ALARM KLANLARI

• Konuyu başlatan DeletedUser64677
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser64677

Ziyaretçi
Arkadaşlar 40.Dünya' ya W39' da tanışan ve bizim arkamızdan dönen oyun bu ekibi birbirine kenetlemiştir.

Öncelikte W37 Sancak ve nam-ı diğer Azro ekibi ile girmeyi düşünüyorduk lakin biz gençler olarak kanımız hızlı aktığı için taktik maktik yok bam bam bam taktiği ile ön kayıt oluşturup ALARM Klanlarını kurduk. Bu süre zarfında W19' u kapatan ALARM klanı oyuncularına bakarken hani eski dünya o zaman oynayan adam bugün oynar mı be diyerek bir umut bakıyordum ve bir çoğunun oynadığını gördüm ve hemen World 1.si bypascal Hakan abi ile muhabbete girdim ve ekip olarak bizlere katılacaklar. ALARM Klanı her zaman olduğu gibi sonuna kadar gidecektir.

Herkese başarılar dilerim.

DeletedUser64677

Ziyaretçi
Katılacaklar katıldılar demedim :)))) yavaş yavaş topluyoruz ekibi

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Bu dünyaya katılan w19 Alarm ekibidir.Özgür abili Alarm w40a başlamayacak bildiğim kadarıyla , durum değişir mi bilemem tabiki.

Kardeşim özgür olmadan ben Alarmın kurulduğunu gördüm. Sizin w19 Alarm dediğiniz ekip de özgür varken Alarm adı altında birleşen bi ekip oldu özgür de bildiğim oynadı orda belli bir süre.

Şimdi başlığı açan özgür değil, gaara değil tanıdğımız bi Alarm oyuncusu da değil. Bu klan nixe Alarm olmuş kusura bakmayın :)

DeletedUser45629

Ziyaretçi
Bahsettiğim şuan başını bypascal Hakan abinin çektiği w19u kapatan Alarm ekibi.
Bu arada ben zaten oynamıyorum bana ithafen yazmışsın ama ben yazdığın özgür abili gaaralı alarmda oynuyorum oynadığım dünyalarda.
Birde dünya kapatmış ekibe nixe demekte olmaz bence :D

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Bahsettiğim şuan başını bypascal Hakan abinin çektiği w19u kapatan Alarm ekibi.
Bu arada ben zaten oynamıyorum bana ithafen yazmışsın ama ben yazdığın özgür abili gaaralı alarmda oynuyorum oynadığım dünyalarda.
Birde dünya kapatmış ekibe nixe demekte olmaz bence :D

Ben 14 de önce alarma karşı , sonra müt olarak oynadım, 22 de alarmla bir oynadım , 25 de yine alarma karşı oynadım. Alarma yabancı değilim anlayacağın. Böyle bi ayrım olduğunu da bilmiyordum gerçi , sen diyince öğrendim şimdi.

Arkadaşların emeklerine , oyun becerilerine saygım sonsuz. Ama Alarm ismi özgürle gaarayla birdir benim gözümde. Ondan nixe Alarm yazdım. :)

DeletedUser64677

Ziyaretçi
Despi özgür abi buraya gelince nike mı olacak boş yapmayın !

DeletedUser64282

Ziyaretçi
Despi özgür abi buraya gelince nike mı olacak boş yapmayın !

Cık güzel kardeşim, despiyle birlikte gelen 100-150 kişi gelince nike olacak.

Tekrar ediyorum w19 da klan kapatan bi ekibe saygım sonsuz, kalitenize de tek kelime etmem edemem.

Özgürsüz Alarm görünce duygulandım sadece :)

DeletedUser64677

Ziyaretçi
tavırların beni en ağır küfürlere tahrik ediyor ama benim yüzümdeki o iplemez gülüş senin gelmişini geçmişini tatmin eder.