AZAP vs AYYILDIZ

DeletedUser68018

Ziyaretçi
Gönlüm Generals dan yana. Başarırlar arkadaşlar:cool:

Keskin.Bıçak

Mızrakçı
Merhabalar,

Öncelikle ,bahsedildiği gibi arkadan vurma gibi bir durum kesinlikle söz konusu degildir bilakis durum tam tersi şekilde gerçekleşmiştir.Olayları çarpıtmaya vs gerek yok. Sürekli içimizden barbar alıp ,klan üyelemizin köyünü alıp yanlışlıkla aldı şeklinde yapılan izahatlar ve tedit mesajları elimde mevcut.Kendileri dün gece itibariyle de bir sürtüşme başlatıp beni ve klan üyelerimi tehdit ettiler.Bizde AZAP Ailesi olarak bu tehditlere gerekli cevabı vermek durumundayız .

İki klanada başarılar dilerim.Keyifli bir savaş olması dileğiyle...

Saygılarımla...

Furkan
Çiçeğimm ben senin tarafındayım .

DeletedUser28727

Ziyaretçi
eyy sonsuz güce sahip azap klanı, tüm klanlarınızı savaşa ekleyiniz, bizi uğraştırmayın her klanınıza savaş açmakla, hee birde daldığımız adamlarınızı klandan atmayın, ayıp oluyor beyler !

salgin

Milis
eyy sonsuz güce sahip azap klanı, tüm klanlarınızı savaşa ekleyiniz, bizi uğraştırmayın her klanınıza savaş açmakla, hee birde daldığımız adamlarınızı klandan atmayın, ayıp oluyor beyler !

kardeşim bu klanın yöneticileri senin kadar aktif değil, hepsi pasif , geldiklerinde girerler savaşa.
siz bizim almak üzere olduğumuz kişileri klandan atabilirsiniz , bizlik bir sıkıntı yok , eğlencemize bakalım

edit : ben savaşmayı sevmem , klavye delikanlısıyım buyrun gelin forumda kapışalım

DeletedUser28727

Ziyaretçi
Çok zevkli olacak bence.. ayyıldızlılar bişey yazmasın nedir yahu? Altı üstü oyun herkes zevkini alsın.. bu dikdötörlüğü kınıyorum..

Bunun adı diktatörlük değil, bir söz söylenecekse sözcü olarak ben söylerim,
zira biz cevabımızı burada boş muhabbetlerle değil, genelde sahada vermeyi tercih ederiz,
bundan dolayı Gnrls klanlarından kimsenin burada cevap vermesini istemiyorum,

saygılar sevgiler.

DeletedUser69472

Ziyaretçi
Sular alcakken karıncalar balıkları yer,
Sular yükselince balıklar karıncaları...
Kimse bugünkü üstünlüğüne guvenmesin,
Kimin kimi yiyeceğine "suyun akışı karar verir"

Şu aşamada AZAP' a sadece şans diliyorum :)

Basarilar GNRLS Ekibi...

pNc*

Mızrakçı
kardeşim bu klanın yöneticileri senin kadar aktif değil, hepsi pasif , geldiklerinde girerler savaşa.
siz bizim almak üzere olduğumuz kişileri klandan atabilirsiniz , bizlik bir sıkıntı yok , eğlencemize bakalım

edit : ben savaşmayı sevmem , klavye delikanlısıyım buyrun gelin forumda kapışalım

ben Azap'ıda tutmuyorum Generals'i de ben @salgin bebeğimi tutuyorum.