AT - GALAX

Deleted User - 4887772

Ziyaretçi
Duydum ki Dıgıdık klanı arkadan iş çeviriyor. Bakarsınız büyük bir savaş patlar. Şimdiden konuyu açıyorum, rez alın.
Biz kimsenin arkasından iş çevirmeyiz. paşa paşa oturur diplomasimizi yaparız. Oturduk konuştuk aleykümselam ile. Beğenmedik teklifini ve üslübunu. troll etna vs her ne belaysa köy almaya devam ediyoruz :D:D Galaxy klanlarına gelince, koca klan forumda 3 kişilik ekip konyak mı yarıştırıyor :D komik olmayın arkdaşlar.

DeletedUser61148

Ziyaretçi
tehditkar üsluplar atları ürkütür konyaklarım kaşındı yine

DeletedUser64746

Ziyaretçi
vjOlyp.png

:eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek::eek:

Tüm oyun zevkim gitti şuanda

Çok boş konuşuyonuz,konuşmayın

DeletedUser65488

Ziyaretçi
Konuşuyorsunuz dedikten sonra virgül “,” koyması gerekiyordu. Kpssde 6373828 puan yapmış birisine yakışmadı.

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Konuşuyorsunuz dedikten sonra virgül “,” koyması gerekiyordu. Kpssde 6373828 puan yapmış birisine yakışmadı.

Bak mesela adres olarak da ''Herkes mahşerde toplanır...'' yazmış.Bu bilgilendirici yazıda ki ''De'' nin ayrı olması gerekmiyor mu sayın başganım ? Ayrı 1 parantez de 3 nokta (...)'ya açmak istiyorum.Yani 3 nokta bildiğiniz gibi devamı gelecek demek ya,tamam mahşerde toplandık sonrası ne olacak madem 3 nokta koydun onu da söyle insanların kafasında soru işareti bırakma 6373828 puan yapmışsın.
Bu da nasıl rakam sallamaksa arkadaş sanki telefon numarasını yazmış :D Rakam dediğim şöyle sallanır
123411231 321412311 392853264892 felan

centaur03

Mızrakçı
Blyz klanları 38 de karaktersizliğin dibine vurup en büyük düşmanları SİS'in alt klanı olmuşlardı paktı bozup gördüğüm de hiç ciddiye alamıyorum o yüzden :)

38'de paktın bozulmasında bi sürü etken var. 38'i değerlendirirken error'e el birliğiyle dünyayı bıraktıran bi sürü olay var. Rakibin akıllı oyunları olarak değerlendirmek daha makul ve adaletli sanırım.

aslankilic

Yasaklı
Bak mesela adres olarak da ''Herkes mahşerde toplanır...'' yazmış.Bu bilgilendirici yazıda ki ''De'' nin ayrı olması gerekmiyor mu sayın başganım ? Ayrı 1 parantez de 3 nokta (...)'ya açmak istiyorum.Yani 3 nokta bildiğiniz gibi devamı gelecek demek ya,tamam mahşerde toplandık sonrası ne olacak madem 3 nokta koydun onu da söyle insanların kafasında soru işareti bırakma 6373828 puan yapmışsın.
Bu da nasıl rakam sallamaksa arkadaş sanki telefon numarasını yazmış :D Rakam dediğim şöyle sallanır
123411231 321412311 392853264892 felan

sen bi daha rakam sallama çok meşgul ettin bizi o 6373828 olan telefonun başına 532 koydum aradım bi teyze çıktı bana dedi bizim karşıda öğrenciler oturuyordu polis gece baskın yaptı ben de dedim ki hayırdır memur bey bunları niye götürüyorsunuz polis te dedi ki bunlar uyuşturucu kullanıyor teyze diye teyze de çok üzülmüş diyor ne uyuşturucusu evladım bunlar 4 kişi bi sigarayı dönüyorlar hep

Deadknight

Yasaklı
sen bi daha rakam sallama çok meşgul ettin bizi o 6373828 olan telefonun başına 532 koydum aradım bi teyze çıktı bana dedi bizim karşıda öğrenciler oturuyordu polis gece baskın yaptı ben de dedim ki hayırdır memur bey bunları niye götürüyorsunuz polis te dedi ki bunlar uyuşturucu kullanıyor teyze diye teyze de çok üzülmüş diyor ne uyuşturucusu evladım bunlar 4 kişi bi sigarayı dönüyorlar hep

Ukrayna yaramamış:eek: