Reis Klanı SA Dileniyor muş..! :)

coldlife

Acemi
Birbirimize meydan okuduğumuz tek kulvarda 101 ve tavla oyunları oldu sanaldan.

DÜNYADAKİ BÜTÜN KLANLARA BAŞARILAR DİLER, SENELER SONRA DÜNYANIN FORUM ARŞİVİNE GİRDİĞİMİZDE HALA KARAKTERLİ KALABİLMEYİ HERKES ADINA TEMENNİ EDERİM...

Gerçek REİS oyuncuları hak ettiğimiz değeri gördüğümüz zaman sizinle biz sınır olacağız... O zaman bolca okey oynayacak zamanınız olur merak etmeyin.

coldlife

Acemi
REİS klanları neden sa dilensin arkadaş. Başlığa bak hizaya gel. Parçalıyoruz zaten. Karşı taraf sa dilensin. :D
Ayakta uyuyorsun. Olup bitenden haberin yok anlaşılan. Sen pembe rüyalarında kal.

Reisin sözde yöneticileri şu an üyelerini kandırıyor. Sende kanmışsın anlaşılan.

KİROS

Acemi
Ayakta uyuyorsun. Olup bitenden haberin yok anlaşılan. Sen pembe rüyalarında kal.

Reisin sözde yöneticileri şu an üyelerini kandırıyor. Sende kanmışsın anlaşılan.
Ya arkadaş alt tarafı burada zevkine oyun oynuyoruz. Niye beni kandırmaya çalışsınlar? Oyun için beni kandırınca ellerine ne geçecek? Başları göğe mi erecek anlamadım ki. Düşünüyorum düşünüyorum yok arkadaş mantıklı bir cevap yok.

Meto.

Yasaklı
Enes benim de kulağıma geldi diyince dünya laf demişlerdi herkesin kulağına gitmiş :( Yargı diplomatının bile nabzı yoklanmış bari yalanlamak yerine bilgimiz yok deseydiniz..

LaFleur01-

Milis
Ben sana sadece bir soru sorucam cevabımıda vericem yalansa yalan de tamam susucam :)

- 81 de bana "ben şahinin oraya mis attım o köyü alıyım sonra köyü salıcam , o köyü alıp sana da kimin oyuncu olduğunu göstericem" dedin ve ben hyr köyün alınacak diyip köyünü mislettim mi misletmedim mi ?

cevap : evet direk toplattım.
çocuk musun sen hala boş yapıyorsun hadi işine bak multi hesap topla ne işin var burada, bir sürü soru sordum hiç birini cevapladın Allah'ın multicisi gelmiş burda adam olduğunu sanıp konuşuyor anca laf ebeliği yapın siz

* Habil Khan 55

Çaylak
Arkadaşlar Oyunu ''biri bizi gözetliyor'' Programına çevirdiniz... Şu klan buna yazmış bu klan buna yazmış böyle şeyler bizim mizacımıza ters....

REİS klanlarına genel olarak eleştiri yapmak istemiyorum, çünkü bu oyunda Klanlar 100lerce insanı kapsayan topluluklar, o yüzden 1 klana laf etmek bir cok insanı içine dahil etmektir. ''KLANLAR ARASI DİPLOMASİ'' bölümünde YARGI-REİS kısmında 35 sayfalık mesajlarda sadece 5 mesaj atmışımdır ama arkadaşlar beni sildiklerini iddia ettiler falan bunlara da takılmaya gerek yok. Oyun yönetim kısmı hesabımızda kusur bulmuş kapatmış ve tekrardan olduğum yerden devam etmekteyim. Eğer Nağmeler veya nutuklar atılacaksa arkası dolu laflar olsun ve sadece oyun içi olsun. Oynadığım hiç bir dünyada denk gelmediğim insanlar benim hakkımda kisisel konulara girecek kadar ileri gittiklerini görüyorum ve oyunun oyun içinde kalması taraftarıyım. Bu inanın karşı söylemlerde bulunan arkadaşlar için yararlı olacak hareketlerdir. Kelimemi nasıl anlarsanız artık...

