Aaa vs anti yeni içerik

Cyroburn*

Kılıç Ustası
AAA klanını bu güzel videodan kaynaklı tebrik ediyorum. Forumda çok güzel savaşıyorlar arkadaşlar zaten oyunda savaşacak bir şeyleri kalmadı hepsi savunmaya döndü bizi bekliyorlar :D

Deleted User - 1843728

Ziyaretçi
AAA klanını bu güzel videodan kaynaklı tebrik ediyorum. Forumda çok güzel savaşıyorlar arkadaşlar zaten oyunda savaşacak bir şeyleri kalmadı hepsi savunmaya döndü bizi bekliyorlar :D

senin için raporları paylaşmaya çalışacağım, show istiyorsan istediğini verelim cnm benim :=)

Sterilortam

Milis
Eğer aramızda 18br mesafe olmasaydı tanışırdık ama oyun tarzıma ters bu mesafeler. Yakın ilişki seviyorum. Ama bölgede ki arkadaşlar seninle ilgilenecekler onlarla görüştüm senin adına.

:) bu zamana kadar akılları yokmuydu sen takımın beynisin demek hep böyle başlarında dur babasız bırakma adamlarını
Tanımama gerek yok ayrıca tanıyanlara sor 50 tane antinin içindeyim diye artistliğide lüzum yok elimizden geleni yapıyoruz

Sterilortam

Milis
Hahaha bu kadar güzel konuşuyor bir kesimine bakayım dedim 137 güzel güzel aferin tenhada özrü olmaz diye bir söz vardı bu zamanlarda geçer belki atlarız ozaman birimler yakınlaşır:)