Özel Dünya Oto-Güncel Harita

Tibelda

Emekli Görevli
Sevgili Oyuncular;
Haritalar otomatik güncellenmektedir. Farklı başlıklarda haritaları takip etmeniz mümkündür. Haritaya herhangi bir müdahale yapılamayacağını unutmayın! (Türev klanların eklenmesi vb.)

Not:
Haritalar özel projedir. TW ve Klanlar Destek Ekibi ile ilgili değildir. Haritaların çalışması veya bozulması ile ilgili bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

players_points.png
players_oda.png
players_odd.png
tribes_points.png
tribes_oda.png
tribes_odd.png
conquers_points.png

Son düzenleme:

T0qi

Baltacı
cok dagınık hic bişi anlaşılmıyor şey yapabilirmisin catpat bi taraf geri kalanlar bi taraf av argo kk klanları :D

Tibelda

Emekli Görevli
@leningrad ne durumdayız, bir dön bak istedim. Yıl 2022, düşük piksel kaliteleriyle harita atıyorlar.

Bu @leningrad ya da diğer oyuncuların yaptığından farklı detaylara sahip ve otomatik güncelleniyor olması sebebi ile paylaşıldı. Oyunculardan gelen haritalar ve kütüphane konusuna devam edeceğiz. :)

bu dedigine katılıyorum ama dünya şartları eşi dostu cok olanla az olan bir olmuyor :D

İnanıyorum bir gün olacak. :)

akifS*

Hafif Atlı
Sevgili Oyuncular;
Haritalar otomatik güncellenmektedir. Farklı başlıklarda haritaları takip etmeniz mümkündür. Haritaya herhangi bir müdahale yapılamayacağını unutmayın! (Türev klanların eklenmesi vb.)

Not:
Haritalar özel projedir. TW ve Klanlar Destek Ekibi ile ilgili değildir. Haritaların çalışması veya bozulması ile ilgili bir sorumluluğumuz bulunmamaktadır.

players_points.png
players_oda.png
players_odd.png
tribes_points.png
tribes_oda.png
tribes_odd.png
conquers_points.png
@TheMoney kırmızılar sensin genel olarak. Otomatik güncelleniyorsa gayet güzel olmuş.

Bu @leningrad ya da diğer oyuncuların yaptığından farklı detaylara sahip ve otomatik güncelleniyor olması sebebi ile paylaşıldı. Oyunculardan gelen haritalar ve kütüphane konusuna devam edeceğiz. :)
Harita anlaşılamadığı sürece, günlük yenilenmesi bir anlam ifade etmiyor. Sen bir plan üzerindeki detayları okuyamazsan, plan sadece müsvedde olur. Neyse banlarsın şidmi beni sen, bb.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Harita anlaşılamadığı sürece, günlük yenilenmesi bir anlam ifade etmiyor. Sen bir plan üzerindeki detayları okuyamazsan, plan sadece müsvedde olur. Neyse banlarsın şidmi beni sen, bb.
Hangi haritanın, hangi kısmının okunmadığını belirtir misiniz?

Tibelda

Emekli Görevli

Aile & aşiret klanları bizim ya da özel proje geliştiricilerinin sorunu değildir. :) Yine de oyuncu haritaları gibi farklı çeşitler bulunuyor. Bunun faydalı olduğunu sanıyorum.

aslankilic

Yasaklı
Aile & aşiret klanları bizim ya da özel proje geliştiricilerinin sorunu değildir. :) Yine de oyuncu haritaları gibi farklı çeşitler bulunuyor. Bunun faydalı olduğunu sanıyorum.

şımdı öncelıklı olarak sıyası harıta olayı ışı bulanıklaştırmış renkler çok karmaşık renk körü olduğum ıçın bıraz sorun yaşıyorum :))

bı de bızler guneydoğunun bağrından kopmuş aşıret ınsanlarıyız o yuzden dolayı aşıretlerı bırleştırıp bı harıta daha koysanız çok guzel olurdu guncellenmese de olur o dıye düşünüyorum zaten hıçbırşeyı bağlamıyor dıye yazmışsınız kolay gelsın bı de enıvıcıvokkeyı banlayın bence banlarsınız benı demeye başladı yıne

Tibelda

Emekli Görevli
şımdı öncelıklı olarak sıyası harıta olayı ışı bulanıklaştırmış renkler çok karmaşık renk körü olduğum ıçın bıraz sorun yaşıyorum :))

bı de bızler guneydoğunun bağrından kopmuş aşıret ınsanlarıyız o yuzden dolayı aşıretlerı bırleştırıp bı harıta daha koysanız çok guzel olurdu guncellenmese de olur o dıye düşünüyorum zaten hıçbırşeyı bağlamıyor dıye yazmışsınız kolay gelsın bı de enıvıcıvokkeyı banlayın bence banlarsınız benı demeye başladı yıne

@EcoRz buradaki harita konusundan en son 22.09'da bir paylaşım yapmış. Müsait olursa yeni harita da hazırlar diye düşünüyorum. :)

Tibelda

Emekli Görevli
Hangi haritanın, hangi kısmının okunmadığını belirtir misiniz?

Bu harita yapımlarındaki kalite unsurları ve görsel olarak nasıl bir hazırlık aşamasından geçtiğini bilmemekle beraber eğer yanlış bir cümle kurarsam cahilliğimdendir;

Haritalardaki renklerin görsel kalitesi düşük ve yoğunluk göstermek için bulanıklaştırılmış renkler ise üstüne tuz biber olmuş. Açıkcası şahsen anlamakta zorlandım. Eğer bu haritayı yapan ekip burayı okuyorsa ellerine sağlık ama biraz üstün körü, laf olsun diye yapılmış gibi geldi.

Bi üstteki postumda banı hakkettim sanırım, gerçi hakaret falan etmedim ama tibelda ve strafenin ego tatmin eylemleri benim kadar gelişmiş durumda, desteklerin için teşekkür ediyorum kardeşim benim :*