Reis Klanı SA Dileniyor muş..! :)

merhaba beyfendi.
mensubu olduğunuz klanın her olayın altından çıkıyor olması sebebi ile adı geçmektedir.
bakınız benim bile haberim olmayan mevzuları klanınızdan bazıları gelip yazıyor...
ne zaman bişe yaşansa hamle oyuncuları bizim konu başlığımızda.
bu sebeple gözlükleriniz at gözlüğü ise çıkarmanızı ve pala gibi güneş gözlüğü takmanızı tavsiye ederim.

saygılar sevgiler...
Forumu aktif kullanan kişiler çok olduğu için bir şeyler yazıyor olmalarının normal olduğu görüşündeyim. Fakat bu başlığı yazan kişinin HAMLE klanı bünyesinde bulunan bir oyuncu olduğunu size düşündüren nedir? Eğer öyle bir şey var ise kendisi söylesin ben de merak ediyorum. Savaşınıza ne gibi bir müdahale yapılıyor bilmiyorum fakat en güneyde bulunan bir yerleşke nasıl en kuzeydeki bir bölgeye müdahale edebilir ki? Bildiğim kadarı ile size karşı bir saldırı ve benzeri bir şey yapılmadı. Rakibiniz olan klanın HAMLE tarafından desteklenmesi gibi bir durum da söz konusu olduğunu sanmıyorum. Size ya da savaşınıza tam olarak nasıl karıştığımızı düşünüyorsunuz?

Bu arada oyunda yeni olduğum için sizler gibi oyuncularla tanışıklı olma durumum pek yok. Hazır burada konusu açılmış iken gerek YARGI gerek REİS klanındaki oyuncularla da tanışmak muhabbet etmek isterim. Beni discord sunucularına davet etmek isteyen herhangi bir klan olursa da geri çevirmeyeceğimden emin olabilirsiniz. Herhangi bir tarafa ya da aynı şekilde herhangi bir klanın bünyesinde bulunan herhangi bir oyuncuya karşı kötü bir düşüncem yok. Sonuç olarak kimseyle bir mazim ya da önceden bir tanışıklığım yok.

Bilall55

Acemi
Bu arada oyunda yeni olduğum için sizler gibi oyuncularla tanışıklı olma durumum pek yok. Hazır burada konusu açılmış iken gerek YARGI gerek REİS klanındaki oyuncularla da tanışmak muhabbet etmek isterim. Beni discord sunucularına davet etmek isteyen herhangi bir klan olursa da geri çevirmeyeceğimden emin olabilirsiniz. Herhangi bir tarafa ya da aynı şekilde herhangi bir klanın bünyesinde bulunan herhangi bir oyuncuya karşı kötü bir düşüncem yok. Sonuç olarak kimseyle bir mazim ya da önceden bir tanışıklığım yok.
Müsait bir zaman da yaz ben sana link atarım. O kendini armut gibi ortaya atan kişiyede istediği linki atarım Reis klanı kime yalvarmış diplomasi için siz hiçmi açıp istatistik bakmıyorusunuz ? Oyunun başında kaç kişinin diplomasi için yazdığını da burda paylaştırmasın bana.

Müsait bir zaman da yaz ben sana link atarım. O kendini armut gibi ortaya atan kişiyede istediği linki atarım Reis klanı kime yalvarmış diplomasi için siz hiçmi açıp istatistik bakmıyorusunuz ? Oyunun başında kaç kişinin diplomasi için yazdığını da burda paylaştırmasın bana.
İstediğiniz zaman istediğiniz platform üzerinden benimle iletişime geçebilirsiniz.

Hattab25

Acemi
W84 of the record kanalından herkese merhaba :)

Sağda solda atıp tutan, ahkamlar kesen @-isko- ve beraberindeki bir grup Yargı savaşından SA ile kaçmak istiyor muş. Kendileri bu konuda açıklama yapacaklardır.
Diplomatlarını, kurucularını düşürdük diye naara atan bu ekip neden diplomatlarını kurucularını kaybetmiş yargı'dan böyle bir şey istiyor :) Yoksa sanıldığı gibi gitmiyor mu işler? Veya farklı hesaplar mı var?

Masa, Şahi, Hamle bence bu konuya yorum yapacaklardır. Bilginiz olsun arkada böyle bir şey dizayn ediliyor diye duyduk bizzzz :)

Haydi söyleyin nasıl bir dalga dümen döndürülmeye çalışılıyor?

@Meto.
@Stratejist-
@LaFleur01-

@Hattab25

Forumda münakaşalara girmeyi pek seven biri değilim. Bu bir oyun ağzımızdan çok elimiz çalışmalı. Etiket attığınız için size ve herkese yazmış olayım.

