Başkaldiriyorum!

• Konuyu başlatan DeletedUser56535
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser54093

Ziyaretçi
Öncelikle karar olumlu olmuş çıkıp vurmaya çalışmak falan bu saatten sonra kim olursa olsun yakışmazdı. Dünyada oynamadım ama takip ettiğim bir dünyaydı konuşurken değerlendirip bize göre köklü bir klanın girmediği ve sonucunu merak ettiğimiz bir dünyadı. Ama siz 1 klanı yıkmak için 2-3 klan birleşirseniz ve bu 3 klan ortak 1 lider çıkartamazsa o klanın 3 tane ağzı olur. Bununda sonuçları bu şekilde olur. Onun için eskisi gibi olsun birleşip dünya kapatmalar bi son bulsun istiyoruz ama sonuç yine bu şekilde hüsran ne diyelim hayırlısı olsun tekrardan.

Usta öncelikle joker klanını bu dünyada bursasporlu ugur kurdu yaklasık 1.5 ay sonda dunyayı bıraktık.sorumluğu ayangil aldı ve işinide güzel yaptı ancak daha sonrasında worldun en buyuk 2 klanını savasında ayagıl yonetıcı ve oyuncu olarak aktıf yer alamadıgı ıcın sorumlugu dıger yonetıcıler aldı kı bunlardan bırı benım.)bızde savasımız yaptık126 gun surdu savas.Tugra klan kurucuları ve yonetıcıler bazıları ceza alarak bazılarının hesap sıl yapması sonucu tugra klanları yıkıldı.evet artık eskısı gıbı degıl dunyalar bırlesımler oluyor bızde tugra dagıldıktan sonra dunyada kalan kendını kanıtlamıs oyun basından verı savas verdıgımız oyuncularla savasmak yerıne dunyayı kısa surede kapatmak amaclı bırlesıme gıttık.oyunun ıcınde takıp eden bırı olarak oyunun en zevklı kısımlarının oyun basında yasandıgını sende bıldıgın ıcın ve yazının basındada yazmıssın dunyaya fazla koklu klan gelmedı o yuzdne bu dunyada bulunan 2 klan savasın yaptı ve bıttı artık dunya vaadını doldurdu yenı dunyalara gecmek ıcın alınmıs bır karar.insallah bundan sonrakı dunyalar daha kalabalık olur yanı suan baktıgın zaman 2klanı konusuyorz:)

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Usta öncelikle joker klanını bu dünyada bursasporlu ugur kurdu yaklasık 1.5 ay sonda dunyayı bıraktık.sorumluğu ayangil aldı ve işinide güzel yaptı ancak daha sonrasında worldun en buyuk 2 klanını savasında ayagıl yonetıcı ve oyuncu olarak aktıf yer alamadıgı ıcın sorumlugu dıger yonetıcıler aldı kı bunlardan bırı benım.)bızde savasımız yaptık126 gun surdu savas.Tugra klan kurucuları ve yonetıcıler bazıları ceza alarak bazılarının hesap sıl yapması sonucu tugra klanları yıkıldı.evet artık eskısı gıbı degıl dunyalar bırlesımler oluyor bızde tugra dagıldıktan sonra dunyada kalan kendını kanıtlamıs oyun basından verı savas verdıgımız oyuncularla savasmak yerıne dunyayı kısa surede kapatmak amaclı bırlesıme gıttık.oyunun ıcınde takıp eden bırı olarak oyunun en zevklı kısımlarının oyun basında yasandıgını sende bıldıgın ıcın ve yazının basındada yazmıssın dunyaya fazla koklu klan gelmedı o yuzdne bu dunyada bulunan 2 klan savasın yaptı ve bıttı artık dunya vaadını doldurdu yenı dunyalara gecmek ıcın alınmıs bır karar.insallah bundan sonrakı dunyalar daha kalabalık olur yanı suan baktıgın zaman 2klanı konusuyorz:)

Peki sence kapanacak mı dünya? Bence kapanma süresi çok uzadı. Göreceksiniz.

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Boşver hacı bırak kapatsınlar :) Ben askerden gelirim bu world daha %60 olmaz ben söyliyim tt2

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Boşver hacı bırak kapatsınlar :) Ben askerden gelirim bu world daha %60 olmaz ben söyliyim tt2

Abdi yüzde 60 falan olmaz. İyi op planlayanlar iyi klan yönettiklerini sanıyorlar. Bizim yaptığımız icraatlerden sonra buyursunlar kapatsınlar. 3 seneden önce kapanmayacak bu world. Haram zıkkım olsun verdiğimiz emekler tt2

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Abdi yüzde 60 falan olmaz. İyi op planlayanlar iyi klan yönettiklerini sanıyorlar. Bizim yaptığımız icraatlerden sonra buyursunlar kapatsınlar. 3 seneden önce kapanmayacak bu world. Haram zıkkım olsun verdiğimiz emekler tt2

Opları ben planlıyodum kanka zaten :D Yönetime karışmıyodum ama karışmam lazımmış neyse sağlık olsun ya kapatsınlar sıkıntı yok :)?

