08.12.2021 Güncel Harita

GoodKabus

Acemi
Mapte irili ufaklı değişiklikler olduğunu düşündüm bu yüzden bir map yaptım.

world.PNG

//Argo burada diğer mapleri referans alırsak bir tık babaya doğru gitmiş gibi görünüyor. İkili arasında nasıl bir durum var bilmiyorum müttefik mi düşmanvmı vs. ama Disciplin'in Argo'dan babaya geçtiğini görüyoruz.

İkinci resme bakarsak daha iyi anlayacağız durumu
genelü.PNG

//Burada görüldüğü gibi Disciplin Argo'dayken, Azap ile Argo müttefik olduğu için Azap'ın yakınlarından ve içinden köy toplaya bilmiş, şuanda Onun Babaya geçişi ile Azap'ın bölgesinde nur topu gibi bir baba çıkmış oldu.

//Harita Genişlemeleri:
Azap KV klanına op çekerek köylerini fethetti. Kendine temiz güvenli bir alan yarattı.

NOT: Haritanın diğer bölgelerinden haberdar değilim buraya sadece bildiklerimi döktüm. Paylaşmak isteyen varsa yoruma çökebilir.

GoodKabus

Acemi
Disciplin tekrardan Argoya geçmiş. Buda şunu doguru argo ile baba muttefik. Argo ile Azapta muttefik. ESL Hamle yaptıysa Disciplin destek için geçmiş olabilir.

GoodKabus

Acemi
Adam 1 gün durdu klanda ziyaret icin hemen truva cikarmissiniz :)
Reis mevzu o değil böyle birden geçiş olunca hadi eskiler neyse de yeniler bir kıllanıyor. Argoya gecseler neyse adamlar muttefikimiz olur geçilir. Ama baba bu dünyada düşman olacağımız belli olan klanlardan. Yanlış mıyım. Ki bu sırada baba bizimkilere fake gönderiyordu