Burada Dursun

• Konuyu başlatan DeletedUser61632
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Yazan eden yok bari burası ''yok ben öyle dememiştim'' diyeceklere karşı delil olarak tutacağım arşivim olsun

Vra1Xn.png

Bi hafta Etna olur,başkanı der Trolldeki yöneticiler arkada yatıyor pasif topluyor bu adamlarla oynayamayız. Bi hafta Zero çıkar,bu şerefsizlerle ayni isimde olamam der. Ufak bi barzo çıkar o bi sey demeye fırsat bulamadan geri döner :D

Yani bi hafta zeroya bi hafta barzoya bi hafta etnaya sonra hepsi troll e :) dönüşür yani.

Durum böyleyken poseidon32, çarşı boydan boya. Elinden geleni ardına koyma :rolleyes:

Mevzu klandakilere mesaj atmaksa Tigeremre denen vasıfsızı 60 70 çiftlik savunmayla ayartmanız, o kuş kafanın da haritadakilere mesaj atıp, Trolle geçeceğiz bizi desteklicekler 20 30 kişiyiz sende bize katıl demesini, Ares42 nin mesajlarını falan buraya dökebilirim. Ama biz sızlanıyor muyuz yho soz bozom klondokoloro mosoj çokmoşsonoz diye. Hayır. Hatta diyorum ki;
elinizden geleni ardına koymayın

6JPdNE.png

Bir de savaşsak ne olurmuş sen düşün :)

DeletedUser65444

Ziyaretçi
galaxi klanlar tarihinin gördüğü en büyük balondur aksini iddaa eden galaxicidir nokta

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Poseidon’a da birşey diyeceğim fjdkskaksk 2030 a kadar dünyayı kapattırmaz mısın? ;) sen kimsin sen kahin misin djsjsja sen önce oynamayı öğren düşmandan aldığın 1 köy başında kudretten 5 barbarlardan 5 kendi klanından 5 köy alıyorsun sonra “bin uyuncuyum, bin istimizsim dinyi kipinmiz” kdjdk klanınız kosta rika ligi sizde kosta rika liginin basit takımlarısınız fjjsjejs op yapın bana tokat manyağı yaparım yoksa sizi hdhshsa

DeletedUser61632

Ziyaretçi
72 köy Kudretin oyunu bırakanları : Ramahan,Kıratlar,Mrhonnor
121 köy barbar köyleri
67 köy Troll den almış

İstatistiğe bak beee :D

Luciferr

Dük
Poseidon’a da birşey diyeceğim fjdkskaksk 2030 a kadar dünyayı kapattırmaz mısın? ;) sen kimsin sen kahin misin djsjsja sen önce oynamayı öğren düşmandan aldığın 1 köy başında kudretten 5 barbarlardan 5 kendi klanından 5 köy alıyorsun sonra “bin uyuncuyum, bin istimizsim dinyi kipinmiz” kdjdk klanınız kosta rika ligi sizde kosta rika liginin basit takımlarısınız fjjsjejs op yapın bana tokat manyağı yaparım yoksa sizi hdhshsa

Zaten bu gidişle sana operasyon yapmazlarsa kesimde de geçecim seni, az kaldı.

Alperen sesleri bize ulaşamayacak kadar kıstık onları, orda burda konusamazlar artık. Boşa yazıyorsun yavrum

DiOny SoS

Hafif Atlı
300 değil 500 değil fark olmuş 800 hala bizi savaşarak yenemeyeceğini anlayan diyor ve sen bunu ciddiye alıp buraya yazıyorsun alperen. gerçekten kınıyorum seni :D

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Farkettim zaten bayadır yazmıyorum ama dedim buraya bi hatıra bırakayım :) insan üzülüyor yani 5 10 fark olsa da gelip yazsa pasif topladınız falan dese ama işte 800 fark yenilir yutulur cinsten değil :D

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Sen şimdi diğer klanları geçtin diyemi buraya yazdın ? ne kadar saçma.