Bir klan hakkında da forumda şu böyle dedi, bu böyle yaptı, söylemleri yapmak yerine arkadaşlarımızla eğlenceli ve kaliteli zaman geçirme derdindeyim...

REİS klanları ile SA konusuna gelecek olursak :

Bu konuyu 2 gündür bana taşıyan arkadaşlar oldu, hatta bu oyunda tanıdığım bildiğim isimlerden geldi ama REİS klanları diplomatı bana yazmadı. Klan diplomatı bana yazmadığı için, REİS klanları bana böyle bir şey teklif etmemiş hükmündedir. Ben araya adam sokma veya aracıyla mesaj gönderme işlerinden anlamam. Dediğim gibi, ben eğlence amaclı oyun oynuyorum. YARGI KLANLARI hakkında da, benim diplomasi kararımdan başka söylenen bir kelimeninde hükmü yoktur.

Klasik dünyalarda başladığımız hiç bir savaşı dünya sonuna kadar S.A veya MÜT anlaşmaları yapmadan devam edeceğiz...

En güneyimizde olan HAMLE klanları ile ilişkimiz hakkında hala söylemler devam ediyor. bunun hakkında da şunu çok rahat söylebilirim. 1 kere bana ne müttefiklik nede beraber ilerleyelim konuşması yapılmadı. Çok eski tanıdığım insanlarla discord adlı uygulamada liderlik yaptıgım futbol takımı hakkında ve ilerleyişimiz hakkında sohbetler ettik. Birbirimize meydan okuduğumuz tek kulvarda 101 ve tavla oyunları oldu sanaldan. Çok garip bir şekilde yazışmaları okumaya devam etmekteyim. Yazışmalara da sürekli sürekli cevap verecek kadar da burada aktifliğim yok. Sınırlarımız kesiştiği zaman, sınırımıza gelen klanlara karşı tavrımızı herkes görür.

DÜNYADAKİ BÜTÜN KLANLARA BAŞARILAR DİLER, SENELER SONRA DÜNYANIN FORUM ARŞİVİNE GİRDİĞİMİZDE HALA KARAKTERLİ KALABİLMEYİ HERKES ADINA TEMENNİ EDERİM...
sana taşıyan arkadaşları söylermisin çünkü yönetim olarak bizim bu konuda haberimiz yok ayrıca kullandığın üslup içinde teşekkürler en azından @Orclider
gibi gelip sallamaya kalkmadın. zaten bizim aramızda sorun olma nedeni bu bize laf atmanız ordan sonra kaçtı ipin ucu. umarım bu başlığı açan vatandaş vasıtası ile 2 klan arasında ki bu saçma laf dalaşı belirli seviyeye gelir.
ilk cümlemde belirttiğim kişileri söylerseniz bizde bilelim

* Habil Khan 55

Çaylak
Enes benim de kulağıma geldi diyince dünya laf demişlerdi herkesin kulağına gitmiş :( Yargı diplomatının bile nabzı yoklanmış bari yalanlamak yerine bilgimiz yok deseydiniz..
yönetim, diplomat harici söylenen şeyler yok hükmündedir. haliyle biz böyle bir talepte bulunmadığımız için ne dememizi bekliyorsun?

coldlife

Acemi
Diyemezler kanks. Reis klan forumda, klan içi mesajlarda, whatsapplarda her şeyi derler ama burda bunu diyemezler.
Anlasana; "Haberim yokmuş gibi çek kanka"

coldlife

Acemi
sana taşıyan arkadaşları söylermisin çünkü yönetim olarak bizim bu konuda haberimiz yok ayrıca kullandığın üslup içinde teşekkürler en azından @Orclider
gibi gelip sallamaya kalkmadın. zaten bizim aramızda sorun olma nedeni bu bize laf atmanız ordan sonra kaçtı ipin ucu. umarım bu başlığı açan vatandaş vasıtası ile 2 klan arasında ki bu saçma laf dalaşı belirli seviyeye gelir.
ilk cümlemde belirttiğim kişileri söylerseniz bizde bilelim
Güzel bir yaklaşım.
Ben söyleyeyim REİS olarak bizim toparlanmamız için acı ama -isko- ile vedalaşmamız lazım. İstenmeyen insan olduğunu kabul ederse güzel olur. Veya inkar ağzını bırakıp özrünü dileyecek savaşımıza bakacağız. SA, MA istemeyin rica ediyoruz. Reis olarak yargıyı top-la-ya-ca-ğız.

