BARZO vs STALKER+CİN SAVAŞI

• Konuyu başlatan DeletedUser63959
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
oyundaki nickin ne diycemde muhtemelen tek postluk açılmış bir hesap şifreside unutulmuştur.

böyle bir olay olacaksa sen değil ben direk barzo yönetimine yazarım forumdan duyuru falan yapmam.

Sen bellikli ortalık karıştırıcı mikserlerden birisin:)

SEN ADAMISIN BE
OKADAR ATTIN TUTTUN. YAZDIKLARINA BAKANDA SENI BIRSEY SANACAK.
SIMDI BANA BAHANELER URETIYORSUN.

DeletedUser61688

Ziyaretçi
Hesabın adı yanlış yazılmış pek bilgin yok o olayla belli. Neyse yazacak çok şey var ama gerek yok bazen bir 35 kişilik liste paylaşırsın su akar yolunu bulur :) İsteyen istediği kurala göre oynasın kardeş. Benim kuralım yok bu böyle bilinsin Cinci kardeş...

Ben biliyom tam ismini m4t4d0r tam ismini bildiğime göre olayla ilgimi de anlamışsındır. Yav sen yaz biz dinleriz işimiz gücümüz olsa buralarda dolaşmayız yaz bakalım ne yazacan. Yazmaya mesela şeyden başla m4t4d0r u diyosunuz ya çalmadık, şifre ortalarda idi vsvs.. madem bu kadar onurlu, şerefli oynuyorsunuz adamın destekleri geri yollayıp neden köylerini topladınız koskoca BARZO klanının buna ihtiyacı mı vardı. Hadi bakalım az anlat da dinleyek yaz kardeşşş

DeletedUser63514

Ziyaretçi
bursa atıcak tutucak...
sonra yonetimdeki forumlarında nasıl kandırıyoruz ama adamları
ne korkaklar vs vs
nasıl inanıyorlar hemen diye yazıcaklar :)
sonrada serefden bahsediyekler :)

DeletedUser63410

Ziyaretçi
Biz o konuda özrümüzü diledik kardes oyuncuyada dedik verelim hesap istedigin gibi oyna, gidip yuz yuzede konusuldu oyuncuyla. Klan baskanimiz bakicilik verdiginde bakiciligi verdigi kisinin hesabi bi baskasina vermesi ve o kisininde tum askerleri nerde ne var operasyon bilgisini vs. video alip paylasmasi gruplarda gibi bir durum oldu bunun adina ben sizin klandan hicbir aciklama ve özür görmedim.
S o s i ya hesabi hakkindada cin klaninin yaptiklari ortada ve bu hesap bahane edilerek savas ortaya konuldu. Bilmiyorum bugra sordun mu sosiyaya hesapta kac premium puan vardi ne kadarinin ustune kondu? Bizim ona dedigimiz suydu premiumu gonder alan kisiye sonucta parayla aliniyor geri gel klana oyna oyunu skinti yok diye telefonla arayip konusup aynen boyle soylendi. Sizde olayi bilmeden stalkerin dahi komik gorucegi bir laf soyleyerek savundunuz.Temur melik hesabida bizim o zaman world 26da bizdeydi bize verin dediniz. :) Biz hesapta varolan premiumlardan bahsettik hesaba gecen kisi baya bir emek vererek yuklu miktarda premium almisti bunu geri gondermeyince her klan vurur oyuncuyu ama sen bu oyuncuyu alip klana savundun.

Bu sekilde oynamaya devam edin. Stalker klanindan bir iki oyuncu yanlis sey yapti biz bunu stalker klanina maal etmedik barzodanda ayni sekilde ama siz karalamaya calistiniz daima.
Fakat cin ekibini küçük düşürücü hareketler yapiyorsun bugra stalkerdan bazi oyuncularin daha sizle savasmicaz adil olmuyor diye gelen mesajlari gorsen yanlis yaptiginizi sende bilirdin.

