ArtizZzZ...

DeletedUser69041

Ziyaretçi
Buket kardesim.
Simdi bu yazdiklarimi lutfen iyi idrak et.

Basa saralim bu adamlar farkli bir klan olarak dunyaya girdiler noptan bir yonetici anlasmis almis klana hepsini.
bolgeleri klanin sagi. Orda kafkas ve testere diye andik dandik 2 klan var.
Hali hazirda cin savasi var bunlar cine 20 saat mis mesafesinde testereye op kafkasa op yapiyolar cin savasina katilim oranlari %40. biz yukardan 50 saatiz cine misin sure limiti sinirlarindan cin opuna cikiyoruz. Cin sildi 50 saatten mis atan koy aldi bunlar cinden koy bile alamadilar pasifliklerinden.
Cini kirdigimiz op yilbasi opuydu ben o opta 4 koy aldim saldirmazlik var 1 gun icerisinde sav bulmam lazim beyefendilere yaziyorum oyle bi ayrilmislarki kendi aralarinda hepsi ayni agiz ya beni enese yonlendiriyolar o at derse atariz destek diyolar. Enese soruyorum destek vs yok hepsini attik diyor uye atacam var ama enesin onayi lazim diyor sen bana yok diyon diyorum atacagimiz yerler var diyor.
Klanlarina kurucu yonetici bi arkadas gidiyor uye takibi ve asker sayilarini ogrenmek icin yetki istiyor vermeyiz diyolar. Oda diyorki arkadasim ben bu klanin kurucu yoneticisiyim ver bana yetkiyi elemanlar bu klanin kurucusuda yoneticiside biziz deyip adami klandan atiyolar :) Klanin adi NOP ama buraya dikkat yani :)
Kendilerini ellerinden geldigince otekilestirdiler pasifliklerinden gelisemediler sonra bize hic beles koy vermediniz diye yonetime bilendiler. Cunku cabalamak zor geldi hazira konmak en kolayi nasil olsa...

Yazdiklarina satir satir cevaplarim var.

1-Soanin silmesi uzun mesele cokca tartisildi bu konuya girmek istemiyorum.
Yazili olmayan bazi kurallar vardir. Savas ganimeti hakedenindir Alarm su veya bu sekilde savasi kazanmistir ilk 3 gun koy alinmamasi eneslere bildirildi. Belki saygidan belkide diplomatik acidan bunu nop yoneticilerine kendin sor. bana degil. Sonrasinda Atis serbest talimatida 3 gun dolmadan verildi.
2-Faruk2829 48 saatten nop sinirina tasindiginda enesler kilini dahi kipirdatmadi.
3-Seninde dedigin gibi klanin pasif cogunluklu bolgesindeki oyunculari organize etmek nop yonetimi icinde zordu ve zaman aldi intikalde gecikildi. En iyi koz eneslerdi enesler zaten pasif konuyu acan circian nickli arkadasin hizli serverde 3.5 ayda geldigi nokta 28 koydur. Buda artiz ekibininde zaten pasif bir oyun anlayisi icinde oldugunun kanitidir.
Hic birsey yapmasa kenara gecse barbar toplasa destegi klana atsa 500 hafifle gunluk yagma atsa minimum 600k olur bu surede. Yani adamlar zaten asiri pasif yonetime laf ettikleri hersey kendilerinde var.
4-bolgeye Alarm destekli oturduktan sonra klandan kami istediler attik. sonuc alinamadi.
5-Enesler o bolgeye hic yerlesmediler zaten ana bolgeleri orasiydi.
6-Destek konusunda ise kisi kendinden bilmeli isi. bende nopu bu dunyada tanidim anti cephesinde en onde savasirken hic tanimadigim uyeler bana destek lazimmi diye msj atiyordu soruyordu kimse bana destek gelmiyor demesin almak icin ugrasmamistir. yazsin bakalim 20-30 uyeye bak nasil destek topluyor elini tasin altina koymak isteyen icinden gelen yapar arkadasim..
7-Taa soadan nopa gecenleri enes klana aldi amac klandaki aktif ekibi oraya yerlestirmekti. Ben ordan koy takasi istedigimde hayir cevabi aldim enes o iside becerememisti ne yazikki...
8-Kimse yonetimi elestirmesin diye bir kaide yok. Ama uslubuyla elestirilir hakettigin cevabida boyle alirsin usluplari yanlisti boyle elestri olmaz bu tamamen kotulemekti.
9-Hesap silmeleri emin ol 1 gram zoruma gitmezdi. Kimseyi zorla oynatacak halimiz yok klavyeye kelepcelemiyoruz insanlari. Ancak bu isin bir adabi var uslubu var. yazili olmayan kuralari var
Nop klani senin oyun basindan beri butun simarikliklarini basina buyruklugunu pasifligini bir sekilde tolere etmis kalabalik icinde fazla goze batmamissin. Ama kalkip siliyoz ayagina nopun yonetimine icin icin hirslanip alarma koyleri destekli peskeslemende ne oluyor hangi kitaba sigiyor ?
Hesap sil yaziyorsun profiline nopun misini kesiyorsun alarma peskesliyorsun koylerini. Kisi kendine yakisani yapar. Yapman gereken sudur, orta yol bulamazsan dersinki ben sizin icin sinirda fazla mesai harcayamam buyrun koyler sizindir siz yapin ne yapiyorsaniz yada sessiz sedasiz siler barbar olur gidersin alarma ne koy veriyosun arkadasim nopa bu kadar dusmanlik beslemenin sebebi neyse sen bunun 10 katini oyun basindan beri nopa yaptin adamlar sana agzini 1 kere acti diye dusmana koy peskesliyosun.
Olay buda degil yemedi arkadasim yemedi yattin yattin oyun basindan beri aktif olmadin savas ayagina geldi yemedi sildin budur yani.. sivama baska seylere resmen sivadilar..

