İlk kim banlanır?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
İlk kim ceza alır bilmiyorum da şeyi merak ediyorum.
Ceza alanlardan hangisi acaba ilk bildiriminde itiraz edip "ben yapmadım" deyip 3-4 bildirim "hayır yaptınız" yanıtını aldıktan sonra "ama herkes yapıyor, iyi ki yaptım. Bak bundan sonra daha kötüsünü nasıl yapacağım. Herkese öğreteceğim nasıl yapılacağını" deyip sonra hakaret eder. Ondan sonra da buraya gelip "ben bir şey yapmadım, ama işte siz şunu tutuyorsunuz, para yediriyorlar size" diyerek şov yapıp, temiz adam rolü oynar, işte ben onu merak ediyorum!

Son düzenleme:

segezha

Mızrakçı
Ceza alanlardan hangisi acaba ilk bildiriminde itiraz edip "ben yapmadım" deyip 3-4 bildirim "hayır yaptınız" yanıtını aldıktan sonra "ama herkes yapıyor, iyi ki yaptım. Bak bundan sonra daha kötüsünü nasıl yapacağım. Herkese öğreteceğim nasıl yapılacağını" deyip sonra hakaret eder. Ondan sonra da buraya gelip "ben bir şey yapmadım, ama işte siz şunu tutuyorsunuz, para yediriyorlar size" diyerek şok yapıp, temiz adam rolü yapar, işte ben onu merak ediyorum!
Abim ne dolmuşsun be

Moonknıght

Kılıç Ustası
Ceza alanlardan hangisi acaba ilk bildiriminde itiraz edip "ben yapmadım" deyip 3-4 bildirim "hayır yaptınız" yanıtını aldıktan sonra "ama herkes yapıyor, iyi ki yaptım. Bak bundan sonra daha kötüsünü nasıl yapacağım. Herkese öğreteceğim nasıl yapılacağını" deyip sonra hakaret eder. Ondan sonra da buraya gelip "ben bir şey yapmadım, ama işte siz şunu tutuyorsunuz, para yediriyorlar size" diyerek şok yapıp, temiz adam rolü yapar, işte ben onu merak ediyorum!

B2F73F23-8F39-4272-8BF7-B5C15E83AC22.gif

Kwisatz Haderach

Mızrakçı

bende storm kafasına göre mi adam seçiyor yoksa herkesi eşit derecede mi takip ediyor onu çok merak ediyorum…