YARGI klanı ile savaşımız güzelce devam ediyor SA isteme gibi bir durum söz konusu değil bunu YARGI yöneticileri de doğrulayacaktır, senin yaptığın ortalığı karıştırmaya çalışmak. Köy vermeden 20 civarı köy aldık istatistiklerde görülüyor, savaşın gidişatından memnunuz. Arkadaşlarımız güzel bir şekilde köy almaya devam ediyor YARGI klanı da güzel bir savaş veriyor. Yenilen Rakipler Klan ve Savaşlar kısmından iki Klanında güzel bir Savaş verdiğini herkes görebilir.
Diğer klanların yöneticilerinden de etiketlemişsin, bu Savaş Reis ve Yargı klanları arasında diğer klanlarla bir alakası yok.

Tatlı atışmalar ve rekabet bu oyunun tadı tuzu tabi ki olacak ama bir oyun için aşırıya gitmeye gerek yok.
Kendi Klanıma da, Yargı klanına da, diğer klanlara da Başarılar Diliyorum. Bolca eğlendiğimiz, savaştığımız ve yeni dostluklar edindiğimiz bir dünya olsun.

W84 of the record kanalından herkese merhaba :)

Sağda solda atıp tutan, ahkamlar kesen @-isko- ve beraberindeki bir grup Yargı savaşından SA ile kaçmak istiyor muş. Kendileri bu konuda açıklama yapacaklardır.
Diplomatlarını, kurucularını düşürdük diye naara atan bu ekip neden diplomatlarını kurucularını kaybetmiş yargı'dan böyle bir şey istiyor :) Yoksa sanıldığı gibi gitmiyor mu işler? Veya farklı hesaplar mı var?

Masa, Şahi, Hamle bence bu konuya yorum yapacaklardır. Bilginiz olsun arkada böyle bir şey dizayn ediliyor diye duyduk bizzzz :)

Haydi söyleyin nasıl bir dalga dümen döndürülmeye çalışılıyor?

@Meto.
@Stratejist-
@LaFleur01-

@Hattab25
Sİzin oyundaki nickiniz nedir? Savaşlar bölümünü incelediğimde 14-0 yenildiğini görüyorum. Yani buraya gelip şu yazıyı yazacağına git de 1 köy al bari. Terbiyesizce bir başlıkla, tahminim 15-17 yaşında çocuğun yazabileceğini düşündüğüm bir yazı yazılmış. Yargı klanı bu yazı ile kendini küçük düşürmüştür eğer bilgileri dahilinde yazıldıysa.

54markus54

Çaylak
herkeze hayırlı akşamalar dilerim forumda yazılan yazılar ile alakalı açıklama yapma geregi duydum bu başlıgı açan arkadaşın kim oldugunu bizde bilmiyoruz kezaa reis vs yargı başlıgı altında yazı yazan bi başka kişi daha var onunda bizim klanda olmadını ve bizim bilgimiz dogrultusunda yazılmadıgını burda herkeze paylaşmak için geldim lüften kimse YARGI KLANI nına bu durumu yıkmaya çalışmasın bizim oyun kazanmak için böyle şeylere ihtiyacımız yok

LaFleur01-

Milis
Bu olay benimde kulağıma geldi, bakın bi of the record da ben vereyim, şuan w yi güneyden kuzeye doğudan batıya karıştıran lafleurun ipiyle kuyuya inmeyin. Balık baştan kokar, w başı enes nereye ısınlanıcaksınız size uzak allaha yakın ısınlanıcaz diyen adamdan, kendi ekibine değil diplomasisine güvenen adamdan bi yol olmaz.

Sırf bu lafleuru klandan attım, ve yalvarmasına rağmen koyunu aldığım için kini ile nefreti ile hırsı ile kendi arkadaşlarını bize bilendiren, akılla mantıkla bağdaşlaşmayan hareketler yapan birinin varacağı tek yer ahırdır.

Suanda hamle klanında yönetici olarak, sadece işimize bakıyoruz kendi içimizde dahi kurallarımız fikirlerimiz planlarımız çok net. Diplomasiye ona buna şuna güvenmiyoruz. Kaybedersek kendi fikirlerimizle kaybedicez. Bu bize koymaz ama söylüyorum bu özgüvensiz, bu haset dolu adamla yola çıkmayın. Bakın uyarıyorum. Yarın yenilirseniz bu adama güvendiğiniz için dostlarınızın yüzüne bakamazsınız.
Enes kosovalı benim forum yasağından faydalanarak meydanı boş bulmuş arkamdan konuşuyormuş...

Hala 81.dünyadan bahsediyor o dünyadan çıkamadı beni katakulleye getirip oyunu bıraktırmaya çalıştı ama ben hamleyi satmadım @61 Bize Heryer TRABZON şahittir köyü ona verdim onun dışında başka bir arkadaşada verdim köyü boşalttım yağmalattım ve köyü onlara verdim Orhan abi arada gelip bana diyorki sen ortamı geriyorsun iftira atıyorsun vs. vs. abicim bak enes olsun niyazi olsun veya diğer oyuncularınız sürekli bu olayı dile getirip sana şöyle yaptık kafana vura vura köyünü aldık ordunu bir yere yollattık köyünü aldık gibi yazılar yazıyor sen bu yazıları görmüyor musun şu elemanlarını uyar ayrıca enes forumda yasaklı değil miydi bak yine geldi lafı attı ve rezil olup gidecek...

Biz kimseyi yönlendirmiyoruz herkesin kendi düşüncesi fikri var bu yazıyı kime yazıyorsun ki ? Biz bir problem olduğunda müttefiklerimizle istişare ederiz ortak karar alırız kimse kafasına göre iş yapmaz.

Soru: hamle klanı worlde 1200 kişi giriş yaptı (resmi kayıtlarda var bakabilirsiniz) şuan 600 kişi var geriye kalan 600 kişi nereye gitti ?
Soru: hamle klan oyuncularına söz geçiremiyor mu yöneticileri ne iş yapıyorda herkes kural ihlali yapıp klandan atılıp köyleri alınıyor ? Yönetime yakınlığı ile bilinen adamlarda kural ihlali yapıyor onların köyeleri neden alınmıyor ?
Soru: hamle worldde favoriyim diplomasiye ihtiyacım yok dedikten sonra şahi bro savaşı başlayınca neden dc dc dolaşıp diplomasi yapmak istiyor.?
Soru: hamle bro ile sa yapmışken arkası sağlamdayken hala ŞAHİ korkusuyla neden tüm klanlara açık çek veriyor ?
Soru: enes kosovalı kendi oyuncularına güveniyorsa neden herkesle diplomasi yapmaya çalışıyor?
Soru:enes kosovalı lafleurun varacağı yerin tek yer ahır dır diyerek kendi geldiği yerden mi bahsediyor ?
Soru: enes kosovalıyla neden herkes alay ediyor neden kimse enes kosova diyince gülüyor multici diyor? Enes kosovalının akıl yaşı kaç olabilir ?

LaFleur01-

Milis
şöyle yapalım sen ben enes kosovalı ve Metin bey whatsapp görüntülü girelim duyduğuma göre Metin bey gözlüklerini çıkarınca aynı enese benziyormuş gerçekten öyle mi gözlerimizle görelim

Stratejist-

Mızrakçı
Enes kosovalı benim forum yasağından faydalanarak meydanı boş bulmuş arkamdan konuşuyormuş...

Hala 81.dünyadan bahsediyor o dünyadan çıkamadı beni katakulleye getirip oyunu bıraktırmaya çalıştı ama ben hamleyi satmadım @61 Bize Heryer TRABZON şahittir köyü ona verdim onun dışında başka bir arkadaşada verdim köyü boşalttım yağmalattım ve köyü onlara verdim Orhan abi arada gelip bana diyorki sen ortamı geriyorsun iftira atıyorsun vs. vs. abicim bak enes olsun niyazi olsun veya diğer oyuncularınız sürekli bu olayı dile getirip sana şöyle yaptık kafana vura vura köyünü aldık ordunu bir yere yollattık köyünü aldık gibi yazılar yazıyor sen bu yazıları görmüyor musun şu elemanlarını uyar ayrıca enes forumda yasaklı değil miydi bak yine geldi lafı attı ve rezil olup gidecek...

Biz kimseyi yönlendirmiyoruz herkesin kendi düşüncesi fikri var bu yazıyı kime yazıyorsun ki ? Biz bir problem olduğunda müttefiklerimizle istişare ederiz ortak karar alırız kimse kafasına göre iş yapmaz.

