AzTeK ve Nop-Dumrul Savaşları

• Konuyu başlatan DeletedUser601
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser601

Ziyaretçi
Sanırım eskiden Rest-Dumrul ve Nop Savaşı vardı;
Çizgiler değişti;
AzTeK ve Nop-Dumrul savaşı oldu.

Tüm oyunculara ve klanlara başarılar dileriz. Seviyeli ve eğlenceli oyunlar

DeletedUser

Ziyaretçi
başlıgı yanlış açmışsınız ama ortada dumrul diye bir klan yok NOP klanı var

DeletedUser19351

Ziyaretçi
Yanlış yazmış aztek tüm dünyaya karşı yazması lazımdı

Bırakın artık bu ayakları ...

DeletedUser57690

Ziyaretçi
vay arkadaş aztek konusuna yaptıgım bütün yorumlar silindi iyi mi o_O Gondik yazdım diyemi silindi. Efenim "Gondik" Miskette bir atış şeklidir,bunu küfür olarka felan mı algılıyorsunuz acaba :eek::eek::eek:

x3mes

Kılıç Ustası
Bu başlığı açanda açtıranda arkasında duran da akıl sağlığından şüphe edılecek hareketler sergılemış dır demektır :) :) hakikaten helal .

Bir dahaki opta biz size geldığımız oyuncuların ısım listesini vereceğiz klandan çıkar lar op bıtınce gerı alırsınz bu op tek kişide yaptınız bu taktığı :)) İçmizdeki hesap larınızı toplarsınız sız op yaptıgınzıda gelıp resım koyarsınız tum dunyaya karsıyız ama ondeyızdersınız aferım sıze derız tabı yersek :) :)

Karekter akıyor gene hareketlerınız den yaptıklarınız dan karatker boğulacaz yeter .

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Aztek ekibi sadece bu world de değil bu oyundaki en iyi uç beş klandan biridir.

Diploması gibi ayak oyunlarına pabuç bırakacak bir ekip değildir.Mutlaka gereken cevabı oyunlarıyla vereceklerdir.

Haritanın çoğunun kırmızı gözükmesi sadece acemi oyuncuları aldatır.

W26 da buna benzer bir haritada bizde oynamıştık.O dönemdeki haritayı gören tecrübesi az oyuncular bittiniz silindiniz boşa ugrasmayin diye yorumlar yapıyorlardı.Savaşın sonunda world de neredeyae bizden başka klan kalmamıştı

Bir oyuncunun yada klanin silinmesi için önce köylerine mis atılması ve alınması lazım haritaya bakıp hesap silip giden oyuncular yada diplomasiyle rakibinin etrafını komple kırmızı yapıp sonra rakibinin hesap silmesini bekleyen oyuncular bu oyunun ezikleridir.

Nop ile savastim çok zevkli bir savaş oldu rakiplerinede keyif veren bir oyunlari var. Aztek ekibide çok iyi savaşan bir ekip bu savaşın iki taraf içinde çok keyifli olaçağını düşünüyorum.

Kaybedenin Oyuna zamanım yoktu zaten bırakmıştık gibi bahanelere sığınmadan rakibini tebrik edeceği bir savaş temenni ederim.

Keyifli savaslar

DeletedUser

Ziyaretçi
Aztek ekibi sadece bu world de değil bu oyundaki en iyi uç beş klandan biridir.

Diploması gibi ayak oyunlarına pabuç bırakacak bir ekip değildir.Mutlaka gereken cevabı oyunlarıyla vereceklerdir.

Haritanın çoğunun kırmızı gözükmesi sadece acemi oyuncuları aldatır.

W26 da buna benzer bir haritada bizde oynamıştık.O dönemdeki haritayı gören tecrübesi az oyuncular bittiniz silindiniz boşa ugrasmayin diye yorumlar yapıyorlardı.Savaşın sonunda world de neredeyae bizden başka klan kalmamıştı

Bir oyuncunun yada klanin silinmesi için önce köylerine mis atılması ve alınması lazım haritaya bakıp hesap silip giden oyuncular yada diplomasiyle rakibinin etrafını komple kırmızı yapıp sonra rakibinin hesap silmesini bekleyen oyuncular bu oyunun ezikleridir.

