ANTİ

• Konuyu başlatan DeletedUser47049
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Dehşet - Anti -Cedcal, 3'üyle aynı anda savaştık, hadi herkesin gassal çöp dediği klanını da sayalım, 3'e 2 olsun. Sancak ve Cedcal'le aynı anda savaştık, Cedcal ve Şizofren ile aynı anda savaştık. 2'den az klanla hiç bir zaman savaşmadık 50. dünya da, senin de haberin olsun.

1 vs tüm dünya'da değildin, 17 kişilik vakvak klanıyla savaşamadan kaçtın, azıcık erkek olsan 72 saatte sizi temizleyeceğim dediğin klanı temizler öyle devam ederdin oyuna ama 100 köy geride olduğun için daha çok rezil olmamak adına kaçtın gittin. Hepsi bu, istediğin kadar bahane üret, gerçek bu ve herkes biliyor. Neyse daha da konuşmaya gerek yok zaten, bize sağa solda laf atıp durma, classic de aynı kıtaya giriyoruz, istersen arkadaş ekle yanıma ışınlanabilirsin ;)

@By Çırak

Kendini nimetten saymaya devam edebilirsin canını yediğim. 50. dünyayı daha fazla konuşmak ve 17 kişilik VAKVAK ekibini tartışmaktan ben usandım artık !! :)

Şarkını aç dinle kendine gel sende ;)

DeletedUser70260

Ziyaretçi
çevrelik durum değil bu kim daha iyi yalıyor kim daha iyi canını yerem diyor o kısımla alakası var :))
Demeyin böyle işte kardeşim. Herkes nazının geçtiğini getiriyor oynatıyor. Klasikte yokum ama benim de bir klanım var ve ben de ekibimden olmadığı halde bazı insanları benimle oynaması için getiriyorum. Onları yalamış mı oluyorum ? Güzel bir sürtüşmeniz var ama buradan vurmayın birbirinizi :) Severek takip edicem bu kapışmayı

DeletedUser56434

Ziyaretçi
Demeyin böyle işte kardeşim. Herkes nazının geçtiğini getiriyor oynatıyor. Klasikte yokum ama benim de bir klanım var ve ben de ekibimden olmadığı halde bazı insanları benimle oynaması için getiriyorum. Onları yalamış mı oluyorum ? Güzel bir sürtüşmeniz var ama buradan vurmayın birbirinizi :) Severek takip edicem bu kapışmayı

ya az çok millet kimin ne olduğunu görüyo illaki nazın geçen insanlar olur ve çağırırsın ama bunun boyutu farklı bir boyut :) eğer düşmanını bile çağıracak kıvama geldiysen bunun adı omurgasızlıktır başka bir şey değil :)

DeletedUser70260

Ziyaretçi
ya az çok millet kimin ne olduğunu görüyo illaki nazın geçen insanlar olur ve çağırırsın ama bunun boyutu farklı bir boyut :) eğer düşmanını bile çağıracak kıvama geldiysen bunun adı omurgasızlıktır başka bir şey değil :)
Kimin kimi çağırdığını bilmediğim için atlamayayım ben o zaman geri çekiliyorum :D

Deleted User - 5200023

Ziyaretçi
laf dalaşı yok pek :)

2 klanında birbirinden farkı yok ki. Minimum 300 kişi ile giren ekipler 2 ekipte. Oyunun zevkini geçtim de ben bu klanın yöneticilerinin kafaları nasıl alıyor ben anlamıyorum. Mesajdı,telefon görüşmesiydi filan kafayı yer adam. :D

DeletedUser56434

Ziyaretçi
2 klanında birbirinden farkı yok ki. Minimum 300 kişi ile giren ekipler 2 ekipte. Oyunun zevkini geçtim de ben bu klanın yöneticilerinin kafaları nasıl alıyor ben anlamıyorum. Mesajdı,telefon görüşmesiydi filan kafayı yer adam. :D

biz karşıdaki ekibe göre şekilleniyoruz biraz aslında :) öyle çok kalabalıkta bir ekibimiz yok :)

DeletedUser56434

Ziyaretçi
tamamen sizin kararınız hacım. ben kafa tutmayı severim,siz başa baş savaşmayı seviyorsunuz demek ki.

keşke deseler ki 100 er kişilik ekip getiricez sadece ve birebir savaşıcaz. Ben tamamiyle tamam derim :) ama onların maçası yer mi ? Sanmıyorum..

DeletedUser68297

Ziyaretçi
keşke deseler ki 100 er kişilik ekip getiricez sadece ve birebir savaşıcaz. Ben tamamiyle tamam derim :) ama onların maçası yer mi ? Sanmıyorum..

Boşversene aç şarkıyı dinle :) UDW'ye bu dünya bu şarkıyı ezberleteceğiz zaten :) Bu kadar "Canını yerim" mesajı atıpta ondan sonra yok bizi o sattı, yok bu sattı falan diye bahane uydurmasınlar yeter ;)

DeletedUser56434

Ziyaretçi

keske onlarin da yese vallaha baska istegim yok :) ama onlarda o sey yok malesef.. isin cakalligi daha tatli geliyodur :) veya adam gibi savasmayi beceremiyolardir hangisi dersen :) bknz. C6 da alarmi 2 dk da satti :) 15 kisilik anti ekibinden o dunya korkar oldu biz 3-5 koy aldik caz cuz yapiyo diye sonra sagi solu aramaya basladi :) cok ornek var da neysee :))