Luciferr

Dük
Baş kaldırma burak artık, vadesi geçmiş dünyaları çok kafaya takmaya gerek yok. Bkz:w30 tt2

DeletedUser57808

Ziyaretçi
Ne demişler hak isteyenin hakkını verin başkaldıranın başını kesin :) Bizimde başımızı kestiler kanka sıkıntı yok.

senin basını kimse kesmedi kardesim

bıraktıgınız worldü bırakmayan bizler unuttukmu zannediyorsunuz yapılanları inim inim inliyorlar bbd klanının biriyle düşman oldular

3 m lik ve 800 binlik 2 hesap multiden ceza aldı 2 gün önce

duman klanları olarak vuruyoruz sürekli

bırakılan hesaplar 1 3 5 değil devamlı yüksek puanlı oyuncularını kaybediyolar :)

550 bin puanlık oyuncuyum 3 gün önce günün saldırganı alıyordum 3 k ile kaçtı

öyle bilendilerki bugün günün savunmacısıyım tüm köylerimde kami kestim bir çoğunda mis arası yaptım alabildikleri köy sayısı 0

DeletedUser56535

Ziyaretçi
senin basını kimse kesmedi kardesim

bıraktıgınız worldü bırakmayan bizler unuttukmu zannediyorsunuz yapılanları inim inim inliyorlar bbd klanının biriyle düşman oldular

3 m lik ve 800 binlik 2 hesap multiden ceza aldı 2 gün önce

duman klanları olarak vuruyoruz sürekli

bırakılan hesaplar 1 3 5 değil devamlı yüksek puanlı oyuncularını kaybediyolar :)

550 bin puanlık oyuncuyum 3 gün önce günün saldırganı alıyordum 3 k ile kaçtı

öyle bilendilerki bugün günün savunmacısıyım tüm köylerimde kami kestim bir çoğunda mis arası yaptım alabildikleri köy sayısı 0

Fasulye de kendini nimetten sayarmış. Tuğrayı yıktık biz sancağı yıktık bu worldde siz kimsiniz? Kendinizi bir şey sanmayın haddinizi bilin. Gün gelir devran döner Joker bir dönerse hepiniz seyredersiniz olacakları.

DeletedUser57808

Ziyaretçi
Fasulye de kendini nimetten sayarmış. Tuğrayı yıktık biz sancağı yıktık bu worldde siz kimsiniz? Kendinizi bir şey sanmayın haddinizi bilin. Gün gelir devran döner Joker bir dönerse hepiniz seyredersiniz olacakları.

yalnız sen harbi sıkıntılısın ben pusu klanı üyesiydim yapılanlardan en çok etkilenenlerdenim burda , fasulye dediğin adam kadar oyuncu olsan kuyrugunu bacak arana kıstırıp kaçmazdın , yani azcık düşün kardes güzel oku sonra yaz yazacagını

DeletedUser56535

Ziyaretçi
yalnız sen harbi sıkıntılısın ben pusu klanı üyesiydim yapılanlardan en çok etkilenenlerdenim burda , fasulye dediğin adam kadar oyuncu olsan kuyrugunu bacak arana kıstırıp kaçmazdın , yani azcık düşün kardes güzel oku sonra yaz yazacagını

Ben kaçmadım. Sırası geldiğinde herkes yaptıklarının bedelini ödeyecek. Pusununda Jokerinde Crewinde intikamı alınacak. Dünyayı kim kapatırsa kapatsın.

DeletedUser58695

Ziyaretçi
Ayangıl şu oyunda senaryolarla uğraşmaktan başka adını duymuşluğumuz yok.

Oyunculuk burada yazmakla, destansı şeyler anlatmakla olmuyor, hesap silip kaçtıktan sonra hele hiç olmuyor.

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Ayangıl şu oyunda senaryolarla uğraşmaktan başka adını duymuşluğumuz yok.

Oyunculuk burada yazmakla, destansı şeyler anlatmakla olmuyor, hesap silip kaçtıktan sonra hele hiç olmuyor.

Kim demiş hesap silip kaçtığımı? Bir de tam tersi senaryoyla diplomasiyle işim olmadığını söyler herkes. Size de hiç ilişmedim ama zorunuza giden neyse artık.

DeletedUser

Ziyaretçi
Burak olur ya hayatta hep insanların arkasından iş çevirirsin yapmadığın kötülük kalmaz ölümün beter olur acı içinde :)
Seninkide o hesap olmuş be kardeşim :)
-BESIKTAS- W29 İSTİLA

DeletedUser56535

Ziyaretçi
Burak olur ya hayatta hep insanların arkasından iş çevirirsin yapmadığın kötülük kalmaz ölümün beter olur acı içinde :)
Seninkide o hesap olmuş be kardeşim :)
-BESIKTAS- W29 İSTİLA

Sizin de dilinize düştük ya :) Hepinizi oyuncak ettiğim için böyle karalamanız normal. Yine beklerim. Ha bu arada benim kurduğum klan benim oyuncularım kapatacak worldü ben olmasam da. Aklında bulunsun ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Bosver knka ben hic bi dunyada kapatmaya oynamadim soylemistim sanirim zevkimi alir ceker giderim tebrikler dunyayi sonlandirdiniz mesaji icin oynamam :)
Biz 4-5 oynar iz birakiriz unutmazlar millet serveri kapatir hatirlanmaz :)