Alarm

• Konuyu başlatan DeletedUser1226
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser1226

Ziyaretçi
Müttefikler

AZRAiL
CeLLaT
(OSM)
BARBAR
ROHAN
GONDOR
ELF

Saldırmazlık anlaşması (SA)

HUCUM
HUCUM2
HUCUM1
HUCUM3
KUD-AS
HUCUM4

Düşmanlar

B@RZO
BARZO
K@OSS
ßZKRT
ASLAM
BARZ0
BZKRT2
K@OSS*
ASLAM+
BARZO.
ßZKRT3
K@0SS
TIGER

DeletedUser221

Ziyaretçi
Bizim w3 den dostumuz bozgul yeni adıyla alarm diplomasiniz hayırlı olsun

DeletedUser36718

Ziyaretçi
hayırlı olsun. azrail 2 müttefiğinin savaşında tarafsız kalmış.

DeletedUser3027

Ziyaretçi
taraf seçmek zorundamıyız Hücum klanındaki arkadaşlar. Tarafsız kalacağımızı her iki müttefikimizde biliyorlar. Bırakın siz bizim Alarm ve Barzo diplomasimiz ile ilgilenmeyiniz.

DeletedUser36718

Ziyaretçi
İlgilenen yok zaten.Önce yazımı iyi oku neden tarafsız demedim soru sormadan cevap alıyorum ya :D

DeletedUser36718

Ziyaretçi
yorumun bi soruyu cevaplar nitelikteydi evet tarafsız kaldık diyebilirdin oyunda düşmanız diye forumdadamı düşmanız

DeletedUser3027

Ziyaretçi
bu yorumundan sonra 1 değil 2 adım birden gelirim sana karşı. haklısın belkide ben biraz taş atar şekilde anlamış olabilirim, kusura bakma. oyunda düşman olup forumda düzgünce konuşabilmek , tartışabilmek , değerlendirmeler yapabilmek bizimde arzumuz. sanırım forumu kullanan herkes bir adım atarsa bu forumu şuan olduğundan daha keyifli bir hal aldırabiliriz.

ozaman daha açıklamalı bir yorum yapıyorum. barzo ve bozgul müttefiklerimizdir. bozgul un yeni oluşumu olan Alarm da müttefik konumundadır bu yüzden iki müttefik klanın aralarındaki çatışmada tarafsız kalmamız en doğru yol olduğu kanaatimizdir.

DeletedUser36718

Ziyaretçi
azrailin tercihini eleştirmek gibi bir niyetim olmadı zaten klanın iç işleriyle ilgili bişi sonuçta.keşke forumda senin gibi anlayışlı kişiler olsa hep.

DeletedUser3027

Ziyaretçi
diyorumya hepimizde suç var, bak mesela sizden başka bir kişiyle mesela atışıyoruz diğer bir başlıkta. herkes biraz daha objektif , madem ki burası açık bir ortam biz sizi , siz bizi , veya başka klanları eleştirebilmeli yada yorumlarımlarınızı yapabilmelisiniz. tabiki herşey saygı sınırları içerisinde olmali ki ortam gerilmesin.

DeletedUser1226

Ziyaretçi
herkese teşekkür ederiz fakat bi kavganız varsa lütfen kendi başlıklarınız altında yapınız tartışmaya açık bir baslık değil bu lütfen yazılarınızı buna göre yazın.

DeletedUser36718

Ziyaretçi
tartışma yok artık :D başlığını kirlettik senin kusura bakma yorumları silemiyoruzda.

DeletedUser

Ziyaretçi
alarm klanları diplomasisini güncelleyebilir mi baya eskisi duruyor

DeletedUser36427

Ziyaretçi
Müttefikler
AL@RM bitir
ALARM. bitir
SnSzK bitir
KUD-AS bitir
KARA bitir
KUD-@S bitir
.ALARM bitir
Sn-SzK bitir
stt bitir
RSPAWN bitir
SAHMAT bitir
R$PAWN bitir
RSP@WN bitir
Düşmanlar
HUCUM bitir
HUCUM2 bitir
*SoL* bitir
HUCUM1 bitir
HUCUM3 bitir
SK bitir
HUCUM4 bitir
Mir bitir
KANUN bitir
HUCUM5 bitir

DeletedUser

Ziyaretçi
Müttefikler
ALARM
AL@RM
SnSzK
KARA
OTMN
Sn-SzK
RSPAWN
Mir
R$PAWN
Düşmanlar
HUCUM
HUCUM2
HUCUM1
HUCUM3
KUD-AS
CK+SK
KUD-@S
W@R
HUCUM4
SAHMAT
TK
KANUN
Kudret

DeletedUser36427

Ziyaretçi
Müttefikler
AL@RM bitir
ALARM. bitir
RSPAWN bitir
KARA bitir
OTMN bitir
R$PAWN bitir
Mir bitir
Düşmanlar
HUCUM bitir
HUCUM2 bitir
DÜZEN bitir
HUCUM1 bitir
HUCUM3 bitir
SnSzK bitir
KUD-AS bitir
CK+SK bitir
KUD-@S bitir
HUCUM4 bitir
SAHMAT bitir
TK bitir
KANUN bitir
Kudret bitir

en son hali alayı ile savaşıyoruz :) üzüldüğüm tek şey oyunun başından beri burdayız kime sırtımızı yaslasak kazık attı şu zamanda. zamanında mütlük için yalvaranlar şimdi savaş açar oldu yazık ki ne yazık :) bunlarıda tecrübe ettik neymiş başladığın işi yarım bırakmıycan sonra gelir böyle az zorda olsan tepene biner hemen :)