Artiz klanları tebrik eder.

• Konuyu başlatan DeletedUser62782
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Sercan sen ne güzel ayıplıyorsun öyle :) anlaşman bittikten sonra uzatarak... Size irite olmuyorlarsa, bana da olmazlar merak etme :) samimi ol sen önce. QAPAT klanı işine geliyor, savaşın uzaması da işine geliyordu. Şimdi sal formu sercan buralar eskisi gibi dutluk değil artık :)

myw**

Dük
tabikide işimize geliyordu , argo ile pusula savaşının uzun olacak olmasıda artiz ve gapatın işine geliyordu sonuçta denk savaşlar vardı ve herkesin işine geliyordu bunda yanlış bişi yokki

DeletedUser66182

Ziyaretçi
tabikide işimize geliyordu , argo ile pusula savaşının uzun olacak olmasıda artiz ve gapatın işine geliyordu sonuçta denk savaşlar vardı ve herkesin işine geliyordu bunda yanlış bişi yokki

İşine gelme mantığı değişir bizim olay PUSULA-ARGO savaşından önce patlak verdi. Olayı kınayan klan tekrardan anlaşma yapmaz. Ben olayı anlattığımda PUSULA klanını bana yönlendirip "Beni ucanzi yönlendirdi, sanırım köyleri salıyormuşsunuz banada köy verir misiniz" diye mesaj attırmaz. Kısaca insanın dediği ile yaptığı bir olacak.

Pusula dünyanın abisi mi her haksızlığa müdahale etsin :d

Sen kaç yıldızlısın bakim :)

UcanZi

Kılıç Ustası
Artizle olan ateşkesi mi eleştiriyor anlamadım. Eğer onu eleştiriyorsan hali hazırda düşmanlarımız varken ARGO klanı hedefe bize koyuyorken o kanadı bari sağlama alayım düşüncesi mi yanlış geliyor ?
Bak burada ikili atışmaya girmek falan istemiyorum.Sana nacizane bi uyarı yaptım kaale alırsın almazsın senin bileceğin iş.
Saracak adam arıyon o adamlardan biri ne ben olayım ne Pusuladan biri olsun. Hata bende onu da kabul ediyorum hiç karışmamam lazımdı. Sen bildiğin gibi devam et hatamıda kabul ettim.
İyi günler

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Artizle olan ateşkesi mi eleştiriyor anlamadım. Eğer onu eleştiriyorsan hali hazırda düşmanlarımız varken ARGO klanı hedefe bize koyuyorken o kanadı bari sağlama alayım düşüncesi mi yanlış geliyor ?
Bak burada ikili atışmaya girmek falan istemiyorum.Sana nacizane bi uyarı yaptım kaale alırsın almazsın senin bileceğin iş.
Saracak adam arıyon o adamlardan biri ne ben olayım ne Pusuladan biri olsun. Hata bende onu da kabul ediyorum hiç karışmamam lazımdı. Sen bildiğin gibi devam et hatamıda kabul ettim.
İyi günler

Sercan oyunu senin kadar bizde okuyoruz kör değiliz. Nasıl tebrik edip takdir ediyorsak klanını ve seni eleştirdiğimiz zamanda bundan kaçınma. ARGO bizi hedefe koydu diyorsun olay gününden önce genel olarak sen dahil tüm klanlar ile irtibattaydım. ARGO nun ne böyle bir hamlesi ne böyle bir düşüncesi vardı. Bizim olay patlak verdiğinde ARGO ya, yahu kardeşim bak dünya da yanlış yapan bir klan var biz köklü klanlar bir cevap vermeyecek miyiz diyebilirdin. Bunu demekten mi gocundun sercan ? PUSULA klanı her zaman başarılı ama neden bu kadar antipati var biliyor musun kendinden başka hiç bir klanı ve oyuncu grubunu düşünmeyen bana dokunmayan yılan bin yaşasın kafasında gittiğiniz için. Klan oyuncularınız dışında gönüllere giremiyorsunuz. Diyorsun ki bana "haklısın ama 50 kere dile getirdin insanlar artık buna karşı tepkili yani dediğine önem vermiyor" biliyorum sercan biliyorum. Ancak 50 defa söylememe, yazmama, duyurmam rağmen PUSULA,ARGO gibi köklü klanlar 1 tane açıklama bile yapmıyorsa şu platformda yok biz şöyleyiz demeyin hiç bir yerde. Gün olur gelir başınıza (Nasıl artizz klanı 3 gün önce biz bu savaşı kazanırız diyip , şimdi real hayatı bahane edip kaçıyorsa) yani lafıma geldiyse. O günde gelir yine konuşurum..

