Alemciler yalnız değildir

adanaliiii01

Kılıç Ustası
30 Barbar alınca Niye el ele tutuşup Tüm klanları Pakt yaptınız :) Ya siz geçin bu ayakları bizim unuttuklarımızı siz şimdi ögreniyorsunuz.Burda kelime cambazı çok olur sizleri sahada görmek isteriz.

Seyanora123

Hafif Atlı
:D:D Kardeşim gariban adamız girdik w74 e bi baktım klan kısaltması ALM.Benimde aklıma direkt alüminyum geldi ne yapayım ? Espri felan yapmıyorum yani.Onlarda klan kısaltmasını alem yapsalardı.ALM kısaltmasından 1 tane adamın aklına;

''-Aaaa bu klanın ismi alemciler olabilir'' gelmez. Ya almanya gelir,ya alüminyum gelir, ya @Almahara gelir.

knk çok seviyeli tartışıyorsun sana yakıştıramadım eski her foruma adım attıgında banlanan lebronu özledik :(

ALEMCİLER ağlıyor mu ?

Ya sen bu oyunu bilmiyorsun, ya olaylara objektif bakamıyorsun ya da dünyadan haberin yok.

Kim ağlıyor ben sana söyleyeyim...

Abooow ALEMCİLER geliyor diyip 2-3 klanı bir araya getirip cephe oluşturmaya çalışanlar ağlıyor,

Bu klanlar da tekte hesap silince, bizim savaş ganimetimiz olan boş köylere çökmeye çalışanlar ağlıyor,

POWER a vurmak için çok acele ettiniz, keşke onlara bir şans verseydiniz diyenler ağlıyor,

Baktılar bütün engeller tek tek aşılıyor;

110 saat şah mesafesindeki, oyun kuralları gereği mis bile atamayan Çukur klanını Alemcilere düşman edenler ağlıyor,

Bizim güvenip arkamızdan darbe yemeyiz dediğimiz klanı bize düşman edenler ağlıyor...

Teke tek mücadele etmeye gücü kendinde bulamayanlar, kendi egoları için başka klanların iç işlerine karışanlar, sen ve senin gibiler ağlıyor...

Sular yükselince, balıklar karıncaları yer. Sular çekilince de karıncalar balıkları yer. Kimse bugünkü üstünlüğüne ve gücüne güvenmemelidir, çünkü kimin kimi yiyeceğine suyun akışı karar verir.
Enes niye bu multiden yazıyorsun geçen de bu sözü kullandın bak ordan yakaladım seni vallahi asosyal bir varlıksin

ZeRo54

Yasaklı
Enes niye bu multiden yazıyorsun geçen de bu sözü kullandın bak ordan yakaladım seni vallahi asosyal bir varlıksin
Yav gökten taş düşse kafanıza eneseten bilceniz bu kadarda yapmayın koca koca adamlarsınız. O değil w71 bende formayazdımda aynı dediler enesin multusi ben multimiyom oynuyom oyunu kanlı canlı burdayım bilip bilmeden sallamayın da

krp79

Milis
Boşuna bu iq de birini engellememişim. Tescillendi.
Benzeri çok iq da kişi var en iyisi şu yöntem beyler,
37700 adlı eklentiyi görüntüle
Var mısın dayısı eş zamanlı online bi teste? Anlık ekleyip çıkarmıyorsa adımı inkar ederim vezir i yeriyordun bi mesajında öbür mesajına dönüyon evet doğru söylüyorsun diyorsun diğerine dönüp sen şöylesin böylesin diyorsun sende kaç kişilik var yada kaç yan hesap var birinden yazacağını öbüründe unutuyon ama bir laf var ‘itin hakkı değnek’ diye vurmuşlar sana şamarı almışsın herkesten cevabını şimdi merakından kaldır okuduktan sonra tekrar ss al yoksay ekranını ben görmedim duymadım bilmiyorum diye ucuz delikanlı

Ben profilime tilki tersten saplar yazdım diye profilimi sildiniz bu arkadaş milletin ortasında dallı budaklı dövüyor,ofsaytımsı bi durum mevcut burda @Tibelda var kayıtlarını istiyorum

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

ZeRo54

Yasaklı
Ne dion la değüşik

Son düzenleme bir moderatör tarafından: