Biraz Magazin. SonD4ns Hamleye neden geçti?

Faramir66xd

Mızrakçı
Hesap sana köyü vermek için senin çıkarların için oluşturulduysa ceza almana neden olabilir demiş adam ki haklı bu konuda. Bizde böyle bir durum yok size köyü bırakmamızı mı istiyordunuz kanka ne sizin isteğiniz :)
Bu sorunun cevabını destek sistemine yazmanı öneriyorum sana :d buraya yazi yazmakla oyalanma da kuzenlerine oyunu bıraktır hadi :)

Emareks

Mızrakçı
Multilerinize teker teker oyunu bıraktırmaya devam edebilirsiniz bu arada bu da sorun değil de biz hayatımızda hile hurda kullanmadık diyip bunları yapmanız çok komik duruyor ben o yüzden yazdım:d
İnsan bir cümle kurduğu zaman ne dediğini düşünüp öyle kurmalı :) tuna 15 yıllık oyuncu çoğunuzun yaşı kadar oyun oynamış adam. Ve multi öyle mi :)

1711807718246.png

Emareks

Mızrakçı
15 yıllık oyuncu şifresini birisine verince ansızın multiye dönüşebiliyor. Ama siz hiç hileye hurdaya bulasmadiginiz için bilmiyorsunuz bu durumu pardon xjxjdndn
Bu durumda multiye dönüşür haklısın dönüştüyse incelenir ve ceza alırım. Kuralı çiğnemiş olurum çünkü ama böyle bir durum yok o yüzden bence böyle saçma şeylerle uğraşmayın kami atın hadi savunmalar boş boş duruyor köyde

Stratejist-

Hafif Atlı
Adamlar ne yaparsak onu yapıyorlar, barbar yasak diyoruz barbar almayın diyorlar, bireysel saldırmayın diyoruz saldırmayın diyorlar, barbarları yıkın diyoruz sımdı onu deniyorlar, ne öğretsen en iyisini öğreniyorlar, ama bu pushin işini hiç yapmadığımız için gösteremedik ondan böyle kötü ve acemiler.

Bu w de hepsine oyun öğretiyoruz buna üzülüyorum sadece.

Emareks

Mızrakçı
Adamlar ne yaparsak onu yapıyorlar, barbar yasak diyoruz barbar almayın diyorlar, bireysel saldırmayın diyoruz saldırmayın diyorlar, barbarları yıkın diyoruz sımdı onu deniyorlar, ne öğretsen en iyisini öğreniyorlar, ama bu pushin işini hiç yapmadığımız için gösteremedik ondan böyle kötü ve acemiler.

81. Dünyada enesin 197 köyünün sadece 36 sı farklı oyunculardan alınmış kalan köylerin hepsi hamle klanı ve barbar köyleri aşağıda aldığı köylerden bir kısmını bırakıyorum. Pushing isini hiç yapmadık dediğin yerde patladım kahkaha atmaktan :D Bize yaptığınız iş içinize siniyor mu diyen hamle oyuncuları yöneticinizin yaptığı bu iş içinize siniyor muydu ?

1711808585704.png

ZeRo54

Yasaklı

Bir tanesi şey demiş hamle barbar yıkım yapıyor bizde yapak dior öbürüde öyle bişey varsa gerçeketen tüm barbarları yıkatım falan :D :D

ZeRo54

Yasaklı
81. Dünyada enesin 197 köyünün sadece 36 sı farklı oyunculardan alınmış kalan köylerin hepsi hamle klanı ve barbar köyleri aşağıda aldığı köylerden bir kısmını bırakıyorum. Pushing isini hiç yapmadık dediğin yerde patladım kahkaha atmaktan :D Bize yaptığınız iş içinize siniyor mu diyen hamle oyuncuları yöneticinizin yaptığı bu iş içinize siniyor muydu ?

48410 adlı eklentiyi görüntüle
Açıkla @Stratejist-

Faramir66xd

Mızrakçı
Bu durumda multiye dönüşür haklısın dönüştüyse incelenir ve ceza alırım. Kuralı çiğnemiş olurum çünkü ama böyle bir durum yok o yüzden bence böyle saçma şeylerle uğraşmayın kami atın hadi savunmalar boş boş duruyor köyde
Konuyu değiştiriş hızı bağırtti xjxjfjdjdjdn

Faramir66xd

Mızrakçı

Haklısın banlanmasi lazım. 81i kapatamasin :d

Stratejist-

Hafif Atlı

ula olm niyetin tükürmekse bari rüzgara karşı durma, o w de beni bilmem kaç kişi şikayet etmiştir, o w nin en kilit klanı oyuncularından biriydim sence hiç ceza almamam ne ifade ediyor ?