Çukur vs Basher&Kudret

K E S K İ N

Kılıç Ustası
Güzel arkadaşım o zaman neden savaşmadan kapamak istedin diyorsun klanın geldi toplu görüşmede diğer klanlarla beraber kapatalım kararı aldı hatta ben sizinle savaşacaktım engel olundu müttefiklerim tarafından yeter savaştık kapatıp geçelim dedi herkes,

Madem bilginiz yok süreç hakkında neden insanları ima ederek burada yazılar yazıyorsunuz,

Herşeyi geçtim sen artık bir yola girdin bak bu dünya klan kurdun klan başkanısın sanırım artık yani bir klan başkanı olarak diğer başkan/diplomatlarla oturup hakim olmadığın ve seninle ilgisi bile olmayan konular üzerinden münakaşaya girmek bence mantıklı değil yine sen bilirsin birşey diyemeyeceğim.

Sonra mesaj atarsın diplomasiye ihtiyaç duyarsın yapmak zorunda kalırsın bir gün bence kimseyle ilgin kalmayan worldlerde bu şekilde münakaşaya girmemelisin beni 75-76 forumlarında münakaşa ederken gördün mü hiç girip makara yapıp çıkıyorum sende öyle yap bence artık üye statüsünden çıktın klan başkanı statüsündesin.

Birde şu 64ü unutun artık heryerde o world konuşuluyor, kapatanlar bizim kadar konuşmadı o worldü adamlar hepimizi tek tek elek etti :) Ve bu adamlar herkesle düşman olarak elek etti sonuna kadarda hak ettiler o worldü.

Elek olanlar olarak dünyayı kapatanlardan çok konuşuyoruz worldü :D
insan sevdiğine takılırmış diyerek R yapalım ozaman engincim sen en iyi 10 diplomata herkes beni koyar diyince kıskanmış olabilirim belki :D

Yalnızsafari

Yasaklı
1. olarak bu adamın yazdığı gibi yapamayacağınız şeyleri konuşmayın yoksa telefonlardan beni engellemek zorunda kalırsınız.

2. Olarak ben dünyada yokum, şaman savaşı başladığından beri de secret unity ile müttefik bilmiyorsan hatırlatayım.

Kalanlar ne yaparlar bilmiyorum ama gidenler saygısını bozmasın.

Son olarak tekrar söylüyorum,

Ben galericiyim 33 yaşındayım ve bu oyunu gerekirse her yere dökerim ceza da yatarım eğer şahsıma hakaret varsa. Yukarıdaki adam gibi beni engellemek zorunda kalırsınız, yapamayacağınız şeyleri burada klavyede konuşmayın kimsenin karşılıklı canını sıkmayın.

Yok top gibi sektireceksiniz yok şamaroğlanına çevirecekmişsiniz ulaş yukarıdaki adamda evimin konumu var işyeriminde yerini biliyor herkes gelin toplu halde beni varsa yüreği yeten sektesin varsa yüreği yeten şamalarlasın.

Eğer yoksa burada haddini aşmasın kimse.
Ya engin boş yapma numaram var ara beni bebiş atıp tutma konusunda ben bu oyunda bi seni bi mücoyu biliyorum

Vezir001.

Ağır Atlı
Ya engin boş yapma numaram var ara beni bebiş atıp tutma konusunda ben bu oyunda bi seni bi mücoyu biliyorum
Numaran yok bende atıp tutmadığımı yukarıdaki adama sorup öğrenebilirsin varsa numaram sen yazar ulaşırsın bende numaran falan yok forumdan mesajlaşma dışında benle görüşmüşlüğün bile yok numaran nasıl olacak?

Vezir001.

Ağır Atlı
Hayır şunu da çok merak ediyorum,

Adamla hiçbir world ne ortak oyun oynamışız ne de bir ortamda bulunmuşuz adam beni 40 yıldır tanıyormuş gibi şurada muhabbet çeviriyor nasıl bir şizofreni seviyesi bu ben çözemiyorum

utukuc

Acemi
vezir valla makara adamsın ya bazen düşünüyorum dediklerinde ciddi mi diye sonra yok o kadar da olamaz deyip gülüp geçiyorum
şakamatik vezir

Vezir001.

Ağır Atlı
vezir valla makara adamsın ya bazen düşünüyorum dediklerinde ciddi mi diye sonra yok o kadar da olamaz deyip gülüp geçiyorum
şakamatik vezir
Görürsünüz bir kaç aya kalmadan ciddiyeti oynayın bakalım şimdilik sıkıştığınız yerden çıkıp 3 klanı devirip kapatırsınız umarım gönlüm sizden yana ama mantığım olamıyor. Kolay gelsin.

Yalnızsafari

Yasaklı
Numaran yok bende atıp tutmadığımı yukarıdaki adama sorup öğrenebilirsin varsa numaram sen yazar ulaşırsın bende numaran falan yok forumdan mesajlaşma dışında benle görüşmüşlüğün bile yok numaran nasıl olacak?
Safi boş adamsın kıblen belli değil ya köşesizlikte top 3tesin bence

Vezir001.

