Akkasirga

Birbirini tanıyan oyunculardan yeni bir oluşumdur herkes gibi öyle afilli sözlere gerek yok LAF YOK İCRAAT ÇOK inşallah :D

önce güneydoğu sonra tüm worlde sevgilerle.. :)

DeletedUser48214

Ziyaretçi
KARAKASIRGA klanınıda ben kurucam yakında.Alt klan olarak kısaltması KAKA olucak thumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
Yakında diplomasimizi de belli ederiz. Tüm klanlara başarılar. :)

DeletedUser

Ziyaretçi
dunyaya bole bir ekip gerekdi hayirli olsun hepimize

DeletedUser57569

Ziyaretçi
mantıklı olanı yapmışsınız beyler başarılar :)

DeletedUser

Ziyaretçi
haktan sen buraktin diye cok degisdi .gonul isterdiki senle devam edelim amma artik baska bir dunya

DeletedUser57569

Ziyaretçi
abi ekibi bi arada tutan bendim zaten ben gidince dağılması çok normal ama ben olsaydım şuan bölgeyi kapatmış yürüyoduk merkeze gümbür gümbür, yavaş dünya biliyosun benimde zamanım kısıtlıydı mecburen classici seçtim, sınavımdan sonra omg ailesini genişleticem omg ismiyle ilk classice giricez inşallah :)

abi ekibi bi arada tutan bendim zaten ben gidince dağılması çok normal ama ben olsaydım şuan bölgeyi kapatmış yürüyoduk merkeze gümbür gümbür, yavaş dünya biliyosun benimde zamanım kısıtlıydı mecburen classici seçtim, sınavımdan sonra omg ailesini genişleticem omg ismiyle ilk classice giricez inşallah :)

yav bırak omgyi falan sen Sabri abileri oyuna döndürün

DeletedUser

Ziyaretçi
NERDEN ARKADAŞIN OLUYO...BUNLAR SENİN...

SENİ TANIMAZLAR BİLE...

HERKEZİ ARKADAŞI SANIYO KAMİL...thumbdown

DeletedUser

Ziyaretçi

hengi dunyaya girersen forumdan bir mesaj at bana o zamana kadar w29da oynuycam hemen hesabi sile alir gelirim :)