Nop ile savastim çok zevkli bir savaş oldu rakiplerinede keyif veren bir oyunlari var. Aztek ekibide çok iyi savaşan bir ekip bu savaşın iki taraf içinde çok keyifli olaçağını düşünüyorum.

Kaybedenin Oyuna zamanım yoktu zaten bırakmıştık gibi bahanelere sığınmadan rakibini tebrik edeceği bir savaş temenni ederim.

Keyifli savaslar

dogru diyorsun w26 da kim size bitti etti diyordu bilmiyorduk ama biz ünsal abiyle konuşmamızda bizden avantajlı diyorduk çünkü bizim as oyuncularımız bölgeye çok uzaktı ve gittigimiz oplarda fenerin ve sizin iyi organize olmanız nedeniyle köy alamıyorduk birde köyleriniz yakın ve çekirdek birlikte bir ekip kalmıştı ama burası w26 değil fener yok ve birim hızı w26 dan fazla ondan bence iki dünya ya da orada ki oyuncu durumu karşılaştırmak saçma olur.

Bu başlıkta biz savaş başlıgı açtı ya da şu dediler de demedik haksızlık yapma muhabbetinide zaten girmedik bir kere açılan başlık saçma bir başlık burada başlıgı açtıgın zaman savaş ilanını verecektin beklemeyecektin ki açmadılar savaşı.

Diger nokta ise gece savaşı açtık bizim klanlarımızın hepsi savaşa katıldı ama aztek klanı diger klanlarını savaşa katmadı. Mesaj attıp diger klanlarınızıda katın abi durumlar nasıl bakalım dediğimizde biz tek yeteriz diye bir cevap aldık ee o zaman neden 4 tane daha yan klan kurdunuz burada muhabbet için oyun oynuyoruz savaşta 3 köyde önde olmuşsun 20 köy geride ne fark eder maksat zevk almak değil mi

DeletedUser6863

Ziyaretçi
W13 ve w21 de Aztek klaninda oynadım.
W13 te çok keyifli savaslar yaptık sonrasında zaten Aztek orayı kapattı.

W21 de olan Biten ise ekibin hedef seçiminde tartışma çıkması sonunda belki 2-3 hafta kime savaş açılacağı belirlenemedi djv ve Arrow arasında tercih yapılamadı çünkü ekibin bir kısmı Arrow derken bir kısmı djv dedi.Sonunda kimseye savaş açılamadı klan yönetimi arasında kirginliklar oldu hesaplar silinecek w21 bırakıldı. W21 deki kadro şimdiye kadar kurulan en iyi Aztek klaniydi belki de

W26 da sizinle olan savaş konusu ise tam bir sacmalikti o dönemde oyunda yoktum savaş açıldıktan sonra haber verildi oyuna dönmem istendi döndüğümde ise geri dönüşü olmayacak bir yola girilmisti sizin klanda hasan çok eski dostum ve kardesimdir malesef o world de her zaman yan yana birlikte savastigim hasan kardesimle düşman durumuna düştük sizinle kırgınlık yaşamadan keyifli bir savaş yaptık.

Asıl sizden sonra yaşanan olaylar oyunu oyun olmaktan çıkardı efendi klaninin bizi satmasına dusmanimizin yanında savaşa girmesine çok kirilmistim ama sonunda herkes hak ettiğini yaşadı

İnşallah sizin burdaki savaşınizda sizlere keyifli bir oyun oynamizi sağlar.

x3mes

Kılıç Ustası
Saolun biz keyif almaya çalışıyoruz da işte böyle garip adamlar garıp işler yapıyorlar mide bulandırıyorlar bak zalimin dediğinide yeni duydum biz tek yeteriz demiş :) :) ulan ozman dünya başından beri neden tek hareket etmedin 50 koca edındın derler adama da muhattap alıp cevapta vermezler çünki kocaman oyuncu onlar bizim gibi veletlere cevap vermezler gelıp ole der geçiştirirler :) çok komık koca adamlar ya