10-Anti savasi baslamadan once biz cinle ugrasirken zaten bu adamlar yukardan anti sinirindaki andik klanlarla ugrastiklari 3-5 koy tuttuklari icin zaten anti sinirinda varlardi. Peki ac bak bakiyim enesiin ve konuyu acan arkadasin twstats bilgilerine antiden kac koy almislar ne savasmasi ya ? ayni haritada oynamiyormuyuz ???

Artizz ekibi tarafindan yapilan edilen hic bir hareketin benim icin mantikli bi aciklamasi yoktur. Nereye el attilarsa eline yuzune bulastirdilar en sonda biseyleri bahane edip koyleri dusmana peskesledi ve gittiler. Buket ben bu oyuna yillarimi verdim eger ekibinin adini kotu etmek istersen yonetimle anlasamadim zart zurt oldu deyip biseyleri bahane ederler ve cikarlar klandan bu ucuz numaralari sana anlatsinlar bana degil..

Cunku En kibar tabirle Bunlarin fare kovalamisligi kadar benim kedi tutmuslugum var.

Bana anlatmayin bunlarin ne oldugunu ne yaptiklarini yada yapmadiklarini...

Anlaşılan Nasıl sildiysek yarası hala kapanmamış. Gereken açıklamayı Enes zaten vermiş. Bu kadar şeyin üstüne Dua edin bizimkiler bana uymadı direk silerek gittiler vurarak gideydik Şuan azaba sığınacak köyleriniz kalmazdı.

xIxSLayeRxIx

Kılıç Ustası
Sesi olmasa şimdiye atmıştık dfghkl kanki şunu vurucaz şuraya yerleşcez derken ben kamiyi atmış oluyorum sorgulamadan zaten adgjk

he diyorya misleri basın şuraya uçacaz orda ekmek var şuraya uçmamız laız şurayı toplamamız lazım ne dese tersi çıkıyor testerede savunma yok atın misleri dedi yarımız direk patladı kalanalrda ara yedi :D

Circassian

Çaylak
depositphotos_196446564-stock-video-afro-american-man-making-grimace.jpg

Fotomu attım. Klana gelmek istiyorum. Ama pjpjpjpjo'yu atın klandan, tek şartım bu. Bunu siz de istiyorsunuz biliyorum :p

boydan fa bi foto alalım işiniz garanti olsun

Circassian

Çaylak
ooo avukatlarda gelmis. kemikmi isterdiniz kemik suyumu isitayim ?

cok gulucuklu mesaj atinca hakli degil sadece komik oluyorsun.
Sizinle daha fazla tartismiyacagim kalibrenizi artirin bi ara tartisiriz

bizim namlu baya uzun ondan dolayı kalibrede büyük vurduğumuz yerden şu anda senden geldiği gibi baya ses getiriyoruz ki sana vurmadan geliyo sesler :cool: