BABA & Diablo ve diğerleri..

• Konuyu başlatan sovalye-20
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser38532

Ziyaretçi
klana casus sokup multi hesaplarla birbirine saldırıp rapor koyan insana leonqq denir..ve arkadaşlar ben bugun gördüm ceza aldıkları multi olduklarını bugun anladım hesaplar ceza aldıktan sonra attım klandan. yani bunun adı kalleşliktir strateji değil

bizde olmayan bir rapor sende nasıl oluyor bunuda açıkla bakalım ;)
Onun adı kalleşlikse yalan söyleyen En Adi şerefsizdir.
iftira atanda aynı şekilde şerefsizdir.

Diabloya Saldırmış bizde olmıcak kımde olacak ..

DeletedUser38532

Ziyaretçi
şimdi sanada teşekür ederim bende AllEyesOnMe bu elemanın babaya cssluk yaptğını bılıyordum bende merak ediyordum acaba multileri nerde diye sizde çıktı:9
ne tesadüf..

DeletedUser37661

Ziyaretçi
diablo w15 de operatörlerden yardım almayacak diyorlar doğru mudur :D

DeletedUser38532

Ziyaretçi
beceriksizlğinize böyle bir kılıfmı buldun sende:)

DeletedUser37661

Ziyaretçi
Benim girebildiğim hesaplardan birinde bordolumavimin bir hesabın şifresini verdiği alın bu hesabın şifresini emailini değiştirin kullanın dediği mesaj duruyor şikayet ettim ceza gelmedi daha nolsun ki

DeletedUser38532

Ziyaretçi
onu git vvv ye anlat şikayet ettik delilimde vardı operatör ceza vermedi diye burda çamur laflar yapma ...
sende kend i Ağzınla itiraf ediyosun kullandığım hesaplar falan filan , sonrada ceza aldık operatörlerle bağlantınız var :9

DeletedUser37661

Ziyaretçi
öyle bir mesajın olduğunu sizde biliyorsunuz zaten bizde biliyoruz operatörlerde biliyor yapacak birşey yok :D
forumunuz entrasan :D bizde diyoruz balyoz niye saldırmıyor size diye ortak forumunuz bile varmış :D

DeletedUser38532

Ziyaretçi
küseyra + vae +atakankaga abinizden güzel şeyler öğrenmisniz:)
siz gidin pisliğnizi temizleyin önce burda bana maval okuma ....

DeletedUser37661

Ziyaretçi
Küseyra ile gerçek hayatta konuşan biri olarak aynı kişi değiller :D
Ama bir önceki mesaja birşey bulamayınca "baane sizde yaptınız" moduna girdin birazdan da napıcaksın adresmi vereceksin gaziosmanpaşada oturuyorum gelin diye :D

DeletedUser37661

Ziyaretçi
direkt çirkinleştin yine yav :D şifreyi paylaşan bendim multi olan bendim kusura bakmayın ne diyim :D

DeletedUser39201

Ziyaretçi
pardon ben yanlıs yere gelmişim galiba baba-diablo savas raporlarını nerede bulabilirim acaba ?? burası kahveye dönmüş arkadas bu nedir :D

DeletedUser30626

Ziyaretçi
erol abi eziklerle muhattab olmayalım:D kaybettiler başarısızlıklarının üstünü bi şekilde örtmeye çalışıyolar:D baba respawn savaşına müdahil olduk respawnı kaldırdık sonrada baba ya vurduk onlarıda kaldırdık. bu gerçeği hiçbirşey değiştiremez.

bigün bizi yıkarsanız çıkıp konuşursunuz burada. 2 tane rapor koymuş forma renk katma çabası içerisinde. ama istatistikler bizim babadan fazla kesim yaptığımızı söylüo:D

DeletedUser36718

Ziyaretçi
tek başınıza savaştığınızı görmedikki :D sırf önünüze başka klanları katıp savaşan 2 klanda zayıflayınca siz giriyorsunuz devreye.
Kene savaşında fatalı kattığınız gibi :D

DeletedUser37648

Ziyaretçi
Ne fark eder katsa , bu dünyada biz varız.İstedikleri kadar yem atabilirler , yalnız dikkat et Ali'cim , kardeş klanım dediğin klanlar benimle müt olmak için gece gündüz telefonumu rahatsız ediyolar.Hani ben zaten müt olmam onlarlada , bana karşı savaşta hile hurda yapmaya çalışırsan diye söylüyorum.2 dakikamı almaz diplomasi k*ş*rlığı yapmak ;) Bilgine ..

Bu arada savaşlarda yenildi olarak gözüküyosunuz Ali , hayırdır ? :)

DeletedUser33843

Ziyaretçi
Ali dertli elleşme çocuğa Esat :)

ekran5.jpg

DeletedUser30626

Ziyaretçi
tek başınıza savaştığınızı görmedikki :D sırf önünüze başka klanları katıp savaşan 2 klanda zayıflayınca siz giriyorsunuz devreye.
Kene savaşında fatalı kattığınız gibi :D

fatal bize geldi mütlük için kabul ettik kene ile sınırımız yokki savaşa birini katalım. oyununuza bakın.