Ağır Atlı
Safi boş adamsın kıblen belli değil ya köşesizlikte top 3tesin bence
Klavyene çok güvenme bu lafları en son eden abi kurbanın olayım diyordu.

Varsa numaram ki var diyorsun nerden var yaz numaradan devam et forumu boş beleş meşgul etme şeklini göster sonra burda şov yaparsın.

Şurada yazdığın kadar erkekliğini istediğin mecraya taşı taşımazsan adam değilsin.

Vezir001.

Ağır Atlı
Oyuna gelecek olursak, hasımlarım çok delikanlıysanız oyun üzerinden de girdiğim bir world başlar savaşırsınız 4. Worldtür forum forum peşimden geziyorsunuz cevabınızı ya farklı mecradan ya oyun üzerinden verin ya da kuyruk gibi peşimden dolanmayı bırakın. Aksi halde çok üzüleceksiniz girdiğim her world böyle aylarca oynamadığınız worldte peşimden forumda takılır kendinizi helak edersiniz.

yalnızvezir

Kılıç Ustası
Oyuna gelecek olursak, hasımlarım çok delikanlıysanız oyun üzerinden de girdiğim bir world başlar savaşırsınız 4. Worldtür forum forum peşimden geziyorsunuz cevabınızı ya farklı mecradan ya oyun üzerinden verin ya da kuyruk gibi peşimden dolanmayı bırakın. Aksi halde çok üzüleceksiniz girdiğim her world böyle aylarca oynamadığınız worldte peşimden forumda takılır kendinizi helak edersiniz.
Başka worldlerde birilerine sığınmadan gelde görelim her world sığıntı gibi takılıyorsun :)

Vezir001.

Ağır Atlı
Başka worldlerde birilerine sığınmadan gelde görelim her world sığıntı gibi takılıyorsun :)
Bu world kimse ile girmedim tüm diplomasilerim doğaçlama oluştu, 64 keza öyle. Daha önceki worldlerde öyle. 28/36/45/64/74 bunlara pakt olarak girmedim ve 64 haricinde hepsini kapattı ekip arkadaşlarım.

68-73 pakt olarak girdim, senin gibi boş yapanlar için 74 e paktsız tek başımıza girdik hep boş vaaz w başlar 6-7 ay sonra şimdi olduğu gibi ortaya çıkar boş yapar izler geçersiniz.

World bitmiş müttefikle sözleşilmiş herkes sözünde durmuş gerekeni yapıyor söz tuttuğumuz için bu işler senin oynadığın klanlarda göremediğinden tersine geliyor olağandır bir gün sözünü tutan klanda oynarsan diplomasinin ne kapılar açtığını görürsün.

Vezir001.

Ağır Atlı
Ha ben worldte yokum ama sırf sözler yere düşmesin diye kalıyorum kapamasında olmayacağım dedim ve yokum çünkü hak etmiyorum buranın kapamasını benden daha çok hak eden klanın diğer başkanı tugaydır o ilgilendi başından sonuna 6-7 aydır bu world ile ben yoğun olduğunda yardımcı oldum sadece.

Allah kalan tüm klanlar hk hayırlısı ne ise onu nasip etsin konu unity den buralara geldi münakaşa ile, ben secret ekibinin temsilcisi olarak son sözümü söyleyip forumdan uzaklaşıyorum çünkü sürekli uyarı alıyorum sinirlendiğim için ban yemek istemiyorum.

İster kabul edin ister etmeyin bu dünyayı Unity hak etti. Başından beri yılmadan savaşıyorlar bir çok vadire atlattılar, geriyede düşseler toparladılar frenzy olayı gibi bir olay yaşandı kimin başına gelse o süreç bırakır giderdi herkes

Gomtan35

Yasaklı
Bu world kimse ile girmedim tüm diplomasilerim doğaçlama oluştu, 64 keza öyle. Daha önceki worldlerde öyle. 28/36/45/64/74 bunlara pakt olarak girmedim ve 64 haricinde hepsini kapattı ekip arkadaşlarım.

68-73 pakt olarak girdim, senin gibi boş yapanlar için 74 e paktsız tek başımıza girdik hep boş vaaz w başlar 6-7 ay sonra şimdi olduğu gibi ortaya çıkar boş yapar izler geçersiniz.

World bitmiş müttefikle sözleşilmiş herkes sözünde durmuş gerekeni yapıyor söz tuttuğumuz için bu işler senin oynadığın klanlarda göremediğinden tersine geliyor olağandır bir gün sözünü tutan klanda oynarsan diplomasinin ne kapılar açtığını görürsün.
74 e paktsız girdiğiniz zaman ne oldu peki onu alamadım, ne yaptınız hani boş yapanlar için 74 e girdiniz ya ayrıca cukur paktınız diye düşnmüştüm yanılmışım

segezha

Casus
@Mr.Storm biz niye sürekli mesaj okumak zorunda kalıyoruz, banlanıyoruz da bu arkadaş rahat rahat sallamaya devam ediyor? Vezirle karşılıklı atışırken onun bir kere yasaklı olduğunu görmedim ama benim hesap maşallah çatır çutur uçuyor