Anti vs Error&Ant&Gecce Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser64740
  • Başlangıç tarihi
Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser65836

Ziyaretçi
Bizim oyuncu sayımız belli sizin gibi 300 oyuncu ile oynamiyoruz bir köye 100 er k savunma koyacak durumumuz da yok

Eşit şartlarda olsak dediğin savunma konusu hakkında tartışabiliriz daha fazla konuşup küçük düşme

Şimdi gelip buraya sizde azrodan destek alıyorsunuz diyen olacak,azro ile bizim oyuncu sayısını topladında sizin oyuncu sayısının yarısı yapmıyor.Bunu da söyleyim dedim

küçük düşersin derken ? neden küçük düşecekmişim anlatır mısın ? peki bir bucuk ay önce önde iken bu oyuncu sayısı problem olmuyordu neden ? kendinle çelişiyorsun her cümlende :D

DeletedUser65836

Ziyaretçi
savunma konusun da tartışmıyoruz ki bak 2 kami 100 faketten az bir çalışma ile aktif oyuncularınız da 6 köy alıyorum bunun tartışacak bir şeyi yok ki :D neyse Hakkar seni tanımak güzeldi canım hadi kolay gelsin :D

DeletedUser65657

Ziyaretçi
OP SONUÇLARI:
ERROR Klanın Op Sonucu: 180 Köy Alındı 43 Köy Geri Verildi...
anti Klanın Op Sonucu: 120 Köy Almışlar 76 Sını Geri Almışız :D
Aradaki Fark Ortada Sanırım :D

DeletedUser65732

Ziyaretçi
Daha maç bitmedi.
Burda tek radjap ve world edit in uslubunu beğendimi belirtmek isterim.

DiOny SoS

Hafif Atlı
Biri diyor siliyoruz biri diyor ekip olarak bu savaşı biz kazanırız. Error siliyor mu silmiyor mu ? :)

DeletedUser12190

Ziyaretçi
OP SONUÇLARI:
ERROR Klanın Op Sonucu: 180 Köy Alındı 43 Köy Geri Verildi...
anti Klanın Op Sonucu: 120 Köy Almışlar 76 Sını Geri Almışız :D
Aradaki Fark Ortada Sanırım :D

Anti çöp falan diyoduk ama iyi köy almışlar aradaki fark oyuncu sayısından olabilir sonuçta siz daha kalabalıksınız.Yoksa errorda mı çöp :D

DeletedUser64881

Ziyaretçi
Selam arkadaşlar, tartışmalara dahil olmamak için yazmiyordum ama madem adım geçiyor iki kelam yazayım. 15 20 gün öncesine kadar oynuyordum fakat iş yeri taşıması tadilatı falan derken eskisi kadar vakit ayiramiyordum bir hafta on gün önce de birini bulduk denince devrettim. Erorda güzel iş çıkarmış baya köy almışlar. Ben olsam olmasam muhabbetlerine girecek değilim aktif olarak oynadığım zamanlarda elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Tüm arkadaşlara başarılar dilerim. Insallah anti kazanır :cool:

başkan senin antinin en iyi oyuncusu oldugun aşikar senin oyunu takdir ediyordum senin yüzüne karşıda söyledim bunu sana yapılan opda oyunu başında olsaydın belki daha az köy verirdin bundan bende eminim ama senden başkası boş antide real hayatında başarılar dilerim kardeşim

DeletedUser64881

Ziyaretçi
Bizim oyuncu sayımız belli sizin gibi 300 oyuncu ile oynamiyoruz bir köye 100 er k savunma koyacak durumumuz da yok

Eşit şartlarda olsak dediğin savunma konusu hakkında tartışabiliriz daha fazla konuşup küçük düşme

Şimdi gelip buraya sizde azrodan destek alıyorsunuz diyen olacak,azro ile bizim oyuncu sayısını topladında sizin oyuncu sayısının yarısı yapmıyor.Bunu da söyleyim dedim
bu cocuk hayatımda gördügüm en boş konuşan adam alah için bunu alın forumdan yada konuşturtmayın benim etrafımda kalan kırmızılar niye var sanıyorsun acaba herbirinde 100k savunma var adamların ibofb1907 köylerini casusla istersen raporları hala bende duryor bak bakalım kaç k var köylerinde senin köylerindede 70 k raporları duruyor ne çabuk unuttun agabeyin sana saldırı atıpda köyleri doldurdugunu formuda boş yapma köy vermem dedin halda köy veriyorsun hangi yüzle yazıyorsun merak etttm

Durum
Konu yanıtlara kapalı.