Serhat, olayları bilmeden kendince yorum yapma.
Mesela sen bunları yazarken Argo2'nin dünya başından beri Pusula'yı vurmaya geldiğini biliyor muydun? Daha bir çok şey gibi bunu da bilmiyordun. O yüzden boş yapma buralarda.

DeletedUser66182

Ziyaretçi
ARGO , ARGO2 diye ayırım mı var selami ? bana söylenen, benim bildiğim benim öğrendiğim bu ekibin başı belli. Ben onunla yaptığım görüşmelere istinaden konuşuyorum.. Size göre herkes zaten dünya başından beri PUSULA ya vurmaya gelen klan :) ee işin doğası bu değil mi ? elinde sonunda PUSULA ya vurulacak. Senin dediğin ile, ön gördüğün tehdit ile bana ve ekibime yapılan yanlışa seyirci kalmanızın hiç bir alakası yok.

UcanZi

Kılıç Ustası
İyi de artizin yaptığını Argoda bize yaptı. Düşmana saldırırken aynı gün ipler koptu düşman olduk.Ayıpladık mı evet söyledik mi bunu evet 1 kere yazdık ama tutup hergün hergün buraya bir şey karalamadık.
Savaşmak mı istiyorsunuz dedik oturduk savaştık. Bak sen saracak yer arıyosun dediğim gibi söylediklerinin hepsine katılıyorum sen yazdıklarının hepsinde haklısın eleştirebilirsin herkesin hakkı var.
Ben yazmakla hata ettim bunu da kabul ediyorum.Uzatma artık

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Saracak yer aramıyorum sercan :) ama burada ki veletler gibi nasılsa sen sarıyorsun millete kafası ile yazma bana gerek yok. Hadi iyi oyunlar sana.

UcanZi

Kılıç Ustası
Bak Serhat veletler gibi falan diyerek gider ayak benim asabımı bozma. İnsan gibi uzatma diyorum beni deli etme

DeletedUser66182

Ziyaretçi
İsko senin bu forumdaki en uzun banlanmadan geçen süren değil mi bu ? :)

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Adamla mesajlaşmamız dursa kafana vururdum da işte 25 saatten saldırı ordusunu kestiren bi zavallı olduğun için ona değer bile görmüyorum seni :D saldırı ile bilerek savunma yaptım dediğin kalmadı bi tek :D

Başlıkla alakam yok yazasım da yokta kaşınıyorsun. Sen dahil olmak üzere tanıyıp tanıyabileceğin herkes ben istemeden benden köy alamaz.Mesajlasma diyorsun hadi mesajı boşverelim adama mesaj at gelsin ben ondan köyü vurarak aldım desin ben senden özür dileyeceğim.Yalnız beceremezsen oturup susarsın. Şu asalaklık rollerini bırak zira burada anca bize karşı bir hüküm sağlayamayan çapsızlardan sempati kazanmaktan başka bir halta yaramazsın.Sahip olabileceğin tek şey bizim karşımızda önünde ki klavyenin tuşları onun haricinde "0" dan öteye gidemezsin. Burada aklınız sıra laf attığınız arkadaş geçmiş dünya da zaten alması gereken dersi aldı.Fakat sen arsız bir karakter olduğundan seni elli kere de toplasak adam olmazsın.