Ahahaah iletsene bana o mesajları bizde bilelim :D

Onu bunu bırakında kayıpruhu ne vurduk be operasyon mesajını alıp çakılı destek olan köyleri fulleyemeyen bir klansınız :)

DeletedUser63410

Ziyaretçi
Stalker ekibiyle savasirken düşmandan cok dost edindik baslarda her ne kadar iki klan ekibinin birbirlerine karsi hatalari olsada faruk ve sinan abinin konusarak halledemedigi bir olay olmadi. Savaşimizda böyle devam edecektir bir daha ayni skintilarin yasanmasini iki tarafta istemiyor.
Ancak cin klani iki buyuk klaninin savasina karismayacakti bunu heryerde dile getiren cin ekibi bugün savas baslatti. Olay forumlarda yazilandan cok farkli o yazidan once siz zaten operasyon plani yapmis kami ve mis sayisi toplamaya baslamistiniz. Resim konusma vs. her turlu sey mevcut kusura bakmayin world24den ocean ekibinden cok yakin dostlarim var cinde haber ucuruyorlar.

DeletedUser63410

Ziyaretçi
Ahahaah iletsene bana o mesajları bizde bilelim :D

Onu bunu bırakında kayıpruhu ne vurduk be operasyon mesajını alıp çakılı destek olan köyleri fulleyemeyen bir klansınız :)
Güzel operasyondu elinize saglik operasyon mesaji veya herhangi bir kordinat gelmedi sabah 6ya kadar ayakta durup elimizden geldigince mis arasi attik son anda mis cikilan yerlere onun haricindekileri patlattik zaten kayiplar genelde 1 saat mesafeden mis atilan koyler oldu.

Atilan mesajlar benim hesabimda kalacaktir.

Güzel operasyondu elinize saglik operasyon mesaji veya herhangi bir kordinat gelmedi sabah 6ya kadar ayakta durup elimizden geldigince mis arasi attik son anda mis cikilan yerlere onun haricindekileri patlattik zaten kayiplar genelde 1 saat mesafeden mis atilan koyler oldu.

Atilan mesajlar benim hesabimda kalacaktir.

ya geç bir yalanı kardeşim :D

senin yöneticinden duymasam tamam diyeceğim gerek yok böyle şeylere benim kuralım yok diyorsun madem mertçe söyle aldık destekledik diye :)

Mesaj varsa vardır ben sana isim veririm çünkü ortada öyle bir mesaj var yalan konusmuyoruz ama bak sen veremiyorsun bol keseden sallamakla yürümüyor bu işler...

DeletedUser63514

Ziyaretçi
sosiya hesabı denilip duruluyor...

hesap 25 gün once çalındı diyorsunuz...
sonra mrbeye sokturduk bilere diyorsunuz çalınan bir hesabı nasıl kendi isteğinizle mrbey klanına sokuyorusunuz...
sonra biz klana alıyoruz hesap prodan barbara düşen koyleri takır takır topluyor sorun yok...
toplama işlemi bitince birden hesaba saldırılar başlıyor neymiş hesap çalıntıymış...

25 gün neden bekliyorsunuz bana 1 tane mantıklı açıklama yapın...
yapamadınız...

sizlere insan gibi dedim cin klanından herhangi bir oyuncuya dalmak klan dalmaktır...
ben koyü kimin daldığına bakmam hangi klanın daldığın bakarım...

size gittik uyarımızı yaptık...
sonra bize dediğiniz teklif şu
tamam sosiyadan bizim prodan aldığımız barbar kadar koy alın

siz almıssınız 300 400 tane barbar...
sosiyada var 150 koy

ama o hesabın yeri bence cok daha onemli idi...
size şu teklifide yaptım...
madem sosiya bukadar onemli sizin için tamam bırakıcam o hesabı size ama prodan aldığınız bütün koyleri bize verin dedim...

bunuda kabul etmediniz demekki o hesap sizin için onemli değilmiş...
200bin puan eksilmek daha onemliymiş...

sonra başladınız bize verdiğiniz sozu tutmanız demeye...

size biz hangi koşulda soz verdik ?

1. barzo klanı prodan aldığı bütün oyuncuları klandan atıcak....
2. barzo klanı pro ve cin klanları arasındaki savaşta tarafsız olucak...
3. hiç bir şekilde prodan koyler alınmıcak...
4. hiç bir şekilde klanıma saldırı olmıcak...

4 tane kural vardı barzo ve stalker savaşında tarafsız olmamız için...

1.yi yaptınız...
2.yi yaptınız...
ama sonra bi baktınız etrafta cok koy var cinde içinize doğru gidiyor hemen başladınız pronun koylerini toplamaya...
buda yetmezmiş gibi sonra klanıma saldırmaya başladınız...

sonrada serefsiz olan sozunden donen biziz...

bunlarda yetmezmiş gibi
mirzay hesabı gidicek o güvendiğiniz dağlara karlar yağıcak dicek...
sonra başka bir hesap herşey planlandı 2 3 aya cini yok edicek dicek...
üstüne klan lideriniz gidicek yonetimde ne korkak klanmış bu cin bizle savaşmaktan korkuyorlar once bir sosiyaya bitirelimde sıra onlara gelir dicek :)

sonra bizde savaş açmıcaz yok artık...

DeletedUser62479

Ziyaretçi
Cin sizden korkuyor mu? kendi kendinize gaza geldiniz yok korkuyor yok bir tarafları yemiyor. sonra oyuncularımıza mesaj atmalar klana gelin diye. bana sordu dangerman napıyım diye geç dedim.

bu adama karaktersiz diyorsunuzda bunun tırnağı olamazsınız karakter konusunda. bu adamlar sizin world başından beri dostunuzdu klana aldığınız gün savaş ilanı verdim. sırf diplomasi yapabilmek uğruna bu adamları sattınız. 2 gün diplomasi diye yazdınız.

Sosiya hesabı çalıntı dediniz. biz zaten gereğini yapıcaktık arada s.a varken saldırmaya başladınız. köy aldınız. temur melik hesabına bakmadınız hiç o hesap kimin. kısa bir özet geçeyim. o hesabın orjinali abeddonxxl budur. w26da hesabın ismi ve şifresi değiştirildi izinsiz bir şekilde.

şeref diyorsunuz.

stlker oyuncularını whatsappta kandırmaya çalışmak mı şeref? size 400 500 çiftlik savunma atıcaz demek mi şeref? metedro hesabının şifresine ulaşıp köyleri peşkeş çekmek mi şeref? ynstgc hesabında stlkerin çok emeği varken hesabı silip barzodan isyan hesabına geçmesimi şeref? world başından beri dostunuz olan pro klanı oyuncularını sırf bizle diplomasi yapabilmek adına klanınızdan atmak mı şeref yoksa attıktan sonra tekrar klana çağırmak mı şeref yüzsüz yüzsüz? gelirler bekleyin o adamlar size:)

DeletedUser61560

Ziyaretçi
hesap çalarken oyuncularımıza mesajlar atarken klana gel diye türlü türlü oyunlar çevirirken şerefli olduğunu idda eden fakat tüm worldce ne oldukları net bilinen barzo klanı ile savaşımız başlamıştır.

savaş sebebi

cin bizden korkuyor demeleridir. iyi savaşlar şerefli klanın şerefli oyuncuları

Haysiyetsiz ve şuursuz yazılar yazma burda
Önce insan olma bilincini taşı üzerinde
Ahlaki değerlerini yitirip hırsla
Geçmişinde hiçbir şerefsiz oyuncu barındırmayan şanlı barzoya laf edecek kadar çapın düşmesin
Boyunu aşan çapını bozan dizayini uzak
Genel etik ahlaki değerlerini oyun uğruna bozup
İçinde 200 oyuncu barındıran wordun
En göz kamaştıran savaşçı kimliği öle her daim on planda olan 15 yıllık geçmişi olan
Gercek anlamda oynadığı her wordte tüm klanların korkulu rüyası olan
İçinde her yaştan her kesimden insanlar barındıran
Bir aileye gelip burada hakaret edecek kadar
Çin klani yönetimde olupta yönetim i sadece askeri oyun içinde gören
Satavasiz gerçeği yansıtmayan kural dışı oyun bilinciden uzak cümleler sarf etmek anca senin gibi kendini bilmeyen
Başka hesapların içinden insanların duyguları ile düşünceleri ile oynayan
Kişiliğini yitirmiş bir oyuncuya yakışır
Burada ki kelimelerin ve savaş metnindeki
Yazınız sizin karakterinizi en güzel şekilde gözler önüne seriyor

Sizin oyun oynama anlayışınız
1 klan içinde casus barındır
2 klan içindeki casus hesaplarını kullanarak komut paylaşımında beraber sosiyo hesabına öp yapacağız diyip te
Saldırı köylerini belirleyip dipteki hesaplarinizdan mis basıp köy almak sa
Bu şeref size aittir buyrun size daha nice şerefli oyunlar dileriz...

DeletedUser63529

Ziyaretçi
Yaz yağmuru kardeş , w35 de nickin nedir bilmem ama barzoda yetkili birine benziyorsun , sana s o s i y a 'nın premium geçmişini atayım bakayım kardeş prelere kim konmuş bi herkes görsün .

Tarih İşlem Değişim Yeni Premium puanları Ek bilgiler
Şub 10, 21:41 Aktarım 2 5 Premium Değişimi: Kil satıldı (1003) - tr39
Şub 10, 14:04 Puanlar bozduruldu -10 3 Yapım süresini yarıya indir - tr35 - wall (seviye 20)
Şub 10, 08:12 Puanlar bozduruldu -10 13 Yapım süresini yarıya indir - tr35 - wall (seviye 11)
Şub 10, 08:12 Puanlar bozduruldu -10 23 Yapım süresini yarıya indir - tr35 - wall (seviye 10)
Şub 10, 03:45 Aktarım 3 33 Premium Değişimi: Kil satıldı (1102) - tr39
Şub 09, 23:41 Aktarım 1 30 Premium Değişimi: Demir satıldı (314) - tr39
Şub 09, 23:41 Aktarım 2 29 Premium Değişimi: Demir satıldı (624) - tr39
Şub 08, 14:40 Aktarım 3 27 Premium Değişimi: Demir satıldı (916) - tr39
Şub 07, 17:18 Aktarım 4 24 Premium Değişimi: Demir satıldı (1001) - tr39
Şub 04, 13:38 Aktarım 2 20 Premium Değişimi: Odun satıldı (459) - tr39
Şub 03, 22:07 Aktarım 3 18 Premium Değişimi: Kil satıldı (685) - tr39
Şub 03, 22:07 Aktarım 3 15 Premium Değişimi: Demir satıldı (586) - tr39
Şub 03, 16:42 Aktarım 7 12 Premium Değişimi: Demir satıldı (1283) - tr39
Şub 03, 00:13 Aktarım 4 5 Premium Değişimi: Demir satıldı (767) - tr39
Oca 30, 22:53 Puanlar bozduruldu -50 1 Çark dönüşü - tr35
Oca 30, 22:41 Aktarım 7 51 Premium Değişimi: Demir satıldı (530) - tr39
Oca 30, 22:41 Aktarım 9 44 Premium Değişimi: Kil satıldı (909) - tr39
Oca 30, 13:38 Aktarım 5 35 Premium Değişimi: Kil satıldı (512) - tr39
Oca 29, 16:38 Aktarım 1 30 Premium Değişimi: Kil satıldı (77) - tr39
Oca 29, 16:37 Aktarım 3 29 Premium Değişimi: Demir satıldı (200) - tr39
Oca 28, 18:57 Aktarım 5 26 Premium Değişimi: Demir satıldı (333) - tr39
Oca 28, 14:26 Aktarım 6 21 Premium Değişimi: Kil satıldı (400) - tr39
Oca 27, 21:24 Aktarım 6 15 Premium Değişimi: Demir satıldı (401) - tr39
Oca 23, 18:21 Puanlar bozduruldu -10 9 Köy pazarı ile hammadde ticareti yap tr35
Oca 23, 18:18 Puanlar bozduruldu -10 19 Köy pazarı ile hammadde ticareti yap tr35
Oca 23, 18:17 Puanlar bozduruldu -10 29 Köy pazarı ile hammadde ticareti yap tr35
Oca 23, 17:03 Puanlar bozduruldu -10 39 Yapım süresini yarıya indir - tr35 - wall (seviye 17)
Oca 23, 12:35 Puanlar bozduruldu -10 49 Yapım süresini yarıya indir - tr35 - wall (seviye 16)
Oca 19, 23:58 Puanlar bozduruldu -200 59 Hesap yöneticisi tr35 30
Oca 19, 23:58 Puanlar bozduruldu -150 259 +%20 demir üretimi tr35 30
Oca 19, 23:58 Puanlar bozduruldu -150 409 +%20 kil üretimi tr35 30
Oca 19, 23:57 Puanlar bozduruldu -150 559 +%20 odun üretimi tr35 30
Oca 18, 21:13 Puanlar bozduruldu -50 709 Elmas Madeni madenarabası - tr35
Oca 17, 14:34 Aktarım -1600 759 to: SEVGi DUVARI
Oca 17, 14:31 Aktarım -1600 2359 to: srece

