ANTİ SAVAŞ RAPORLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser55049
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Sen abilerine sor, ben antiye atlamayı severim :)

üslupluca yazmayacaksan yazma, yine gibi gocuntu var ama anlamadım adamlar acikca davet etmis seni zaten buyur gel demişler sana hesap ta verirler sanirsam.. tekrar c3 mevzusuna gelince

3 klanda toplam oynayan kisi sayisi oyunu birakmamis kisi sayisi 20 yi gecmezdi senin pusuladaki doneminden, ben sinirdim pusulayla senden tek saldiri almadim, ucan kertenkeleyle iyi bir savasimiz oldu onu da tebrik ettim, şimdi sen tatmin ol diye söyluyorum he s3n kralsin he sen cok iyi oyuncusun şimdi ya duzguncr yorum belirt ya da yazma...

tekrar bu mevzuyu uzatmak stemiyorum cümlelerimi ozenle secmeye calistim ve tekrar belirtiyorum cümlelerine dikkat et.

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Kelimeleri seçerek kullanmak edeptendir. ben yapmadigim sey hakkinda konuşmam savasiriz kazaniriz o zaman iddiali konusurum simdiden kendimi yormak istemiyorum.

yaptiklarindan bahsediyosunnda c5 i hatirlatayim 40 kisi ile sizin 3 kisilik klaninizin sinirini tutuyorduk 1 ay gec basladigimiz dünyada.. savas istatistiklerinde de 3 koy vermistik 20 den fazla almış.

ben c3 ile ilgili kimseden ozur dilemedim....

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Tebrikler anti ekibi savaşlara her baktığımızda hemen hemen hergün köy alıyorsunuz lakin,burayı münakaşa postları ile değil raporlar ile doldurmanızı temenni ediyoruz.Forum oyuncularına fazla takılmayın onlar hesap silip gittiler zaten.

Tekrardan başarılar.

DeletedUser52610

Ziyaretçi
@DiOny SoS sen ne ara bizim oyuncumuz oldun la ? bak adam seni bizden sandı yedin lafı :p şuna söyleyin kendi nickiyle yazsın utanmasın :D

bu arada ensarcım tebrik ederim her ne kadar da anti ekibini sevmesem de iyi gidiyorsunuz

DeletedUser50676

Ziyaretçi
Tebrikler anti ekibi savaşlara her baktığımızda hemen hemen hergün köy alıyorsunuz lakin,burayı münakaşa postları ile değil raporlar ile doldurmanızı temenni ediyoruz.Forum oyuncularına fazla takılmayın onlar hesap silip gittiler zaten.

Tekrardan başarılar.

ehüehü adam sert girmiş.. o değil dünya da oynamayanlar da yorum yapıyor hocam ona ne diyorsunuz :p :D

Anti içi
5 hesap
1 hafta

Buradan açıkça belirtiyorum bu saatten sonra olanlar için kimse sorumlu aramasın o_O

Nekadar gereksız konusmayı sevıyorsun ya sızden var boyle bı kac kısı yırtıktan cıkar gıbı olmaması gereken yerlerde cıkıp forumu kırleten.

Canınız oynamak ıstıyorsa gırın oynayın burada ahkam kesmeyın mıllete ısınıze bakın

DeletedUser65178

Ziyaretçi
Kurallarda olabildigince esnek olmaya calisiyorum. Rica ediyorum beni kurallari uygulamak zorunda birakmayin. Kelimelerimize dikkat edelim

DeletedUser64699

Ziyaretçi
Kurallarda olabildigince esnek olmaya calisiyorum. Rica ediyorum beni kurallari uygulamak zorunda birakmayin. Kelimelerimize dikkat edelim

siz suraya girdikten sonra iki kere ceza yedim, bu mu forum modum kurallardaki esnekliğiniz :D neyse allahtan önce alva sonra cadu gitti yoksa 5 ceza daha yerdim iki tane daha forum hesabı değistirirdim iyiki siz ilgileniyosunuz :p

DeletedUser55049

Ziyaretçi
Anti gazoz savaşı şuana kadar hep lehimize gelişti, daha fazla köy kaybettiğimiz olmadı, her gün sınırdan köy alıyoruz. haritada ilk haritaya göre ortalarına kadar girmiş bulunmaktayız, sanırım hala pasif hesaplar toplanıyor onlara göre artık bilemeyeceğim.. lelouch the rebellion gibi sağlam olan arkadaşlar var onların da emeklerine sağlık....

daha önceden de belirttiğim gibi bayram öncesi bang ve gazoz klanlarına aynı anda operasyon yaptık, 80 den fazla köy aldık, bir çoğu köyde de sadakate takıldık +2 mis güçlendiricisi takmış arkadşlar dahi kaldı, barış modu olmasa 100 köye yakın alım yapardık, sağlık olsun.. savunma konusunda gazozda bir de dejavu699 arkadaşı tebrişk etmek istiyorum gerçi kesildi ama emeğine sağlık arkadaşın..

sanırsam bu dünya da br günde en fazla kesimi şu ana kadr en fazla dursun abi World Edit 85 k dan fazla olarak bu operasyonda kesti.. kendisine de Anti Ailesi olarak tekrardan teşekkür ediyoruz cansın abi.

raporlara gelirsek yaklaşık olarak 45-46 rapor var çoğunu yükleyemedim malum bayram, bir de çok rapor var hem saldırı hem savunma raporları var iyi seyirler:

o kadar rapor var şuraya bi müzik koy,y,m de eşliğinde bakın:D

DeletedUser55049

Ziyaretçi
r2M463.png

7NgJ7N.png

PrkdnO.png

gW8g2O.png

ZEk6M3.png

ok350X.png

lWjX3Q.png

VMaOPB.png

nWMdjN.png