Alem vs Alay

*SUBUTAY*

Baltacı
canım be 74te neden hesap sil yaptım bakayım bi hatırla istersen. tüm köylerine 50k sav koyup klana tek faydan olmadığını cümle alem biliyor. ben op yemeden hesap sildim. op yemediğim hesabım yerine de bakıcı alıp op karşıladım. hiçbirşey yapmadan arada bi dcye wpa gelir akıl vermeye kalkardın ki hoş aynısını alaydada yaptığını zaten orda da yetkin olmadığını söyleyenler bizzat alay yöneticileri idi. herşeyi geçtim de tüm alemciler hesap sil yaptıktan sonra pre ile köyleri unitye salarken hiç mi vicdanın yoktu. menfaat peşinde koşarken az biraz düşün yarın öbür gün karşıma ne çıkar diye. sonuçta aldığın pre karşılığı da bu worlde kapama verme sözün vardı değil mi ?
ayrıca benim hesabım elden ele dolanmadı direk hesap sil yapıp çıktım.
öncesinde de hesabım banlandı, kendi köylerimi toplayacakken fırsatten istifade köylerime sen çökmüştün değil mi

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Op yiyorken hesabı banlattin gittin. İşin gücün yalan dolan iftira. Hayır twats diye birşey var oyun bilgin okadar kıt ki köylerime çöktün bile diyebiliyorsun aç birtane köyünü aldığımı göster bende deyimki adam şerefli haklıymış almışım. Ama gösteremeyeceksin. Screenshot_2023-10-23-01-36-55-16_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

*SUBUTAY*

Baltacı
Op yiyorken hesabı banlattin gittin. İşin gücün yalan dolan iftira. Hayır twats diye birşey var oyun bilgin okadar kıt ki köylerime çöktün bile diyebiliyorsun aç birtane köyünü aldığımı göster bende deyimki adam şerefli haklıymış almışım. Ama gösteremeyeceksin. 43878 adlı eklentiyi görüntüle
Ya mehmet boş yapma Allah aşkına.
Ban yedim köylerimi toplıycaktım haliyle ceza süresi bitince barbara düşüyor ya hani sen çöktün. Boş muhabbet yapmayı kes.
Üstte attığın resimde de 12.04.2023 tarihi itibariyle hesabı sile aldığım net belli, yalandan iftiradan bıkmayacaksın ne anlatırsan anlat YALANCI sensin.
Arellle köyleri pre için satttığın ssleri attırma bana kendine.
Git şimdi nereye ağlıyorsan ağla

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Arele köyleri verdiğim yalan degilki ben arele köyleri verdiğim de alem diye bir klan kalmamış ucurmuslar yok olmuş kendim bir klan kurmuştum köyleri revinantz arell ve bir takım savaşıp tebriklestigim ve istediğim oyunculara vermişim twatsta herşey görünüyor zaten element uydurmaya devam et sen :)

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Kardeş sana klan başkanın bile guvenmiyordu. Erguven ile bulusmana coşkun abi bizzat dediki bu çocuğa güvenmiyorum bunları başbaşa görüştürmemek için bende gittim. Gelmiş burda bana hikaye anlatıyorsun. Hikaye sizde kardeşim ben satacak olsam erguven efendi hesabıma 20 bin TL teklif ettiğinde satardim. Neyse hadi bak işine daha fazla yazmayalim diğer insanlara ayıp olacak onlara saygım sonsuz konuşup onlarida zor durumda bırakmak istemem. Ayrıca twatstan bakmanı oneririm köyleri verdiğimde sen dünyada bile yoktun gemiyi en son yine biz terk ettik :)

Dzpiyadee

Kılıç Ustası
Kardeş sana klan başkanın bile guvenmiyordu. Erguven ile bulusmana coşkun abi bizzat dediki bu çocuğa güvenmiyorum bunları başbaşa görüştürmemek için bende gittim. Gelmiş burda bana hikaye anlatıyorsun. Hikaye sizde kardeşim ben satacak olsam erguven efendi hesabıma 20 bin TL teklif ettiğinde satardim. Neyse hadi bak işine daha fazla yazmayalim diğer insanlara ayıp olacak onlara saygım sonsuz konuşup onlarida zor durumda bırakmak istemem. Ayrıca twatstan bakmanı oneririm köyleri verdiğimde sen dünyada bile yoktun gemiyi en son yine biz terk ettik :)
Yalanmi @ERGÜVEN SS ler duruyor yayınlayalım birlikte :)

azabp

Milis
yanlış hatırlamıyorsam dc de söyledim bulştukları yer evime yakın olduğu için bir kişinin çabasından daha iyidir 2 kişinin çabası diyerekden ikna edebilirim diye kalkıp gittiğim doğrudur ama güvenmemezlik gibi bir kelimem yada cümlem olmadı

ATAKAN ADAK

Kılıç Ustası
yanlış hatırlamıyorsam dc de söyledim bulştukları yer evime yakın olduğu için bir kişinin çabasından daha iyidir 2 kişinin çabası diyerekden ikna edebilirim diye kalkıp gittiğim doğrudur ama güvenmemezlik gibi bir kelimem yada cümlem olmadı
Coskun abi selamun aleyküm :)
emine selam söyle

58erenmca

Yasaklı
Desteklerim geldikten sonra Alem4 oyuncu köyleri. Hadi bakalım aşağıya bir op yapında biraz destekçi kasayım

Eklentiler

• Screenshot_2023-10-24-19-51-01-235_com.whatsapp.jpg
    Screenshot_2023-10-24-19-51-01-235_com.whatsapp.jpg
    639,9 KB · Görüntüleme: 59

ZeRo54

Yasaklı
Arele köyleri verdiğim yalan degilki ben arele köyleri verdiğim de alem diye bir klan kalmamış ucurmuslar yok olmuş kendim bir klan kurmuştum köyleri revinantz arell ve bir takım savaşıp tebriklestigim ve istediğim oyunculara vermişim twatsta herşey görünüyor zaten element uydurmaya devam et sen :)
Bu konu beni çok ilgilendirmiyorda. Açık konuşmam gerekirse köyünden az bişe sav çektim zaman 74 ağlıyordun wpden yazarak. 1ay osınırada 2 saat uykulu işe gittim geldim oynamaya yetişme çalıştım herkeze ama görüyorum ki sizin gibi insanlar deymezmiş.Birlikte oyun oynadınız her insana Az bişey çıkar çatışması oldu zaman arkasından sallamadınız kalmadı bu otun nasıl bişey ki. İnsanlar karakterlemi bozuyor yazık. Ve hakkımı gerçekten hiç kimseye helal etmiyor 2w de de yaptıklarım için. 3 5 kişi dışında onlarda biliyor kendilerini. Gerçwkten egoyist insanlarsınız iki tarafta birbirine sallıyor ama aynı yazık.şu otunu keyif almak için oynadınız zaman asıl zevki alacaksınıZ.