Alfa vs Nostra & Suspus & Denge

Gazaragorni

Mızrakçı
Madem Nostra ekibi bu kadar hadsiz, saygısız, ne konuştuğunu bilmiyor(size göre). Cevap vermeyin kardeşim mecbur musunuz? Hem adamlar ile her konuda tartışıyorsunuz hem tartışma boyutu azıcık büyüyünce dayanamıyorsunuz.
Tek tek cevap vereyim cümlelerinin alayında hata var

Hadsizlere had bildirmeye geldik meydanı boş sanmasınlar diye :)

Her konuda mi tartışıyoruz :) yavv yiğidim ilk defa nostra ile ilgili yazı yazıyorum ( öyle hatırlıyorum )

Tartışma boyutu azıcık büyümüş olsa bile kimsenin dayanamadığı filan yok dayanamasak burda olmayız di mi ama pamukprenses

Deleted User - 5547793

Ziyaretçi

Her konuda mi tartışıyoruz :) yavv yiğidim ilk defa nostra ile ilgili yazı yazıyorum ( öyle hatırlıyorum )

Tartışma boyutu azıcık büyümüş olsa bile kimsenin dayanamadığı filan yok dayanamasak burda olmayız di mi ama pamukprenses

Pamuk prensesin cücelerinden biri de bu @sessizask

Tibelda

Emekli Görevli

Mecliste haddinizi bilin diye numaradan bağıran teneke vekiller gibisin. Sana mı kaldı insanlara haddini bildirmek.

Pamuk prenses yazmış bir de çok komiksin gazaragorahahahahaha.

Tibelda

Emekli Görevli
İlk iki sezonu iyiydi üçü bitiremedim. Sopranosa baktın mı

Bende yeni başladım. Dediğin gibi şimdilik iyi gidiyor. Normalde 2000 öncesi yapımlarda görüntü&kurgu kalitesi hoşuma gitmediği için soğuk bakıyorum ama önerini değerlendireceğim.