ALARM VS TRICKSTER

• Konuyu başlatan DeletedUser37094
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62605

Ziyaretçi
şu keleşe op yapın yeteri kadar eğlenmiyormuş öyle dedi :p :D

DeletedUser66595

Ziyaretçi
Piranha kovalayan çılgın hamsi sınırda geçerseler sessizaskıma da dokunabilirler belki :)

DeletedUser69049

Ziyaretçi
Benim köylerim hariç herkese kami atılmış kırıldım..

DeletedUser67142

Ziyaretçi
Hepinize selamlar arkadaşlar, Bugün alarm klanı 2. operasyonunu gerçekleştirdi.

Savunan taraf olarak bizim açımızdan başarılı geçen bir savunma organizasyonu oldu. Bazı arkadaşlarımızın ufak tefek hataları olsa da genel anlamda başarılıydık.

Günün istatistiklerini paylaşacağımı söylemiştim.

Saldıran savunan herkesi tebrik ederim.

Alarm klanı günlük köy alımı
DYNXV6.jpg

Trickster klanı günlük geri alınan köy sayısı
LlVP7G.jpg

Alarm klanı saldırırken yendiği rakipler
NnvVV5.jpg

Trickster savunurken yendiği rakipler
6aARYP.jpg

27.04.2019 Tarihi ilk 25 sıralaması
9aJXvk.jpg

Savaşta ki son durum da k55-56-66 kıtaların da Tricskter klanı olarak üstün gitmekteyiz.
k54-53-63 bölgelerin de özellikle k53-63 bölgesin de Alarm klanı daha üstün bir grafik çizdi.
Savaşın sonucunu k55 ve k54 bölgesi belirleyecektir.Bu 2 bölgeden hangisi daha erken düşerse diğer klan için sonun başlangıcı demek olur.

Savaşın genel istatistikleri aşağıda ki gibidir.

İlk 25 oyuncu sıralaması
dvyjnD.jpg

Genel İstatistik
jgkJ5L.jpg

Müsait oldukça sonuçlanan her optan sonra detaylı paylaşımlar yapacağım yapamazsam arkadaşlarımdan rica edeceğim.

Hepinize iyi geceler.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
2 Tarafa da başarılar :)

ama durum şöyle sanırım başakşehir burada alarm oluyor Galatasaray trickster oluyor puan farkı 3 :)
şaka bir yana keleşi olan kazanır :D

Tekrardan başarılar :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
2 Tarafa da başarılar :)

ama durum şöyle sanırım başakşehir burada alarm oluyor Galatasaray trickster oluyor puan farkı 3 :)
şaka bir yana keleşi olan kazanır :D

Tekrardan başarılar :)

Tam tersi onurcum ALARM ın daha önce dünya kapatma alışkanlığı var hızlı dünya alışkanlığı var. Ancak TRİCKERS ın özellikle SOA ekibinin bütçesi belediyeden yani NOP ekibinden karşılanarak bu günlere gelindi :) Yazına itafen yazdım.. Doluşmadan abeciler kaçayım..

İki tarafıda tebrik ederim, başarılar dilerim

DeletedUser69024

Ziyaretçi
gözüküyor ki alarm vuruyor trickers tutmaya calısıyor ama trickersin köy sayısı neredeyse 2 katı. bu işte bi alkol var.

DeletedUser65896

Ziyaretçi
gözüküyor ki alarm vuruyor trickers tutmaya calısıyor ama trickersin köy sayısı neredeyse 2 katı. bu işte bi alkol var.

Saldırırken kesilen birimler eşit bu çıkarımı nasıl yaptınız acaba onların 2. op girdi sırada bizim 2. op var karşılıklı hem saldırı hem savunma yapıyo iki klanda :oops:

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Tam tersi onurcum ALARM ın daha önce dünya kapatma alışkanlığı var hızlı dünya alışkanlığı var. Ancak TRİCKERS ın özellikle SOA ekibinin bütçesi belediyeden yani NOP ekibinden karşılanarak bu günlere gelindi :) Yazına itafen yazdım.. Doluşmadan abeciler kaçayım..
Sen hiç böyle bir ekip ile oynadın mı ? dışarıdan ekibe sallamak kolaydır yada öyle bir dostluklar içinde bulundun mu ?
bak o fenersavar a daya sırtını dünya ya savaş silin ama seni bırakmaz SOA ekibi bu oyunda nadir bulunan ekiptir sen bunun farkında değilsin yada düşman olarak aynı kıtada hiç olmadın 32 yi saymıyorum orada pes ettin bize geldin.

Dışarıdan sallamak kolaydır o ekibin diğer dünyalarda ne yaşadıklarını ben bilirim.
O yüzden SOA NOP ekibi artık beraber güzel bir dostluk edindi o yüzden ayrıştırma.

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Typhone bir günlük savunma kesimini paylaşmış , dedim bide saldırının günlük kesimine bakayım dedim heralde orasıda full bizim klandır.Sonra kapattım sayfayı :D

S.Chaim Al-Adnani

Atlı Okçu
Sen hiç böyle bir ekip ile oynadın mı ? dışarıdan ekibe sallamak kolaydır yada öyle bir dostluklar içinde bulundun mu ?
bak o fenersavar a daya sırtını dünya ya savaş silin ama seni bırakmaz SOA ekibi bu oyunda nadir bulunan ekiptir sen bunun farkında değilsin yada düşman olarak aynı kıtada hiç olmadın 32 yi saymıyorum orada pes ettin bize geldin.

Dışarıdan sallamak kolaydır o ekibin diğer dünyalarda ne yaşadıklarını ben bilirim.
O yüzden SOA NOP ekibi artık beraber güzel bir dostluk edindi o yüzden ayrıştırma.
+1

DeletedUser68297

Ziyaretçi

Bundan NOP klanının haberi var mı :) ben öyle duymuyorum çünkü.. Lanet gelsin diyenler bile var.. :D SOA mı kaldı allahasen onur.. Şu emirhanın askerliği bitsin de SOA yı kursun diye beklediğimiz günleri hatırla.. Bir de şimdi klanların forumunu silen, dc sine giren, ss atarak bir halt yediğini zanneden, Truva kadro listeleri oluşturan ve bunu klan klan mesajlayan bir adam haline geldi.. :) Sen 32 de ki emirh*n ve SOA ekibine istinaden yazmışsın bu yorumu resmen buna eyvallah. w50 de işler değişti. Emirh*n 40 da diplomasi dayağı 47 de truva dayağı yiyince değişmiş, başka biri olmuş (Real kişilik ve karakterinden bahsetmiyorum). Oyuncu kişiliği ve karakteri açısından.

Belki de emirh*n hala iyidir ama çevresi kötü (Ayranı döküleni bile var) :)