Alayına Tokat vs Rohan

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Azoq*

Mızrakçı
SAYGI VE SEVGİ ÇERÇEVESİ İÇERİNDE BOL EĞLENCELİ BİR SAVAŞ OLMASI DİLEKLERİMLE
TARAFLARA BAŞARILAR...

Deleted User - 848887612

Ziyaretçi
Rohan kim olacak :D işin ilginç yanı Sancak-Mafia ile anlaşma yapıp argoya vurcam diye sonra bizi görünce galaxy dip yapması. Çok eğleniyorum :D

Yakında abileriniz savaşınızı bitittirir argoya rahat vurulsun diye: d

-isko-

Baltacı
Demek ki kimse kimseye muhtaç değilmiş herkes haritada kendince müttefik bulup haritadan çıkma çabasında. sen dip yapmassan onlar da dip yapacak başkalarını bulur sonuçta strateji oyunu.

Bizim savaşacağımız en başından belliydi oturuldu konuşuldu anlaşılamadı kimse bize muhtaç demedik. Haritadan çıkmak için saçma hareketlerde bulunuyorlar onu dile getirdim. Galaxy bak bize geldi biz kabul etmedik diye üstten üstten konuşmaya gerek yok diyorum kısacası :)

Deleted User - 5494237

Ziyaretçi
Bizim savaşacağımız en başından belliydi oturuldu konuşuldu anlaşılamadı kimse bize muhtaç demedik. Haritadan çıkmak için saçma hareketlerde bulunuyorlar onu dile getirdim. Galaxy bak bize geldi biz kabul etmedik diye üstten üstten konuşmaya gerek yok diyorum kısacası :)
Sana göre saçma onlara göre mantıklıymış demek ki hangi kararın doğru seçim olduğunu da zaman gösterir 2 tarafa da bol şans :)

NEFRETDOLU

Casus
İsko sen hayırdır sağa sola gider yapıyorsun dünyada olduğum İçin kokumu aldın demi itiraf et bir cesaret geldi sana :-D

Bol şans iki tarafada iyi olan kazansın ... isko iyi ol sen kazan üzülürüm yoksa :)

Durum
Konu yanıtlara kapalı.