Oca 15, 11:12 Puanlar bozduruldu -10 3959 Yapım süresini yarıya indir - tr35 - smith (seviye 16)
Oca 15, 11:12 Puanlar bozduruldu -10 3969 Yapım süresini yarıya indir - tr35 - smith (seviye 17)
Oca 15, 11:12 Puanlar bozduruldu -10 3979 Yapım süresini yarıya indir - tr35 - smith (seviye 18)
Oca 15, 11:12 Puanlar bozduruldu -10 3989 Yapım süresini yarıya indir - tr35 - smith (seviye 19)
Oca 15, 11:12 Puanlar bozduruldu -10 3999 Yapım süresini yarıya indir - tr35 - smith (seviye 20)
Oca 15, 07:28 Aktarım -1000 4009 to: Temür Melik
Oca 14, 10:48 Puanlar bozduruldu -10 5009 Yapım süresini yarıya indir - tr35 - farm (seviye 30)
Oca 14, 10:45 Puanlar bozduruldu -10 5019 Köy pazarı ile hammadde ticareti yap tr35
Oca 12, 13:38 Satın almak 0 5029 Ödeme metodu: mastercard-worldpay. Ürün Kimliği: itempackage_warpackage.
Oca 12, 13:37 Satın almak 0 5029 Ödeme metodu: mastercard-worldpay. Ürün Kimliği: itempackage_warpackage.
Oca 11, 12:15 Puanlar bozduruldu -100 5029 Bayrak paketi tr35
Oca 11, 12:15 Puanlar bozduruldu -100 5129 Bayrak paketi tr35
Oca 11, 12:15 Puanlar bozduruldu -100 5229 Bayrak paketi tr35
Oca 11, 12:15 Puanlar bozduruldu -100 5329 Bayrak paketi tr35
Oca 11, 12:14 Puanlar bozduruldu -100 5429 Bayrak paketi tr35

Brskr-RTV

Mızrakçı
burası yazmakla bitmez herkes işine baksın..

he barzodan haysiyet felan diyenler olmuş o kelimeden bahsedecek son klansınız önce içinizdekileri bir ayırın temizleyin sonra gelin konuşalım..

yaz yağmuru onur du sanırım telefonda geçen gün konuştuğum ben işin böyle olacağını sana söylemiştim onur yazmışsın oraya cin karışmayacaktı ama illede karışın dediniz mehmet abiye (temüre) de söylediim durumu pek şaşırmamak lazım artık işlerin bu noktaya gelmesine

DeletedUser

Ziyaretçi
Stalker - çin ortakligi nihayet gün yüzüne çıkmış.
Çok zor oldu sanirim sizin icin bu günü beklemek.
Öyle açıktan beraberce BARZO Ya sallamak keyifli ha!