Meto.

Yasaklı
yönetim, diplomat harici söylenen şeyler yok hükmündedir. haliyle biz böyle bir talepte bulunmadığımız için ne dememizi bekliyorsun?

İlginç o zaman ne diyeyim. Şöyle ki biri sizin klan adına diplomasi için ağız yoklayacak ki olabilir dost meclisinde "yav boşverelim savaşı kehkeh" denir. Ama bu başka kulaklara gidecek kadar da yayılmış...

Peki ya coldlife, colddeath hesapları isko ise... İsko dışında kimse iskoyu bu kadar ciddiye almaz gibi geliyor...
Sanki yargı klanı iskoyu istemiyor, isko yargıya kök söktürüyor imajı yaratılıyor da..

Stratejist-

Mızrakçı
çocuk musun sen hala boş yapıyorsun hadi işine bak multi hesap topla ne işin var burada, bir sürü soru sordum hiç birini cevapladın Allah'ın multicisi gelmiş burda adam olduğunu sanıp konuşuyor anca laf ebeliği yapın siz

knk işte bu yüzden , için kof olduğu için yapma, insanlara liderlik etme. İçin kof. onlarıda kendinide üzme
Bak multici diye suçladığın bana talep etmediğim istemediğim halde 81. dünyada sunucu satın alıp ip atan adamsın, o sunucuya da hiç girmediğimi biliyorsun.

Yapma allah rızası için yapma. Vallahi billahi bak yalvarıyorum artık sana. İnsanları kinine hasedine nefretine sürükleme. Bak bu bir oyun ahmet. Birilerinin seninle dalga geçmesi hoşuna mı gidiyor ? Şu söylediklerimi yalvarıyorum sana bi düşün.

Bilall55

Acemi
@coldlife sen boş konuşan bi salatalıksın biz diplomasi ile ilgili cevapları oyun başında yazanlara verdik diplomasi dilenicek durumda diliz sen 30 kişilik dev kadronu alda cık eğer varsa ki olmadığını biliyosun diplomasi için bendn mesaj alan varsa yazsın.

* Habil Khan 55

Çaylak
İlginç o zaman ne diyeyim. Şöyle ki biri sizin klan adına diplomasi için ağız yoklayacak ki olabilir dost meclisinde "yav boşverelim savaşı kehkeh" denir. Ama bu başka kulaklara gidecek kadar da yayılmış...

Peki ya coldlife, colddeath hesapları isko ise... İsko dışında kimse iskoyu bu kadar ciddiye almaz gibi geliyor...
Sanki yargı klanı iskoyu istemiyor, isko yargıya kök söktürüyor imajı yaratılıyor da..
meto :D neyse o hesabı ciddiye almayın. yada alın keyfiniz bilir.

coldlife

Acemi
knk işte bu yüzden , için kof olduğu için yapma, insanlara liderlik etme. İçin kof. onlarıda kendinide üzme
Bak multici diye suçladığın bana talep etmediğim istemediğim halde 81. dünyada sunucu satın alıp ip atan adamsın, o sunucuya da hiç girmediğimi biliyorsun.

Yapma allah rızası için yapma. Vallahi billahi bak yalvarıyorum artık sana. İnsanları kinine hasedine nefretine sürükleme. Bak bu bir oyun ahmet. Birilerinin seninle dalga geçmesi hoşuna mı gidiyor ? Şu söylediklerimi yalvarıyorum sana bi düşün.
Kanks boşver, şu aralar yoğun. Destek arıyor, plan yapıyor.