Soru: hamle klanı worlde 1200 kişi giriş yaptı (resmi kayıtlarda var bakabilirsiniz) şuan 600 kişi var geriye kalan 600 kişi nereye gitti ?
Soru: hamle klan oyuncularına söz geçiremiyor mu yöneticileri ne iş yapıyorda herkes kural ihlali yapıp klandan atılıp köyleri alınıyor ? Yönetime yakınlığı ile bilinen adamlarda kural ihlali yapıyor onların köyeleri neden alınmıyor ?
Soru: hamle worldde favoriyim diplomasiye ihtiyacım yok dedikten sonra şahi bro savaşı başlayınca neden dc dc dolaşıp diplomasi yapmak istiyor.?
Soru: hamle bro ile sa yapmışken arkası sağlamdayken hala ŞAHİ korkusuyla neden tüm klanlara açık çek veriyor ?
Soru: enes kosovalı kendi oyuncularına güveniyorsa neden herkesle diplomasi yapmaya çalışıyor?
Soru:enes kosovalı lafleurun varacağı yerin tek yer ahır dır diyerek kendi geldiği yerden mi bahsediyor ?
Soru: enes kosovalıyla neden herkes alay ediyor neden kimse enes kosova diyince gülüyor multici diyor? Enes kosovalının akıl yaşı kaç olabilir ?

Ben sana sadece bir soru sorucam cevabımıda vericem yalansa yalan de tamam susucam :)

- 81 de bana "ben şahinin oraya mis attım o köyü alıyım sonra köyü salıcam , o köyü alıp sana da kimin oyuncu olduğunu göstericem" dedin ve ben hyr köyün alınacak diyip köyünü mislettim mi misletmedim mi ?

cevap : evet direk toplattım.

coldlife

Acemi
@Stratejist- kardeşim :) bizim kimsenin ipiyle kuyuya indiğimiz yok eğer ki bunu bize dediysen.
bu konu başlığına gelince; şizofreni teşhisi koyulması gereken birinin hala toplumumuzda elini kollunu sallayarak gezmesine çok üzülüyorum...
bu vatandaş yargının veya hamlenin bir oyuncusu. kaç kere sormamıza rağmen hala raporları nerden aldığını söylemiyor :D ilk yazdığında da aç pandoranın kutusunu demiştik oda foss :D sen bu başlıkla anca kendini kandırırsın. akıl hocan enes de seni tasdiklemiş kulağıma geldi falan :D benim bile bilmediğim klanımla ilgili olan şeymi senin kulağına geldi :d
forum forum forum olalı böyle çocukça işler görmemiştir.
yaş ort kaç sizin?
şu konu başlığında bile şahi ile olan savaşının muhabbetini yapıyorsun çokmu üzdü @LaFleur01- seni :)
yargı ile savaşımız sürecektir. sa isteselerse sürecektir. kirli oyunlarınızı başka MASAlarda yapın.
Buna cevap verdim olayı saptırma. Yargı forumlarından haber getiren dostlarımız illa var :)
Reis içerisinde oynayan 30 kişilik bir ekibiz ve @-isko- nun emek hırsızlıklarından, kibirinden rahatsız durumdayız. Konu bu. Bizi başka klanlara yamama gayretine girişmeyin. Reis'in sahipleri reis için savaşan emek veren biz gibi oyuncular bunu unutmayın.

coldlife

Acemi
Sizin için üzülüyorum, akıl sağlığınızı kaybetmişsiniz. Rüyalarınıza girdik galiba sa yapacağımızı falan düşünmüşsünüz. Artık ne içiyorsanız veya ne çekiyorsanız bırakın sağlığınıza yazık :D Böyle ağlak ağlak forumla uğraşmanızı önermiyorum, klan ile ilgili veya diplomasi ile ilgili bir sorunu olan bana ulaşsın. Onun dışında REİS klanları ile ilgili attığınız iftiralara anca kendi kendinize eğlenirsiniz :D
Şimdi sen böyle bir konu yok diyorsun öyle mi? Birileri birşeyleri istemedi mi diyorsun? Rezil olursun bak.
Demek ki insanlar sizi yok hükmünde sayıyor. Sizin adınıza kararlar almaya çalışıyorlar. Yönetim zaafiyetiniz var sanırım. Bırakın Reis klanlarını biz yönetelim.

Tabb34

Çaylak
Arkadaşlar Oyunu ''biri bizi gözetliyor'' Programına çevirdiniz... Şu klan buna yazmış bu klan buna yazmış böyle şeyler bizim mizacımıza ters....

