hodri meydan.
ne kadar büyüttünüz 1 m olayını :D dostum oyun oynuyoruz 1-1 sözleşilirse şahsım adına girer oynarım seçsinler bir Classic girelim oynayalım nedir yani:D sizden sonrası sizi ilgilendirmiyor hele bi siz tası tarağı toplayıp gidin sonrasına biz bakarız:D

Fsociety

Baltacı
ne kadar büyüttünüz 1 m olayını :D dostum oyun oynuyoruz 1-1 sözleşilirse şahsım adına girer oynarım seçsinler bir Classic girelim oynayalım nedir yani:D sizden sonrası sizi ilgilendirmiyor hele bi siz tası tarağı toplayıp gidin sonrasına biz bakarız:D
Oyuna yeni üye katılım sayısı az hatta hiç yok denilecek kadar. Elbet bir dünyada daha karşılaşırsınız sözleşmeye gerek yok bence. :D

X-Rois.

Ağır Atlı
Oyuna yeni üye katılım sayısı az hatta hiç yok denilecek kadar. Elbet bir dünyada daha karşılaşırsınız sözleşmeye gerek yok bence. :D
Yav harbiden komik pre harcamadım diyor beni tanıyan bilir bende pre harcamadan bu oynuyorum Banel klan diye üzülmüş içerlenmiş herkesi birleştirdiniz demiş bizim pakt kaç aydır böyle bir soru sormuştum nerde diablo nerde jog nerde baron hepsini sildi attı barzo ve ng harita böyle değildi eze eze bu duruma geldi soruyorum ben cin neden ne eibo yu ne sab I yenemedi buna cevap veren yok alışmışlar bütün hepiniz birleştiniz yok öyle birşey kardeşim müttefikleriniz gidince ağlamayın sonuç değişmez

Cyroburn*

Ağır Atlı

Karşılaşacağız zaten sıkıntı yok istemeseler de olacak bu olay en azından hazır olsunlar diye söylüyoruz sonra bahane olmasın :)

Ahmet faruk

Mızrakçı
tıpış tıpış gideceksiniz caka satan abileriniz nasıl kaçıp gitti sizde gideceksiniz yok imkansız değil belki kazanırız rüzgar tersine döner hikaye bunlar şimdiden yolunuz açık olsun aynı kıtada başlayıp bitti hikayeniz.

Demir alma günü gelmişse zamandan meçhule giden bir gemi kalkar bu limadan der zamanımız geldiğinde gideriz nedir yani ama daha değil

Fsociety

Baltacı
Yav harbiden komik pre harcamadım diyor beni tanıyan bilir bende pre harcamadan bu oynuyorum Banel klan diye üzülmüş içerlenmiş herkesi birleştirdiniz demiş bizim pakt kaç aydır böyle bir soru sormuştum nerde diablo nerde jog nerde baron hepsini sildi attı barzo ve ng harita böyle değildi eze eze bu duruma geldi soruyorum ben cin neden ne eibo yu ne sab I yenemedi buna cevap veren yok alışmışlar bütün hepiniz birleştiniz yok öyle birşey kardeşim müttefikleriniz gidince ağlamayın sonuç değişmez
Şu klanlardan öğrendiğim tek şey son iki klan kalana kadar her an her şey olabileceği belli olmuyor :p

tokyilmaz

Mızrakçı
42 de bakıcı yoktu bizzat çöküşünüzü hazırladım o konuda soru işaretiniz olmasın. Tek gecede kestirdiğiniz yüzlerce savunmanın tek tek hesabı bende için rahat olsun :). Diablo cin dahi silse bu dünya size kolay olmayacak. Muhtemelen kazanacaksınız zaten ona gücüm yetmeyecek 13 bin köyü kapatacak pre gücüm yok ama uğraşacaksınız ve hala ihtimal dahilinde kaybedeceksiniz.

crystaliz3 cin bıraksa bile ben 2 yıl savaşırım, dünyayı uzatırım demişti ilk kaçanlardan oldu:)