Bölgesel Haritalar

• Konuyu başlatan DeletedUser68439
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser45953

Ziyaretçi
Sanane sana mı yapsın hamle. D

Adam haklı beyler.
..
adam haklıysa neden dağılıyoruz? dinleyelim? ama pardon yok. insanlar gerçeklerden, doğrulardan kaçıyordu değil mi? adam haklı beyler dağılın, bu adam sallıyor koşun ona.

DeletedUser68301

Ziyaretçi
Destek bile almadan shelby ve we klanları ile savaştık hala da devam ediyoruz...Nasıl vurmuşsunuz shelby ile bir olup adamları.1 tane köyüme 100-100 savunma gelmedi galaxy nin o 30 klanından sizle ve shelby ile savaşırken.
Derken ? :D Bizimle savaşırken hiç destek almadığınızı mı iddaa ediyorsun :D
RMTN klanına gelirsek de başkanları velet çıktı benim yöneticime karşı terbiyesizlik yaptı ve vurulmasın ben istedim. We klanı da gelip birlikte vuralım deyince zaten alanlar dar olduğu için biraz genişlesinler diye beraber vurduk bitti gitti 2 günde. Neden benim klanımın ismini kullanıp böyle pis konulara dahil ediyorsun beni :(

yav sen benım adımı yazma kardesım buraya , foruma keyifle bakınmak için giriyorum senin iğrenc karalama muhabbetıne benı dahil etmenı okumaya degil
Ağla :D Kamileri patlatıp durma artık mert, sal şu köyleri turşusunu mu kuracan :p

Deleted User - 5484208

Ziyaretçi
Öncelikle rtmn bizden köy aldığında yazdım s.a yı siz bozdunuz artık size vuracağız diye onlarda farkında olup cevap bile veremediler zaten 2 günde gittiler diğer konulara cevap vermeyeceğim hepinize iyi oyunlar diliyorum bu dünya böyle oldu gereksiz muhabbetler döndü fakat yine diyorum her şeyi başlatan sizdiniz biz gülüp eğlenmeye geldik diye 100 kez söyledik daha dünyaya girmeden burda sanki amacımız dünya kapatmakmış gibi göstermeye çalıştınız burda boş muhabbet döndürdünüz ki hala da dönüyor konular kapanıyor hop hortlatıyorsunuz :)

DeletedUser61148

Ziyaretçi
Derken ? :D Bizimle savaşırken hiç destek almadığınızı mı iddaa ediyorsun :D
RMTN klanına gelirsek de başkanları velet çıktı benim yöneticime karşı terbiyesizlik yaptı ve vurulmasın ben istedim. We klanı da gelip birlikte vuralım deyince zaten alanlar dar olduğu için biraz genişlesinler diye beraber vurduk bitti gitti 2 günde. Neden benim klanımın ismini kullanıp böyle pis konulara dahil ediyorsun beni :(

Ağla :D Kamileri patlatıp durma artık mert, sal şu köyleri turşusunu mu kuracan :p
aglamıyorum kanka boş boş adımı geçirmesinler tartışmasını yapan kendı arasında yapsın valla sıkıcı tırt muhabbet ben bişey yazmıyorum polemik olmasın diye adımı görünce hoşuma gitmiyor
valla köylerimi seviyom biliyon mu :p

myw**

Dük
50. dünyanın formununu okuyup okuyup 51 de kavga mı çıkartıyorsunuz :). 51 .dünyanın reytingi yok diye bu işler hep

DeletedUser36620

Ziyaretçi
Aaa Shellby'ın kurucusu gitmiş. Koskoca bir klanın kurucusunu sıfırlamışsınız. Şu olay w50 de olsa ne goygoy dönerdi. :D

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
Valla ne guzel uyudu :D Ben bayadır öyle güzel uyumuyorum. Böyle hiç uyanmayacakmışcasına...

DeletedUser68301

Ziyaretçi
çok fena uyudu hakkını yemeyelim sdafgsdgdfg 11saat uyudu tam olarak :D
Lan kaç gündür sabahlaya sabahlaya uykusuzluktan ölecektim dün gece 2 gibi bir uyuyayım dedim 15 sohbetten mesaj 30 tane de cevapsız arama var :D
Destek alınca içime oturuyor ne yapalım düşmanla iç içe bile olsam destek alasım gelmiyor huyum bu :D Bir de envanter kullanmama huyum var hesap 3 milyon oluyor ama envanter ham paketlerine kadar duruyor çözemedik onu hala :(
Aaa Shellby'ın kurucusu gitmiş. Koskoca bir klanın kurucusunu sıfırlamışsınız. Şu olay w50 de olsa ne goygoy dönerdi. :D
Goygoy burada da döner yavru ama maalesef yakın arkadaş olduğumuz için anca telefondan arayıp taş taş geçiyorlar :D
Laaaaaan sjsjsjsjsjsjkssn @*Sakaryale54
Yav ne gülüyon beni dövmüşler burada gel el at lskdjfslşdf
@*Sakaryale54 aboovvv bu günleri demi görecektik :D:D:D:D:D
Ağlıyorum
Valla ne guzel uyudu :D Ben bayadır öyle güzel uyumuyorum. Böyle hiç uyanmayacakmışcasına...
Oğlum yanlış anlama ama ben seni sevmiyorum ya :D Sen yazacaklarını merte falan ilet onlar taş taş geçsin :D