Poseidon sağlam savunma oyuncusudur saldırıda fazla iyi değildir bir saldırında oduncumu oyuncu mu görelim :)

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Poseidon sağlam savunma oyuncusudur saldırıda fazla iyi değildir bir saldırında oduncumu oyuncu mu görelim :)

Savunmacılık anlayışın klanından doldurduğu desteklerle köye yüzbin asker doldurmaksa evet çok iyi savunmacı takdir ediyorum. Free köy, free asker ile oynayanların oyuncuyum diye ortada gezmesi yüzünden ya da oyuncu sayılmasından ötürü bu oyun iyice sıktı zaten. Neyse yüzbin asker varsa bizde iki yüzbin askerle geliriz bi ara ama dediğim gibi önce biraz oyunculuk görelim ki şevklenelim :p

DeletedUser53053

Ziyaretçi
pek forum insanı degilimdir aslında... sadece dönen muhabbeti duyup yorum yapma ihtiyacı duydum.. bakın arkadaşlar diplomasi işim degil cokta sevmem acıkcası.. poseidon dedigimiz arkadaşın nasıl bir oyuncu oldugu gecmişinde görülecek birşey.. stalkera şizofrene sorulacak bir soru bu.. 5bin saldırı alıp köy vermeyip üstüne köyler alan bir arkadaş.. üc gün işe gitmeyip geceli gündüzlü bilgisayar başında duran tek tek mis arası atan tek tek köy savunan birisi.. saldırı konusunda bu dünyada geri kalması tamamen kişisel sebeplerden kaynaklı.. onun dışında ben daha iyisini yaparım diyen arkadaşa söylüyorum buyrun op yapın sonucu kendiniz test edin.. casus dahi atmadıgınız bir adamla ilgili barbar toplamış klanındakileri toplamış diyip duruyorsunuz aynısını hepimiz yapıyoruz.. bırakan oyuncunuzu toplamayıp buyursunlar troldekiler alsınlar diye mi bırakıyorsunuz siz ben hic öyle bir olaya şahit olmadım... bizde toplayan birinin derdinin size düşmesi ilginc cünkü sizde toplayan birinin derdi bize düşmüyor... bu bir oyun seversin sevmezsin sorun degil ama kücük düşürme hakaret etme bunlar insanın karakterine yakışmıcak şeylerdir.. kalitesiz basit bir oyuncu oynamayı bilmiyor diyorsanız opu ona yaparsınız toplarsınız o zaman zaten aldıgınız köylerle konuşma geregi bile duymadan söylemek istediginiz söylemiş olursunuz onun dışında saldırmadıgınız dogru düzgün köyünü bile almadıgınız bir insana bunları söylemek gercekten ayıp.. lütfen bunun oyun oldugunu kaybetmeden oynayın.. şamata gırgır sohbet bunlar forumun amacı diger kısmı insanın kendini kücültüyor başkasını degil.. hepinize iyi oyunlar dilerim...

DeletedUser61632

Ziyaretçi
Genel olarak söylüyorum, ben bi oyuncunun önceki dünyada oynayışlarına laf etmediğim sürece,önceki dünyalarda ne iş yaptığı beni ilgilendirmiyor. Bu ekip arkadaşlarım için de geçerlidir, honeyin w36 daki durumu beni alakadar etmiyor burda iş yapmadıktan sonra :D Laf edersem orası ayrı konu ki poseidonu da tanımam etmem.

Bu konuyu durup dururken açmadım yada niye başkasını değil de bu oyuncuyu yazdım. Bizim klandaki adama mesaj atmamışlar gibi trolldekilere mesaj atmakla bizi suçluyor.