Abbedon barzo çin arasında ki SA yi bozan koşul neydi?
Barzo nin pro dan terke düşen koyleri alması..
Peki ben ne önerdim sana.
Madem orta da bir yanlış var diyorsun.. ben de yanlısı düzeltelim dedim.
Ve,
Barzonun pro dan aldığı terk köy kadar koyu sosiya dan al dedim
Neden yanaşmadı bu teklife? Çünkü işinize gelmedi.
Kabul etmiş olsan, stalker li arkadaşlarla geniş geniş barzonun arkasından atıp tutamayacaktin.
Diğer taraftan liste de hazır nasılsa, bir an önce işi bitirelim.
Cptr sen var misin liste de. Anlcan var sanirim. Ruznak ı almamisinizdir..
Ben yanılmıyorsam Emur lerik böyle bir teklifi de kabul etmemiştir.
böyle mi kandiriyorsunuz insanları?!!
Yakışmıyor arkadaşlar.

Bu savasin bahanesi Sosiya hesabıdir. sosiya hesabini mr b ye biz sokmadik kendisi girdi. Tc zuzu ile konustuk ve durumu anlattik orada kalsin dedik.
Sosiya nin calindigini sağır sultan duydu. Çalındığını bildiğin bir hesabı klanda tutmakla, matador hesabini boşaltan arkadaşlara söylediklerinden seni ayıran nedir? Bu arkadaşlarımız yanlış bir iş yapmış sen de aynı yanlışın icindesin. Çalınmış bir hesap üzerinden çıkar sağlamaya calistin.
Üstüne savaş nedeni yarattin .
Çin klanina layık bir karakter değilsin.

Diğer taraftan 35 kişilik liste hazırlıyorsunuz ve sw emek eden bir sürü oyuncuyu da yok sanıyorsunuz.
Bu nasıl bir kendini bilmezlik?

DeletedUser14343

Ziyaretçi

andr0id0Acemi

Oca 04, 15:59 Aktarım -7000 915 to: s o s i y a

7 k premiumu 4 ocakta ben yolladım o hesaba.. aksini ıspatlayan bu adam pre calmadıgını kanıtlayın cin klanına gececem.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bu arada onur un bilmediği ve yankis aktardigi bir detayı da açık ediyor.
Sosiya hırsızı kayıtta görüldüğü gibi 3200 pre iade etti.
Sosiya nick ı 15 yıldır barzo da oynayan bir hesap ve bizim için anlamlı.
3200 pre gonderdi 700 preyi kesti. Gerekçe olarak da hesabın adını değiştirecekti ama değiştirmedi.

Bilginize..

DeletedUser

Ziyaretçi
Sevgili abbedon
Savaş vs. Önemli değil, sen beni vurursun ben seni vururum bunlar onemli degil. Sen doğru bir şey yap ve sosiya yi teslim et barzo ya.
Teklifim hala geçerli.

DeletedUser63529

Ziyaretçi
Önce bi toplamayı öğren rukas 4200 pre iade edilmiş ve ben etmedim . Hesap çalındı dediniz , çalan adam enayi mi gidip 4200 preyi geri atsın , az mantıklı konuş . Ayrıca 7000 attığınız prenin 4200 ünü geri almışsınız dimi ,

7000-4200=2800 yapar dimi , belki çıkaramazsın diye yazayım dedim . Geri gönderilecek 2800 preniz .