REİS klanlarına genel olarak eleştiri yapmak istemiyorum, çünkü bu oyunda Klanlar 100lerce insanı kapsayan topluluklar, o yüzden 1 klana laf etmek bir cok insanı içine dahil etmektir. ''KLANLAR ARASI DİPLOMASİ'' bölümünde YARGI-REİS kısmında 35 sayfalık mesajlarda sadece 5 mesaj atmışımdır ama arkadaşlar beni sildiklerini iddia ettiler falan bunlara da takılmaya gerek yok. Oyun yönetim kısmı hesabımızda kusur bulmuş kapatmış ve tekrardan olduğum yerden devam etmekteyim. Eğer Nağmeler veya nutuklar atılacaksa arkası dolu laflar olsun ve sadece oyun içi olsun. Oynadığım hiç bir dünyada denk gelmediğim insanlar benim hakkımda kisisel konulara girecek kadar ileri gittiklerini görüyorum ve oyunun oyun içinde kalması taraftarıyım. Bu inanın karşı söylemlerde bulunan arkadaşlar için yararlı olacak hareketlerdir. Kelimemi nasıl anlarsanız artık...

Bir klan hakkında da forumda şu böyle dedi, bu böyle yaptı, söylemleri yapmak yerine arkadaşlarımızla eğlenceli ve kaliteli zaman geçirme derdindeyim...

REİS klanları ile SA konusuna gelecek olursak :

Bu konuyu 2 gündür bana taşıyan arkadaşlar oldu, hatta bu oyunda tanıdığım bildiğim isimlerden geldi ama REİS klanları diplomatı bana yazmadı. Klan diplomatı bana yazmadığı için, REİS klanları bana böyle bir şey teklif etmemiş hükmündedir. Ben araya adam sokma veya aracıyla mesaj gönderme işlerinden anlamam. Dediğim gibi, ben eğlence amaclı oyun oynuyorum. YARGI KLANLARI hakkında da, benim diplomasi kararımdan başka söylenen bir kelimeninde hükmü yoktur.

Klasik dünyalarda başladığımız hiç bir savaşı dünya sonuna kadar S.A veya MÜT anlaşmaları yapmadan devam edeceğiz...

En güneyimizde olan HAMLE klanları ile ilişkimiz hakkında hala söylemler devam ediyor. bunun hakkında da şunu çok rahat söylebilirim. 1 kere bana ne müttefiklik nede beraber ilerleyelim konuşması yapılmadı. Çok eski tanıdığım insanlarla discord adlı uygulamada liderlik yaptıgım futbol takımı hakkında ve ilerleyişimiz hakkında sohbetler ettik. Birbirimize meydan okuduğumuz tek kulvarda 101 ve tavla oyunları oldu sanaldan. Çok garip bir şekilde yazışmaları okumaya devam etmekteyim. Yazışmalara da sürekli sürekli cevap verecek kadar da burada aktifliğim yok. Sınırlarımız kesiştiği zaman, sınırımıza gelen klanlara karşı tavrımızı herkes görür.

DÜNYADAKİ BÜTÜN KLANLARA BAŞARILAR DİLER, SENELER SONRA DÜNYANIN FORUM ARŞİVİNE GİRDİĞİMİZDE HALA KARAKTERLİ KALABİLMEYİ HERKES ADINA TEMENNİ EDERİM...

coldlife

Acemi
REİS klanları ile SA konusuna gelecek olursak :

Bu konuyu 2 gündür bana taşıyan arkadaşlar oldu, hatta bu oyunda tanıdığım bildiğim isimlerden geldi ama REİS klanları diplomatı bana yazmadı. Klan diplomatı bana yazmadığı için, REİS klanları bana böyle bir şey teklif etmemiş hükmündedir. Ben araya adam sokma veya aracıyla mesaj gönderme işlerinden anlamam. Dediğim gibi, ben eğlence amaclı oyun oynuyorum. YARGI KLANLARI hakkında da, benim diplomasi kararımdan başka söylenen bir kelimeninde hükmü yoktur.

Klasik dünyalarda başladığımız hiç bir savaşı dünya sonuna kadar S.A veya MÜT anlaşmaları yapmadan devam edeceğiz...

Oyyyyyyyyyyyyyyyyyyy! Bu adamı hiç sevmem ama çok iyi oldu!

@pskkral
@Hattab25
@-isko-

Rezil oldunuz mu? SANMAM! Ben bir şey söylüyorsam vardır! İnkar etmeyin... Temas edip SA koparmak için kimleri görevlendirdiniz? Şimdi ateistler bunu açıklasın :) Offff çok eğlenceli oldu şimdi... Atıp tutuyordunuz!

Adam resmen yok size emzik dedi. Rezil ettiniz bizi. Reis klanlarını düşürdüğünüz duruma bakın...

KİROS

Acemi
REİS klanları neden sa dilensin arkadaş. Başlığa bak hizaya gel. Parçalıyoruz zaten. Karşı taraf sa dilensin. :D