:D kendi hesabınız olduğu içindir ayıp olmasın arkadaşındır al ciddiye.
Ahmet en azından delikanlı gibi yazıyor :)
Bir kanıtınız var mı? Bu işin tadı kaçmaya başladı artık.

Sayın yönetici. Bu forum hesabının hangi oyun hesabına bağlı olduğunu öğrenme imkanımız var mı? Var ise açıklayın da birileri huzur bulsun artık. HAMLE ekibinin işi gücü yok dünyanın diğer ucundaki klanı baltalamaya çalışıyor gibi davrananlar var da...

Popeye

Meto.

Yasaklı
:D kendi hesabınız olduğu içindir ayıp olmasın arkadaşındır al ciddiye.
Ahmet en azından delikanlı gibi yazıyor :)

Bu saçma bir iftira bi de delikanlılıktan dem vurmalı vs...

Yakışmadı samsunspor

Adam dünya iç bilgi rapor vs vermiş biz nereden bilelim bunları isko bence bu adam

* Habil Khan 55

Çaylak
Bir kanıtınız var mı? Bu işin tadı kaçmaya başladı artık.

Sayın yönetici. Bu forum hesabının hangi oyun hesabına bağlı olduğunu öğrenme imkanımız var mı? Var ise açıklayın da birileri huzur bulsun artık. HAMLE ekibinin işi gücü yok dünyanın diğer ucundaki klanı baltalamaya çalışıyor gibi davrananlar var da...

Popeye

davrananlarmı var .d olanı söylüyoruz beyfendi. bizim klanımızda olmayan bir şizofren bizim klanımızdan biriymiş gibi bize sallıyor. bencede tadı kaçmaya başladı :)

Bu saçma bir iftira bi de delikanlılıktan dem vurmalı vs...

Yakışmadı samsunspor

Adam dünya iç bilgi rapor vs vermiş biz nereden bilelim bunları isko bence bu adam
iç bilgi dediğin sözde sa mı istemişiz :D
rapor vs dediğin raporları ben bile görmedim :) bu vatandaşın sözde yargıda hesabı varmış :D bizim bile yok:)
şimdiki iftaranızda bumu isko yazıyormuş :D

davrananlarmı var .d olanı söylüyoruz beyfendi. bizim klanımızda olmayan bir şizofren bizim klanımızdan biriymiş gibi bize sallıyor. bencede tadı kaçmaya başladı :)

iç bilgi dediğin sözde sa mı istemişiz :D
rapor vs dediğin raporları ben bile görmedim :) bu vatandaşın sözde yargıda hesabı varmış :D bizim bile yok:)
şimdiki iftaranızda bumu isko yazıyormuş :D
Açık konuşmak gerekir ise ben zaten kendisine itibar etmedim. Hatta her konu başlığının altında kendisini görmekten de sıkıldım. Bu konuda sizinle sonuna kadar hemfikirim. Fakat bu kişinin yalan söylediğini ibraz etmek başka bir şey bunun sorumlusu olarak bir topluluğu hedef göstermek başka bir şey. Bence konuyu açan beyefendi gösterecek bir şeyi ya da iddialarına karşılık bir kanıtı var ise afişe etsin. Ya da sussun. Bu konuyla alakalı da kimse kimseyi elinde kanıt olmaksızın sorumlu olarak göstermesin. Ben diyor muyum bu beyefendi aslında ŞAHİ klanından ve bünyesinde bulunduğum klanı hedef göstermeye çalışıyor diye. Delinin biri kuyuya bir taş atmış burada 40 aklı başında adam çıkarmaya çalışırken birbirimizi yemenin bir manası yok. Böyle ehemmiyeti olmayan meseleler için birbirimizi kırmaya ya da birbirimize girmeye hiç gerek yok. Yanlış düşünüyorsam yanlış düşünüyorsun deyin. Hepimiz belirli bir yaşın üzerinde aklı başında insanlarız. Çocuk ile çocuk olmaya gerek yok. Konuyu açan arkadaşın istediğini vermekten öteye giden bir hareket olmaz. Biz bize yakışanı yapalım. Kendi kendimizi rencide etmeye gerek yok.