Beceri kitabi takas sistemi

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Oyunda marketten maden takasi yapabiliyoruz
Klan icinde bayrak takasi yapabiliyoruz
Ancak heykele de sovalyemize hangi becerileri verecegimiz random bir sekilde sisem tarafindan belirleniyor saldiri oynayan birine 5 tane kilic 3 tane mizrak beceri katabi cikabiliyor bunlari kullanmak istemiyorsa takas edebilmeli degisim icin sadece premium yetersiz kalmis bayraklardaki sistem gibi birsey uygulanabilir bence

DeletedUser38381

Ziyaretçi
bayrak sistemindeki gibi sadece klan içi ticaret olabilir.

DeletedUser65457

Ziyaretçi
Oyunda marketten maden takasi yapabiliyoruz
Klan icinde bayrak takasi yapabiliyoruz
Ancak heykele de sovalyemize hangi becerileri verecegimiz random bir sekilde sisem tarafindan belirleniyor saldiri oynayan birine 5 tane kilic 3 tane mizrak beceri katabi cikabiliyor bunlari kullanmak istemiyorsa takas edebilmeli degisim icin sadece premium yetersiz kalmis bayraklardaki sistem gibi birsey uygulanabilir bence
Mantıklı bir konu açımı olmuş tebrik ediyorum :)

DeletedUser65570

Ziyaretçi
Bu sistem gelirse oyuna akan paralarda azalma olur o yüzden geleceğini sanmıyorum.

DeletedUser38381

Ziyaretçi
Bu sistem gelirse oyuna akan paralarda azalma olur o yüzden geleceğini sanmıyorum.

bayrak içinde aynı şey geçerli orada da bayrak satın alabiliyordun ama bir düzenleme getirip sadece klan içi takas sistemi getirildi.bana göre en adaletli olacak şey klan içi takas sistemidir.

DeletedUser60632

Ziyaretçi
şovalyenin de daha etkin kullanılmasını sağlar, bence mükemmel öneri :)

DeletedUser58412

Ziyaretçi
güzel öneri bir an önce gelmeli mesela oyun başında bir oyuncu saldırı oynamak istiyor ama şovalyeye sürekli savunma bayrağı geliyor takas sistemiyle bu durum dengeli hale gelebilir.

rascal125

Ağır Atlı
hazır bu öneri tutmuş iken oyun başı mancınık gizli depoyu vurabilsin acaba bu öneri tutar mı diye bi saha araştırmasına mı çıksam.. ya da daha önce bu öneri yapıldı mı.. çok mu uçuk kaçar bilemedim o_O

DeletedUser63431

Ziyaretçi
hazır bu öneri tutmuş iken oyun başı mancınık gizli depoyu vurabilsin acaba bu öneri tutar mı diye bi saha araştırmasına mı çıksam.. ya da daha önce bu öneri yapıldı mı.. çok mu uçuk kaçar bilemedim o_O
Mantıklı bence :) asker bassın insanlar gizli depo büyütmekle olmuyor :)

DeletedUser64746

Ziyaretçi
Özellikle mimarlık attığını düşünüyorum elimde 3546453453 tane mimarlık oldu

Deleted User - 1736393

Ziyaretçi
Aynen her yer gizli depo ve pre kasan oyuncuyla doldu köylerin askerlerini kesme de son çıkan asker çalıştırma olayı da gelincw aşırı anlam kalmadı oyunu iyice farma çevirdiler sıkıldıkca kesim yapan benim gibi insanlara yazık oldu ssfghjj