Dünya başlayalı 6 ayı geçmiş, genel olarak sıralamada ilk 10 da,bir aydır falan da ilk 5 de oynadığı halde henüz oynamaya başlamadım diyor. 800 köy önde olan klana aciz diyor,dünya 3.sü olduğu halde savaşımızdaki istatistiği 2 almış 1 vermiş buna rağmen ben izin vermeden dünya 2030 a kadar kapanmaz diyosan bende sana elinden geleni ardına koyma da demiyorum

Elinden gelenin fazlasını yap da görelim diyorum

Luciferr

Dük
Abicim, madem abi savunmacı, madem bu konuda bu kadar övünüyorsunuz. 2 sorum var;

1. si;

- Savunma konusunda iyi olmak demek şu demek olabilir, savunmaları güzel dagıtarak sınırdaki kritik oyuncuları doldurmak. Bu konuda çok başarılısınız evet. Buna tek kelime eden yok zaten farkındasınız, herkesten köye çekilen savunmadan bahsediyor. Peki biz açtığımız her köyü neden aldık ?

2. si;

-Bir Kuseyra operasyonunda arkadaş savunma doldurdugu köyler vardı, 20 kamiyle acılamayan köyler. Bide 5-6 kamıyle ya da 3-4 kamıyle acılacak köyler vardı. Biz o köyleri aldık ve köylerini aldıgımızda dısarıda yakalanan 2518161157 tane full savunma vardı. Ha köyleri elimizden aldınız, arkasına mis takarak onada lafım yok ama full savunmayı kaybetmek mi arkasına bakarak yoksa bi tanecik mis arası atmak mı ?

Bırakın biz savunmacıyız ayaklarını. Boş geldiniz boş gidiyorsunuz, yaylanın.

Burda posediona laf söylüyorsunuz sizinde benzer oyuncularınız var ilk başta herkes dönsün kendine baksın herkes kapsının önünü temizlesin başkasına laf etmesin.

Forumda miletin oyun tarzına saldırmaya gerek yok.

DeletedUser65811

Ziyaretçi
Büyük konuşmak bilgece değildir ki burdan poseidon adlı kişinin bilge biri olmadığı belli. İşleri yüzünden bırakanlar, yeterli dostu olmadığı için toplananlar vs vs. (bir çok örnek verilebilir) kişiler elendikten sonra geriye kalanlardan uyumayan kazanır ama gerçek oyuncu oldukları için mi kazanırlar? Bu oyun matematiksel bir oyun ve ben kimsenin de mükemmel hesaplar yaptığını görmedim. Açıp simülatörden doğru saldırı/savunma ordusu için gerekli birim sayısını, bu birimlerin üretim hızı vs. gibi ayrıntıları inceleyip, doğru stratejiler için oyundaki gidişatı inceleyip, işi gücü bırakıp saatlerce harita inceleyip, mantıklı yorumlarla risk almayı becerebilecek; hayatından büyük bir kısmı bu işe adıyabilecek kişiler varsa, o kişiler gerçek oyuncudur. Geriye kalanlar ezbere, birkaç kişinin lafıyla hareket eden piyonlardan oluşuyor zaten. O piyonlardan bile kazanabilen olabilir. Bu o kişilerin oyuncu olduğu anlamına gelmez.

Galaxy klanı istatistiklerden de belli olduğu üzere Troll klanından şuan daha iyi. Bu demek değil ki Troll klanı kötü. Troll klanları içerisinde de elbet iyi oyuncular vardır ama o kadar fazla aptal oyuncu var ki kendilerini kullandıran, sürekli parçalanıyor klanları. Yönetim kötü çünkü. 30 iq insanları sırf yaşları büyük ve tanıdıkları çok diye yönetici kabul edersen olacağı budur. Yönetici olmak öyle kolay bir şey değildir. Liderlik vasfı yaşı büyük diye birine verilmemelidir. ''Abi'' ayağına insanların kendini kullandırması da ne yazık ki ülkemizin kötü bir özelliği ve sonuçları, oyun da olsa burayı da etkiliyor.