BARZO vs DIABLO

Durum
Konu yanıtlara kapalı.
@Crazy is here yok oguzum valla sonuna kadar arkandayım ve destekcınım herkese ınat en sevdıgım rakıplerdensın :)

soyle dıyeyım bende bakıcıyken barzoya 1 koy bıle vermem :D cını savunur gıbı savunurum hesabını :D yeterkı sen arkamızdan sövme :D

Ragez

Kılıç Ustası
biz de uykusuz kalmak isterdik doğrusu, hani şöyle misilleme güzel bi op çekseniz fena olmaz mı :)

*uA1905*

Mızrakçı
saygı ve sevgi icinde bir baslık buldum sonunda Herkese başarılar :)

55-nEFEs-55 Niyazi kardesime özellikle başarılar :)

Crazy is here

Yasaklı
@Crazy is here yok oguzum valla sonuna kadar arkandayım ve destekcınım herkese ınat en sevdıgım rakıplerdensın :)

soyle dıyeyım bende bakıcıyken barzoya 1 koy bıle vermem :D cını savunur gıbı savunurum hesabını :D yeterkı sen arkamızdan sövme :D

Yok kanka niye söveyim gayet güzel geliyorsunuz hakkınızla alıyorsunuz alırsanız köyleri :) Bakıcı teklifi için teşekkürler şüphem yok 3 saat uyuyup işe gittim sayenizde öğle yemeği yemeyip uyuyor öyle dengelemeye calısıyorum :)

Bqr97

Mızrakçı
Bu elaman Mertkrdss Barzo sınırında tuttunamadıysa o sınırda Cinden kimse tutunamaz. Cinini çok konuşan elemanları nerede acaba

whisper*

Baltacı
çok ayıp hatta terbiyesizce ve saygısızca ben bu barzo diablo bölümüne zevkle neşe ile giriyordum hatta eğleniyordum saygılı düşmandan ötürü bu forumda bunun yazılmasına işallah izin vermezler .
Bu eleman oynamıyor bi de üstüne üstlük fake sanırsam çok da takmayın söylediklerini :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.