8.70 Sürüm Güncellemesi Hakkındaki Düşünceleriniz

DeletedUser

Ziyaretçi
Günlük giriş bonusu ödüllerinde daha farklı değişiklikler gerekiyor :) 1 günlük kil üretimi veriyor gnlerden birinde. Çok rastgele ve asimetrik geldi bana bu ödüller. 3-4 ay önce günlük ödül dediklerinde 1-3 gün premium hatta 20-30 pre puan ödülleri falan gibi şeyler önermiştik bence daha iyi olur. Maden bonusu falan da verebilir. ilk günlerde, depo %'si yerine 500er hammadde ya da 1000er hammadde gibi ödüller daha mantıklı ve eşitlikçi olur :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
Günlük giriş bonusu ödüllerinde daha farklı değişiklikler gerekiyor :) 1 günlük kil üretimi veriyor gnlerden birinde. Çok rastgele ve asimetrik geldi bana bu ödüller. 3-4 ay önce günlük ödül dediklerinde 1-3 gün premium hatta 20-30 pre puan ödülleri falan gibi şeyler önermiştik bence daha iyi olur. Maden bonusu falan da verebilir. ilk günlerde, depo %'si yerine 500er hammadde ya da 1000er hammadde gibi ödüller daha mantıklı ve eşitlikçi olur :)
aynen depo %sindense direk maden güzel olur
bu arada son gün gelen %15 balta hafif güçlendirici fikrimi değiştirdi.tişikkirlir mistir stirm :rolleyes::rolleyes:

DeletedUser56368

Ziyaretçi
bu ilk günlerden kastın yeni dünyalardan değil mi ? yoksa % 1 bile 1-2 aylık dünyalar için bile daha fazla eder diye düşündüm :)
ayrıca ödüllerde bayrakta olsa çok daha iyi olur bence

DeletedUser63111

Ziyaretçi
Bir işlem yaparken bir adım geriye dönmek için bir buton koyulsa çok güzel olacak. yanlış bir yere basınca bütün işlemi tekrardan yapmak gerekiyor.