AZAP vs EIBO

Deleted User - 5552215

Ziyaretçi
ortalığı karıştırmak değil hocam. eiboyla dünya başından beri sıkıntı yaşıyorsunuz.

eibo ile sıkıntı yaşamayan etrafında klan kaldı mı?

ben bizat o klanın en son w37de kuruculugunu yaptım. Bizzat kurucusu erola realden görüşmüşlüğüm oturmuş muhabbet etmişliğim vardır çogu oyuncusuna bizzat w48 de elimden geleni ardıma koymadım. Bu w dede çoguna yardımcı oldum ama nankörlük işte beni bile karşılarına aldılar. Beni bile karşılarına almış benimle bile ters düşmüş bir klanın etrafında olupta ters düşmeyen kim kalabilirdi? Sizinle sınırı henüz yok.kısa vadede çıkarlarınız ortak diye de laga luga yapmayın..

Neye gülüyorum biliyormusunuz benden sonra bir gıdımda ilerleyemediler. Ben şuan oynasam 10 kişi 1500 köy potansiyeliyle oynuyor olucaktım. Hepsi nankör hiçbiri 5 para etmez oyuncu ama birlikte sürü halinde hepsi anca bişi...

KaraAkk

Acemi

ben bizat o klanın en son w37de kuruculugunu yaptım. Bizzat kurucusu erola realden görüşmüşlüğüm oturmuş muhabbet etmişliğim vardır çogu oyuncusuna bizzat w48 de elimden geleni ardıma koymadım. Bu w dede çoguna yardımcı oldum ama nankörlük işte beni bile karşılarına aldılar. Beni bile karşılarına almış benimle bile ters düşmüş bir klanın etrafında olupta ters düşmeyen kim kalabilirdi? Sizinle sınırı henüz yok.kısa vadede çıkarlarınız ortak diye de laga luga yapmayın..

Neye gülüyorum biliyormusunuz benden sonra bir gıdımda ilerleyemediler. Ben şuan oynasam 10 kişi 1500 köy potansiyeliyle oynuyor olucaktım. Hepsi nankör hiçbiri 5 para etmez oyuncu ama birlikte sürü halinde hepsi anca bişi...
Sen 96 doğumlusun word 37 de kaç yaşındaydın da sen o boyunla yaşınla kuruculuk yaptın acaba hoşsun ama boşsun Enes 48 de yaptığınız çocukluklar yetmedi 56 da devam mı ediyonuz kendin de sütten çıkmış ak kaşık gibi insanların onurunu şerefini haysiyetini alma ağzına yazık gerçekden insanda en çok ne yoksa onu ağzından düşürmezmiş her defasında eksikliğinden bahsedip durmada dalga konusu alay konusu olmakdan çık sal başlıkları da takibiniz yapalım genel olarak her başlığın altında sen silindi gittin defol forumdan da

Deleted User - 5552215

Ziyaretçi
Beyler konu uzamasın diye ve başka yerlere çekip konuyu özünden saptırmak isteyenlere prim vermemek adına, tekrar ve son olarak AZAP klanlarına bu savaşta başarılar diliyorum.

POLİGON

Mızrakçı

Bizzat kurucusu erola realden görüşmüşlüğüm oturmuş muhabbet etmişliğim vardır. Bu cümleyi sanırım 1525166264 kere kullandın. tamam erol la görüştün anladık tv lerde bi reklam vermedğin kaldı.

ben laga luga yapmıyorum tunga ares olayından beri olan sıkıntı söylüyorum kaldıki bunu ben söylemiyorum eibolularda söylüyor. o kadar antipatik bir insansın ki şu forumda bi anket yapsak seni sempatik bulan bir kişi bulmazsın.

eibodaki oyuncuların ellerine sağlık seni çok güzel toplamışlar

unutmadan. Erolla realde görüşmüşlüğün oturup muhabbet etmişliğin var dimi senin

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Bu savasin zamaninda nop-soa varken cikmasi gerekiyordu daha yeni gozleri aciliyor sanirim vuslatta doner simdi eibo vurur aslan payini alir

kralemre96*

Mızrakçı
iki klanada başarılar herkes kendi çıkarlarına göre hareket etmeye çalışıyor ortada bir çıkar çatışması oluşmuşsa bunun çözümü sahadadır.

TongYabgu*

Acemi
ortalığı karıştırmak değil hocam. eiboyla dünya başından beri sıkıntı yaşıyorsunuz.

Biz güzelce başladık dünyaya beraber hareket edeceğiz diye 3 4 klan. Haritanın ortasından girdik dünyaya gördünüz sonrasında eibonun ittifakı bozması sorun yarattı durduk yere çıkmadı mevzu. 10 kişinin ricasıyla veya fişeklemesiyle savaş çıkmaz ki bizim meselemiz eiboyla da değil ilk hedefimiz belli.

POLİGON

Mızrakçı
Biz güzelce başladık dünyaya beraber hareket edeceğiz diye 3 4 klan. Haritanın ortasından girdik dünyaya gördünüz sonrasında eibonun ittifakı bozması sorun yarattı durduk yere çıkmadı mevzu. 10 kişinin ricasıyla veya fişeklemesiyle savaş çıkmaz ki bizim meselemiz eiboyla da değil ilk hedefimiz belli.

doğrudur hocam azap çıksın anlaşmazlıkları söylesin ozaman ne diyim :) benim aklıma gelen anlaşmazlık eibonun tutumundan dolayı siz gibi geldi başka sıkıntılarda vardır illaki bilemicem orasını. şunuda belirteyim ben anti ortalığı karıştırıyor demedim. sadece anlaşmazlığın sebebi olabilir diyorum

Deleted User - 5552215

Ziyaretçi

2 aydır köy alamayan oyunculardan ne beklersiniz.Ben oynarken hepsinden çok gelişiyordum bunlar gerileşimiyordu noldu beni ve oyunuzevke oynayan ekibimi aradan çıkarttılar. Kısa dönem mazot oldu bu onlara.EE aradan onca zaman geçti benden sonra, ama bunlar hala aynı haritada ortalama puanlarda kaldılar.Napacaklardı? Harcayacakları adam kalmadı bahaneler üretip sağa sola salça olacaklar tabi... E şimdi kalkıp vuslata vurim dese vuramaz çünkü Sancak vuslat azteke vuruyo.Bari kalkım AZAP'a vuruyum nasıl olsa ALARM gibi bir klanla savaşıyorlar demiştir erol.Aynen anlattığım gibi olmuştur senaryo.Bu herifin cigerini bilirim..

Deleted User - 5552215

Ziyaretçi
HESAP SİLDEDİR.
W57 DEN DEVAM.

SONRAKİ HİÇ BİR DÜNYADA EİBO KURULMAYACAKTIR.

HERKESE İYİ OYUNLAR İYİ EĞLENCELER

yazmış birde profiline.
Bunda hesap silecek ne karakter var ne de cesaret. Zamanında da gel silelim dediğimde silemediği gibi gel kapışalım dediğimde kapışamadıgı gibi.

Deleted User - 5552215

Ziyaretçi
klasik erol taktikleri.. Acaba eibo içinden kimle veya kimlerle takıştıda naz yapıyor. Duygu sömürüsü yapıyor hahahah :D bu işin sonunda hesap silmez, Eibo daha agrasif daha konsantre saldırıya başlar. KLASİK Erol TAKTİKLERİ.. Umarım topu def olup gider bu w den :) Ama birşeyden eminim bu herif silinmeden silmeyecek. Ve yalnız kalmadıgı sürecede hep başkalarından yürek bulacak.