Caps Dünyası

Meto.

Yasaklı
Hırsızlar yavaş yavaş yakalanıyor sanırım :)
Sürünsünler hocam. Hırsız tanıdık hırsız diye savunacak değilim
Genel olarak klanın bakış açısı da bu yönde. Geçen DC'de 50 küsür kişi konuşuldu bu tarz işlere gerek yok.
Enese kalsa gerçi ayda bir baksanız hesabınıza yine döveriz bunları şeklinde de yine ben günlük yağmamı atıyorum

Gözlüklü Cani

Kılıç Ustası
Sürünsünler hocam. Hırsız tanıdık hırsız diye savunacak değilim
Genel olarak klanın bakış açısı da bu yönde. Geçen DC'de 50 küsür kişi konuşuldu bu tarz işlere gerek yok.
Enese kalsa gerçi ayda bir baksanız hesabınıza yine döveriz bunları şeklinde de yine ben günlük yağmamı atıyorum
Discord koordinasyonu tarafımca sağlandığı için affınıza sığınarak hatanızı düzelteyim. Toplantı akşamı sesli sohbete eş zamanlı katılan en yüksek kişi sayısı 96 kişiydi. Saygılar.

Casperghost

Milis
Dikkat ette hokus pokusla sana büyü yapmim :D bişey desem hakaret olur olmaz :D
erü merü erü meru efetua sepetua mefetua geliyorum ha ey cinlerin şahı lübülübü lüp lüp şu zeronun ruhuna girdinse çık üç kere beş kere yedi kere hu hu püf gel bir vakit saat etsin zero rahat hu hu hu püf püf püf

Casperghost

Milis
meto denen vatandaş her yere yazıyor video atıyor kimse cevap vermiyor ama hala yılmadan usanmadan olaylara müdahil olmaya çalışıyor kendisini hırsından dolayı tebrik ediyorum ama boşuna çabalıyorsun dostum ağzınla kuş bile tutsan kimse seninle muhatap olmayacak en iyi sen kendi çapında takıl

ZeRo54

Yasaklı
meto denen vatandaş her yere yazıyor video atıyor kimse cevap vermiyor ama hala yılmadan usanmadan olaylara müdahil olmaya çalışıyor kendisini hırsından dolayı tebrik ediyorum ama boşuna çabalıyorsun dostum ağzınla kuş bile tutsan kimse seninle muhatap olmayacak en iyi sen kendi çapında takıl
Kardo tanısan iyi adam sadece biraz kızgın