Arrow Savas Raporları

• Konuyu başlatan Blood For Blood
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
9D9unpv.png

etbyYLn.png

BirDost*

Ağır Atlı

Her zaman kesecek değilim ya :D Birazda başkasına kestireyim :)

Kesimi yapan Heimdall.

Allah sayısını arttırsın :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Derin bir sessizlik , çetin patladı mı acaba yoksa bol bol konuşurdu :D :D :D

BirDost*

Ağır Atlı
Sıcak sabah Savaş güncel durumu

Maske klanlarının bir klanı dağılmış sayı azaltıyorlar herhalde.

Güzelde bir raporla başladık güne

BirDost*

Ağır Atlı
10 gun dayanabildin mi ? İlk 100de utopya aradim ama bulamadim :(

Kanka ayıp ediyosun ben baktım buldum :D

biri 170 küsür biri 190 küsür :D

ama sıralamanın ne önemi var serhat yapım aşamasında başka birşey kuruyor :D Oda 18. :D

aferim serhat kastır böyle :D tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Kilit atmaktan mecalim kalmadı :D çok merak ediyosun bakıyorumda :D

Çeto senin kilitleri saldırıları biliyom ben bir orti bulduysan 100 ms altına da inersin sen :D

10 gun dayanabildin mi ? İlk 100de utopya aradim ama bulamadim :(

Degişen dunya koşulları, doların yukselmesi, Rus uçaklarının kuzey batı sınırını ihlal etmesi nedeni ile Ütopya dan vazgeçtik zaten bizim amaçladıgımız duzen sizlere fazla gelirdi :D

Kanka ayıp ediyosun ben baktım buldum :D

biri 170 küsür biri 190 küsür :D

ama sıralamanın ne önemi var serhat yapım aşamasında başka birşey kuruyor :D Oda 18. :D

aferim serhat kastır böyle :D tt2

Sıralamanın bir önemi yok ki çetin gönuller bir olsun :p siz şimdi konuşursunuz ben siz dagılınca arkanızdan el sallarken. İşin kötu tarafı ben size şimdi cevap veriyorum. Zamanı gelince hiç biriniz burada olmayacaksınız olsanızda reel yogunluk şöle oldu aman biz böle kastık dersiniz :D

Laf degil icraatla gelin haden.

BirDost*

Ağır Atlı
aslında haklısın serhat :D

Uzun zaman hesabı kasmadan tutmak moralli dünyada ömrünü uzatıyo :D bide 20:1 kuralı var tabiki :D Bunları göz önünde bulundurursak sen dünyanın sonunu bile görebilirsin belki :D

DeletedUser

Ziyaretçi
aslında haklısın serhat :D

Uzun zaman hesabı kasmadan tutmak moralli dünyada ömrünü uzatıyo :D bide 20:1 kuralı var tabiki :D Bunları göz önünde bulundurursak sen dünyanın sonunu bile görebilirsin belki :D

onu duşundum de onun bir suresi var çeto o sure kalkınca saldırabiliyorsun kısaca o taktik tutmaz. :D

Nasıl çetin bak gerilmeden sizi hiç iplemeden böyle kaynata kaynata konuşuyorum guzel oluyor mu :D yalnız her konuşmanın SS'i var. Aman diyim kaza ile ceza yeme hesap silme... Valla fena şut çekerim uzerine uzerine :D

BirDost*

Ağır Atlı
Hesap sileceğim vakitte var serhat kazık çakmadım ben dünyaya ;)

Davet edildim geldim oynuyorum oynadığımda da hakkını veriyorum veremeyenler utansın :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Hesap sileceğim vakitte var serhat kazık çakmadım ben dünyaya ;)

Davet edildim geldim oynuyorum oynadığımda da hakkını veriyorum veremeyenler utansın :D

Ya çetin saçma sapan konuşuyorsun yine senin yine klavyenden çıkan yazı ile gördugun yazı bir degil. :) sen oyunda ilk 1 ay oyuncususun. Benim şhowum 2. ay itibari ile başlıyor.. Geçmişini inkar edenlerden olma. BATAK da iken kralsın serhat adamsın serhat dediginiz gunler çok eskide kalmadı :D bukemediginiz eli öpturmeyim yine ? :D

BirDost*

Ağır Atlı
Serhat batak zamanını deşmek istiyosan ben sana adamsın serhat demedim ;) Oraya geldiğinden beri ben sana mesafeliydim.

Ama illede söylettireceksen 26da benim hesabım senden daha uzun ömürlü oldu illa bu konuda bir yarış içne gireceksen.

Şu sınavlarım bi geçsin o 1 ay oyuncususun lafınıda hatırlatırım sana ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya bu ne anlatiyor ? Ben cozemiyorum ? Kim inandirmis buna ? Yeni nesil boyle oldu cetin, bosver he de gec :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat batak zamanını deşmek istiyosan ben sana adamsın serhat demedim ;) Oraya geldiğinden beri ben sana mesafeliydim.

Ama illede söylettireceksen 26da benim hesabım senden daha uzun ömürlü oldu illa bu konuda bir yarış içne gireceksen.

Şu sınavlarım bi geçsin o 1 ay oyuncususun lafınıda hatırlatırım sana ;)

Kanka mavilik içinde dedigin kolay ben hesabımı sildim :D biz sözumuzu tutarız çeto silcez dediysek sileriz. Bizde böyle adamız. Lafta gemi yurutmedik daha :)

Ya bu ne anlatiyor ? Ben cozemiyorum ? Kim inandirmis buna ? Yeni nesil boyle oldu cetin, bosver he de gec :)

Bu mu ? çok ayıp. Şimdi böyle mi olduk :D Yeni nesil demişsin birde yahu genel foruma dec 2015 de uye olup 105 post atmışsın ne konuşuyorsun. Sen mızrakçısın, ben misyoner rutbeni bil önce ! :D

BirDost*

Ağır Atlı
Serhat o sözü neler yapıpta tuttuğunu çok iyi biliyorum. Benim haricimde bilenler burda olmadığı için sen her zamanki gibi ne desem inkar edeceksin. O yüzden sensin ;)

Hadi ben oyunun hakkını verem sende laf gevele buralarda :)

DeletedUser

Ziyaretçi
Serhat o sözü neler yapıpta tuttuğunu çok iyi biliyorum. Benim haricimde bilenler burda olmadığı için sen her zamanki gibi ne desem inkar edeceksin. O yüzden sensin ;)

Hadi ben oyunun hakkını verem sende laf gevele buralarda :)

Çeto valla samimi sölim size gram guvenmiyordum, ama batak savaş açmadan savaşmıcaz diyordum. Hatta açarsa da tepelerine bineriz de dedim. Bunlar ortaya çıkınca kalkıp inkar da etmedim. Sizde beni yanıltmadınız çeto, hesabı sile almak için sure verdim size bayrak kasim diye 3. gunu savaş ilanı verdiniz olm :) ben dostlarımla savaşmam dedim hesabımı sile aldım. Size dost demişim sen duşun nasıl bir gaflet nasıl bir basiret baglanması :D İnsan bilemiyor kaç world sonra hala haklı gibi sizlerin çıkıp konuşacagını :)

infaz95

Baltacı
Sabahki kesimden dolayi tebrikler arrowdaki arkadaslara
2 guzel ordu daha telef olmus guneybatida :)