Çizim Yarışması Hakkındaki Sorularınız

• Konuyu başlatan RadamelFalcao
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
verdiğiniz şablon jpg falan olsaymış daha iyi olurdu psCs6 açmıyor da ondan

DeletedUser32540

Ziyaretçi
anlamadigim yerler var el ilemi cizicez yoksa bilgisayardanmi bide verdiginiz sablonun aynisinimi yoksa kendi yaraticiligimizi kullanarak bi grafik paketimi cizicez

DeletedUser

Ziyaretçi
İstediğiniz türde grafikleri kullanabilirsiniz ancak genel görünümünüzde tüm binalar olmalı ve hepsi doğru yerlerinde durmalı yoksa tüm ülkelerin kazananı olmazsınız.
Dogru yerden kasıt nedir ?
Yani kalenin oldugu yere yine kale mi gelmek zorunda ? Bizden istenen bina görünümleri üzerinde calısmak mı ?

DeletedUser

Ziyaretçi
Ben tasarım mühendisiyim. Merakım şu: 3D Çizimler ( 3 Boyutlu) geçerlimi Bilgilendirirseniz Sevinirim. Selamlar.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
verdiğiniz şablon jpg falan olsaymış daha iyi olurdu psCs6 açmıyor da ondan

Basit bir çizim programı ile istediğiniz gibi dönüştürebilirsiniz.

anlamadigim yerler var el ilemi cizicez yoksa bilgisayardanmi bide verdiginiz sablonun aynisinimi yoksa kendi yaraticiligimizi kullanarak bi grafik paketimi cizicez

İstediğiniz çizim şeklini kullanmakta serbestsiniz. Açıklamada da belirtildiği gibi bu konuda bir engel yok. Ancak ulusal kazanan olmak istiyorsanız yine açıklamada belirtilen istekleri yerine getirmeniz gerekiyor.

Dogru yerden kasıt nedir ?
Yani kalenin oldugu yere yine kale mi gelmek zorunda ? Bizden istenen bina görünümleri üzerinde calısmak mı ?

Tüm binalar orjinal resimdeki ile aynı yerde olmak zorundadır. Yani belirttiğiniz gibi kale kilise olan yerde yine sizin çizdiğiniz yeni kilise olmalıdır.

Ben tasarım mühendisiyim. Merakım şu: 3D Çizimler ( 3 Boyutlu) geçerlimi Bilgilendirirseniz Sevinirim. Selamlar.

3D çizimler geçerli olacaktır. Ancak ulusal kazanan olunabilmesi için çizimlerinizin oyun sistemine uygun olması gerekmektedir.

DeletedUser

Ziyaretçi
İstediğiniz türde grafikleri kullanabilirsiniz ancak genel görünümünüzde tüm binalar olmalı ve hepsi doğru yerlerinde durmalı yoksa tüm ülkelerin kazananı olmazsınız.
------
Bu cümlede hepsi doğru yerlerinde durmalı tamlamasını anlamadım.

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
------
Bu cümlede hepsi doğru yerlerinde durmalı tamlamasını anlamadım.

Bina orjinal resimde neredeyse çizin yarattığınız resimde de orada olmalıdır.

DeletedUser42667

Ziyaretçi
Ben el ile çizeceğim. Çizdiğim resmin fotoğrafını tarayıcıdan taratıp mı atmam gerekiyor; yoksa telefon çekimi yeterli olur mu?

DeletedUser

Ziyaretçi
Oyun sistemine uygun olması derken? Çizim'in resmini göndereceğim daha sonrasında. Yani Resmi olacak sizde. Orjinal 3d Tasarım değil yeni? Doğrumu?

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Ben el ile çizeceğim. Çizdiğim resmin fotoğrafını tarayıcıdan taratıp mı atmam gerekiyor; yoksa telefon çekimi yeterli olur mu?

Çizimlerinizi istediğiniz yöntem ile yaratabilir ve bize gönderebilirsiniz. Yarışmaya katılmanız için hiçbir engel yok. Sadece ulusal kazanan olmak için istenilen şartları yerine getirmeniz yeterli olacaktır.

arkadaşalr çizimlerimiz nereye göndereceğiz

Bu Başlığa gönderebilirsiniz.

Oyun sistemine uygun olması derken? Çizim'in resmini göndereceğim daha sonrasında. Yani Resmi olacak sizde. Orjinal 3d Tasarım değil yeni? Doğrumu?

Ulusal olarak kazanan çizin grafik paketi olarak yayımlanacak ve tüm oyuncular tarafından kullanılacak. Bu yüzden 3d modelleme yapsanız bile oyunun genel görünümünü bozmayacak şekilde olmalıdır.

DeletedUser

Ziyaretçi
ben şimdi çalışmamı koyucam dediğiniz başlığa adam gelcek çalcak resmimi üstüne bişiler eklicek sonra uğraş dur ?
haksızlık olur

DeletedUser

Ziyaretçi
arkadaşalr çizdiğimiz resmi nereye göndereceğiz nereye kaydedeceğiz

DeletedUser

Ziyaretçi
hocam benim anlamadıgım oyundaki köyün ana görünümünün aynısını mı çizecegiz? yoksa binaların şeklini değiştirip agaçların şeklini değişitirip mi çizecegiz?