Cash unite şavası hayırlı olsun

RandeulForce.

Yasaklı
abi ne analizi allah aşkına tanımadıgım oyuncu yok nerdeyse, eşit gider savaş 2 tarafta birbirini yenemez. Yenemeyeceği için erken bir savaş gene saçma gene saçma. Nesini analiz edeyim. Oyun savaş oyunu değil ki Oyun strateji ve ekip oyunu. bu klanların gelişimleri birbirini engellemiyorki, kalkıp savaş ilan ediyorlar yazık yani... Gelişim durdugunda savaşıcaksın ki gelişebilmek için. Oyun kapital bir mantık oyunu aslnda. Ama gel gelelim dediğim dedik çaldıgım düdük .d
Ya oyun oynuyoruz burda sanki ülkeyi kurtarcaz hâlâ strateji diyon sjxj

lv feryat

Yasaklı
acaba merak ediyorum patates johnwick artiz klanın da olsaydı soa gene kazanırmıydı :D
w67 de soacılar Op yemeden silmiş di simdi hatırladım nasıl unutmuşum @UNDERWORLD-61 bak bu adam hatırlıyordur hikayenin tamamını ondan sorup ögrenebilirsiniz soa da 10 tane oyuncu var saglam oyunu bilip oynıyan kadar gerisi preci multici ve 10 kişinin arasın da ne papates nede john wick diye biri yok haberiniz olsun arkadaşlar öyle yüksekden ego kasmayın

JohnWick.

Mızrakçı
w67 de soacılar Op yemeden silmiş di simdi hatırladım nasıl unutmuşum @UNDERWORLD-61 bak bu adam hatırlıyordur hikayenin tamamını ondan sorup ögrenebilirsiniz soa da 10 tane oyuncu var saglam oyunu bilip oynıyan kadar gerisi preci multici ve 10 kişinin arasın da ne papates nede john wick diye biri yok haberiniz olsun arkadaşlar öyle yüksekden ego kasmayın
sen önce cümle kurmayı öğren :D asıl preci kim klanlar aleminde herkes biliyor enesi gelip etiketleme burda :D

TaPeTaS

Mızrakçı
soa da oynuyorum ama soa ile her dünyada oynamıyorum ilk dünyam @UNDERWORLD-61 selamlarımı ilet o kim olduğumu sana anlatır feryadını sevdiğim