İşte Ejderhalar Etkinliği Hakkındaki Görüşleriniz

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Etkinlik hakkındaki fikirlerinizi bu başlık altından bizimle paylaşabilirsiniz.​

Big Boss Stalker

Kılıç Ustası
çok saçma bir etkinlik bu, 10 zar almak için 150 pre veriyorum ama bir tur bitirmeyi bırak yarısına gelemiyorum. Yani bu kadar şansı olması saçma bir turda 1 kere falan başa dönsek neyse de 3 kere insan başa döner mi aynı turda. Az zar atmalar da cabası. 10 zar attım sadece 5 pul ilerleyebildim. Yani şuan bu etkinliği çıkarana çok da hayır dua okumuyorum.

Beskar

Milis
Global etkinlik olmasa Vegasa ironi yapmak için çıkarılmış derdim. Kumar mı oynuyoruz klan savaşları mı belli değil. 0 beyin aktivitesi, 0 strateji, %100 şans. Ne gerek vardı ejderhaya filan. Rulet masası kurun diyeceğim ama kumar oynatmak için öncelikle izin almalısınız. Pay to winde en azından ödediğinin karşılığı belliydi.

kaon

Kılıç Ustası
Kumarı kesinlikle önermiyoruz... fakat bu etkinlik kumardan beter kumarda az da olsa kazanma şansı var maşallah buradaki 20 soru işaretinin 15i ya geri yolluyor ya başa atıyor, bi mahzen etkinliği ya da seneler öncesinin arma etkinliği vs gelse. sürekli aynı etkinlikler üzerinden dönmeye başladı oyun.

Beskar

Milis
Parayı basanlar için 100k ejder pulu bonus olarak hazır geliyor. Emek verip pre kasmış birisi, zar alıyor ama ilerleyemiyor. Kötü bir etkinlikte bile söz birliğinde değilsek, haklısınız müstehak bize.