DeletedUser

Ziyaretçi
öhh be , savaş ne zaman başlasa ağlıyor bu ihtiyarlar. Hadi bizi skype çağırında yalvarın bizi nop yapın diye :)

x3mes

Kılıç Ustası
dur mali hemen olmaz o önce güzelbir op yapalım ozaman yalvarma evresi ne geçer ler :D :D :D

DeletedUser601

Ziyaretçi
Yazılan Konu gayet açık ve net konumdadır...
Tartışma yaratmak adına yazılmış bir durum yoktur. Sanırım w34 oynayan herkes haritayı rahatlıkla görebilir.
Nop klanları tüm klanlar ile SA veya Müttefik AzTeK ile rakip,
Hiç bir klanın diplomasi anlayışı ve mantığına karışacak ve laf edecek değiliz. W34 de olanları sadece öze olarak forma taşıdım.

Bu klanları 2006 Yılında Klansavaslari.net spedd W16 serverinde kurdum. Çok şükür ki o zamandan bu zamana ne söz verdik ise hep arkasında durduk kimseye yanlışımız olmadan oyunumuzu oynamaya çalıştık.
Bugun burada Yaş durumları 20 ile 27 yaş arasında bulunan siz arkadaşlarımız yorumlarınızı yapar iken sadece oyunsal anlamda değerlendirmenizi rica ederim,
Zira şahsiyete iner iseniz yaşlarınızı 10 yıl geriye çekerek o zamandan bu zamana AzTeK klanlarımızı araştırır ona göre yazarsınız.

Şahsım adına Oyuna harita açılımından yaklaşık 2 ay gibi bir süre sonra başladım.
Geldiğimde ResT-Dumrul ve Nop klanları savaşları vardı.
Dumdrul 5 klanına K44 nop klanları 1 tane op yaptı o klan dağıldı.
Sonrasında K44 ikinci op yapıldı, dumrul klanları manas oldu,

Akabinde Manas yönetimi; galaksi ile birleşme kararı almış bu karara bazı arkadaşlar duyunca manas oluşumu dagıldı.
Akabinde Dumrul kurucuları

Kral karabatak
SanJi*

Kendi dumrul ekibi ile Nop bünyesine katıldılar.
Ben ise atikkan hesabı olarak direk nop klanlarına geçtim.
Sebebi ise 2 kez arkadaşlarıma istedigini yaptım; bundan sonra ya nopta oynarım yada klanımız olan AzTeK kurarız dedim. Arkadaşlarımda bana jest olsun diye AzTeK klanlarımızı kurdular.
Şahsım adına Ünsal ile gerekli görüşmelerde bulundum sagolsun beni dinledi belirli süre diplomasi adına Nop klanları ile görüşmelerimiz oldu,
Bizim amacımız klan yada köylerimizi kurtarmak olmadı ve olamazda. Net teklifim şuydu;
1-Sizlere savaş açan dumrul yöneticileri sizle oynayıp nop olabiliyorsa biz AzTeK olarak neden Nop olmayız!
Arada gezip ilerde world kapadık diye laf edenleri temizlemek adına sizlerle olmaya hazırız dedik.
Türkiye şartları arada geçen görüşmeler vs falan son nokta savaş halindeyiz...

Sadece bu başlıkta şunu belirttim;
Hatamız var ise düzeltirsiniz!
Oyun başı savaşında Rest-Dumrul birleşimi nop ile savaşırken!
Bugun ise AzTeK(Rest) ve Nop ve bünyesine katılmış dumrulcular ile (Dumrulu yöneten nopa savaş açanlar) savaşıyor.
Bunu belirtmek adına foruma yazdım...
W34 de ki oyuncular bilsinler diye degil klanlar.org oynayan tüm ekipler görsün diye yazdık.
Bu oyun sadece w34 ile geçerli degil,
Haritaya göre hesaplarını ve köylerini korumak adına hareket edenleri bilin diye yazdık...

Bilin istedik bizler AzTeK ailesiyiz...
Saygı ve sevgi önceliklidir.
Bizler insanız hata yaparız farkına varmayız, Lakin Yanlış yapmayalım saygımızı bozmayalım....

Anlamak isteyene sanırım bu kadar açıklama yeter bundan sonrası raporlarımız ile süslensin...
Saygılarımla Hasan...