İlk silinecek klan kim olur ?

..Shadowlord..

Mızrakçı
Shelby kurulsa Shelby derdim ama abisi Vuslat gidici gibi gözüküyor. Klan adını Tim yapması da vuslatın feryadı aklınca biz öylesine gelip gittik deme çabasıydı. Klanın yarısı premium kasmaya dönmüş bile, bakalım.

Yaran çok derin senin. Bize laf yetiştireceğine ekibine oyun oynat. Elin klanıyla gerdeğe girmeyin. Çok delikanlıysan kendi klan adınla iş yap. Başarısız adamın vizyonsuz klanı.

Yaran çok derin senin. Bize laf yetiştireceğine ekibine oyun oynat. Elin klanıyla gerdeğe girmeyin. Çok delikanlıysan kendi klan adınla iş yap. Başarısız adamın vizyonsuz klanı.
Hahahahah, feryad kudurunca forumdan banlanmamak için bunu gönderiyor. Küçük enişte seni komutla yönetilmekten başka bir şey bilmiyorsun. Hadi engelledim seni. Vuslatın feryadı tuvalete gitme dese tuvaletini tutacak adam burada yorum yapıyor. :))))

spymax*

Yasaklı
Hahahahah, feryad kudurunca forumdan banlanmamak için bunu gönderiyor. Küçük enişte seni komutla yönetilmekten başka bir şey bilmiyorsun. Hadi engelledim seni. Vuslatın feryadı tuvalete gitme dese tuvaletini tutacak adam burada yorum yapıyor. :))))

Lan bebe yine mi sen :D sana varya elimi sürmem la seni rakip olarak gorupte bölgeye inmem ben sen zaten kendi kendine dagilirsin o yüzden seni dikkate bile almıyorum sen çene yap sadece bu dünya da tüm muttefiklerinle birlikte girmissiniz hepinizi üst üste koyup göndericem ben merak etme :))

Birini etkilemek için öğretmenim diyerek konuya girenin yazdığı cevaba bak. Mağdur edebiyatı yapmaya o kadar alışmış ki biraz daha dokunsan ağlayacak.:)
Shadowlord acınası bir adamsin yaşına göre davran.

spymax*

Yasaklı
Birini etkilemek için öğretmenim diyerek konuya girenin yazdığı cevaba bak. Mağdur edebiyatı yapmaya o kadar alışmış ki biraz daha dokunsan ağlayacak.:)

Sende hayatım boyunca gördüğüm en ezik insansın bunun bı oyun olduğunu unutup insanların reel hayatına kendi karakterini başkalarına yakistirip konuşan basit ezik bı insan ne diye bilirim ki cevap vermeye değmez birisin boş yapmaya devam et sen

Sende hayatım boyunca gördüğüm en ezik insansın bunun bı oyun olduğunu unutup insanların reel hayatına kendi karakterini başkalarına yakistirip konuşan basit ezik bı insan ne diye bilirim ki cevap vermeye değmez birisin boş yapmaya devam et sen
Feryad dünyadan hızlı dönüyorsun. Bir oyun için bu kadar dönmen sana bile fazla.

UNCHARTED

Dük

Senide çok sevmiyorum ama estorgonu uzun zamandır bilirim bence cevap verme yoksay susmuyor çünkü hani sürekli her konuya yorumu olan her şeyi bilen her bildiği doğru olan insan modeli vardır ya o model bu kişi o yüzden tartışmaya bile girilmez canın kavga etmek istediği zaman gel ben seninle ederim bak o derece illet bir herif bu jdajdjjajsjqjsa

MİTRALYÖZZ

Kılıç Ustası
Bir 70 de birde 73 de denk geldin bana isim olarak, 70 de parsları ve ekibini millet toplarken Shelby gölgesinde hesap büyüttünüz başka forumlardada aynı şeyi tartıştık orada dayak yedin bon sozo tobrok odon soyolo kosoyom dedin buradada ağlamışsın, daha da çok ağlarsın sen en iyisi Feryat abinin (Senin abin yanlış olmasın) ya da Semih abinin (Benim canım abim) nicklerini ya da Shelby - Vuslat isimlerini gördüğün w'lerde foruma bile girme çünkü biz seni ve aileni görünce gülüp dalga geçiyoruz kendinizi küçük düşürmeyin yazık ediyorsunuz :)