Adalet

BOZKURT48

Acemi
mesele şu arkadaşlar bizler yaklaşık 5 yıl önce klanlara veda ettik herw başlangıcında arkadaşlar son bi w girelim diye ısrarcı oldular ama fırsatımızda olmadı girmedik yaklaşık bi 10-15 arkadaşla online oyuna takılıyorduk bu kadir efendi her w başında oldugu gibi yine ısrarla son bi w oynayalım dedi çevremizden 3-5 arkadaşta oynamak istiyordu kırmayalım dedik oynayalım dedik yalnız artık bizim yaşımız ilerledi diplomasi işiyle ilgilenemeyiz dedik bunu kadir efendi üstlendi tmm dedik özellikle ATLANTİS in ilk şartı dünyada adalet klanı olarak girmek ve varsın dünya kapatmayalım ama biz bize agız tadıyla bi oyun oynamaktı. dünyanın başlamasına birkaç gün kala bu kadir dediki abi abla 66 da artiz klanıyla birlikte oynadık çogu arkadaş birbirini tanıyor adalet ve artis birleşelim arkadaşlar son bi dünya kapatalım istiyorlar dedi bizim cevabımızda şu oldu w de 2 klan gelmişiz 50 kişiye giremeyenlerde 2 klan daha oluşturup w sonuna kadar bu arkadaşlarıda madur etmeden devam etmek neyse dünya başladı ışınlanmalar oldu aynı bölgeye ışınlandık çok pre yakan ekipte degiliz artiz klanından 5-10 oyuncu müthiş pre harcıyor dogal olarak hemen ileri fırladılar bizde yanımızdaki bir ekibi sildik iyide gidiyorduk birleşme gününe 3-5 gün kala madem bu artiz klanıyla birleşim olcak şu arkadaşlarla bi tanışayım dedim 2 yöneticiyi aradım gayet dosttane görüşmeler oldu ama sayı konusu hiç gündeme gelmedi birkaç gün sonra ekiplere son şeklini verelim dedik görüşmek üzere ayrıldık ama ters giden birşeyler vardı kadir efendi klandan bilgimiz dışında mesajlar atmış biz artizle birleşiyoruz buşuna ugraşmayın birleşim olunca toplanacaksınız yapmış bu bi şekilde kulagımıza geldi birsürü saçma sapan hareketler bir köy yıkacak köyü başkasına yıktırıyor tüm klanın destegini aldıgı köyde topluyor tabiki bundan herkes rahatsız oldu.
i

BOZKURT48

Acemi
aldık kadir efendiyi konferansa yalan üstüne yalan ben ömrü hayatımda böyle düzenbazlık yalan makinası görmedim sen bizi temsil edecek karakterde biri degilsin artık bu klanın diplomatıda degilsin dedik bu arada artizz klanından orda yetkili narkoz44 le görüştüm bizim kadir efendi dünyaya gelirken megerse size adaletten 15 kişi getircem diye anlaşmış bunun adıda birleşmeymiş ben buna birleşme falan demem artizz in eksiklerini tamamlamak derim bu söz konusu bile olamaz dedik o ortada bizleri kandıran kadir efendiyede senin bu klanda bu düzgün insanların içinde işinyok diye bizzat klandan ben kovdum senin gibilerin burda işi yok dedim anlayacagınız adam sanıp klanın başına diplomat seçtigimiz kişinin satışına geldik atlantisin tavrı zaten netti son bir w oynayacaksak adalet olarak oynarım dedi hep w daha 1 ayındayken bu çirkin düzenin içinde bulunmak istemedik arkadaşlarla istişare edip w den çekildik bazı arkadaşlar bu ekiple biz 66 da beraberdik ben devam edecegim dedi artizle devam etti

BOZKURT48

Acemi
yukarıda düdük öttürdügün gibi vay efendim amo varsa bizyokuz gibi şeyler hikaye amoyu tanımayız bilmeyiz şunu ayrıca belirtmek isterimki artizz klanından hiçbir kişiyle en küçük bir sorun yaşanmadı sorun bizim adam sandıgımız klanın diplomatlıgını verdigimiz bizi satan oyuna getiren şahsiyettir. bu böyle biline. artis klanı bu sizede bi ders olsun buna sakın yöneticilik falan vermeyiz dün bize yaptı yapıcagını yarın sizede yapmasın w deki tüm ekiplere başarılar.

Ruling*

Milis
Kendi açından birseyler yazıyorsun yaşça büyüksün herkes saygı duyuyor eyvallah ama sizin artiz klanına karşı pek sıcak olduğunuzu düşünmüyorum açıkçası.Arkadaslar forumda şakalaşırken bile ciddiye alıp ciddi cevaplar veriyordunuz. Ayrıca artiz klanından arkadaşlar zorba ile oynanan dünyada adalet klanı adına aylarca savaştı ve suan adalet klanından arkadaşlar kapatma listesinde yer alıyor.Kadirle birebir hiçbir konuşmam olmamıştır ama ben kendisinin o dünyada yapılan desteğe karşılık bu dünyada birlikte oynama düsüncesi olduğunu düşünüyorum.Sizin ise bu duruma baştan beri karşı olduğunuzu düsünüyordum zaten.Silmenizin ustunden aylar geçmiş gelip burada birine laf ediyorsunuz neden o dönem açıklama yapma gereği duyulmadı simdi duyuldu anlam veremedim. Neyse herkesin fikri kendine tabi oynarsaniz bir sonraki dünyalarda başarılar dilerim size.

BOZKURT48

Acemi
ben gelip forumlarda gelip yazan çizen biri degilim ama 2 ay olmuş ayrılalı şuan artiz in içinde oyuna devam eden arkadaşlarımızda var ama o şahıs arkamızdan atıp tutarsa her ortamda cevabını alacaktır.