Catapat vs Mafia

PARS Bjkmania94

Çaylak
Ek olarak o kadar atıp tutmuş ki bazı arkadaşlar söylemeden etmeyeyim. Gün ortasında arkadaşlar tarafımdan özür dilemiş olup barış teklif etmişlerdir. Gücünü kalabalıktan alan casus saldırısına milis çıkaran ekibin burda racon ve kesmesi bana komik geliyor ;) Savaşa farklı klanlar dahil olmaya devam ederse tarafımızdan hamleler yapılacaktır.
Saygılarımla
Okyay sana hiç yakıştıramadım kardeşim hakaret ettiğim için senden özür diledim. Barış için siz teklifte bulundunuz güzel bir muhabbet ettik savaş olacaksada böyle muhabbet içinde olsun dediniz şimdi böyle olayları çarpıtıp alaycı şekilde konuşman bizi üzdü

Mutios

Yasaklı
Knightçi adamlardan korkulur buraya da yazıyorum kendimden biliyorun

İLK GÜN HASILATI 8 TANE MAFİA ÜYESİ KARTEL TARAFINDAN KAFASINA SIKILMIŞTIR. 2 MAFİA ÜYESİ KENDİSİNİ ASMIŞTIR ( HESAP SİL ) 4-5 TANE MAFİA ÜYESİ VURULMAYACAĞININ TEYİDİNİ ALARAK KLANDAN AYRILMIŞTIR. TOPLAMA KLANA 2. GÜNÜNDE ALLAHTAN SABIR DİLERİM.

İLK GÜNÜN HASILATINI PAYLAŞMAK İSTEDİM.

SALDIRI VE SAVUNMA RANK1 ÇATAPATTIR.

Hadi EYW

AequitaS*

Mızrakçı
Valla kimse yanlış anlamasın. Bjlmania ile uzun süren arkadaşlığım var çok sevdiğim de biri karakteri düzgün bir insanen ufak şüphem yok ama şu oyuna 2 3 sene ko oynamiş 10 15 oyuncu koy herşeyi başarır eminim

Mutios

Yasaklı
Biz bunların 9 klanına savaş açmıştık müttefikleride dahil oldu. 50 vs 1500 falan galiba kağıt üzerinde lakin diğer klanlar şuan için karışmıyorlar. Müt oldukları için sistem dahil etti diye düşünüyorum. S1-S2 bu oyun böyle oynanmıyordu çok değişmiş. Yani tek savaş ilanıyla bütün kıtaya savaş açmış gibi birşey oldu:) Farketmez yine olsa yine açarız. Bildiğimiz doğrulardan ötürü diyelim

HyperionX

Çaylak
ağlama oğluşum ağlama : D
Biz tek klanız, sen 10 klan oyuncususun.
Kimin aklı gidiyor gayet ortada : D
50 kişi olduk diye aklınız gidiyor, sizin çok çekeceğiniz var : D

[/QUOTE]
ecd709f3-e8b6-4ea5-bba1-21d7b2a9bdf5.jpgZORBA SENİN VE PAKTIN İÇİN GELİCEK BEKLEMEDE KAL :) 1 KLAN DİYE BEBELERİ KANDIR SEN

Mutios

Yasaklı
sdjkşhskhslşhssdjklşha HyperionX e bulaşmayın frmTR çayı çorbası içmiş bu adam. Belli :D