ZORBA

jenjenrosso

Milis
Hocam gördüğüm kadarıyla 2300 puanda köyünüz alınmış dünya açılalı 1 ay oldu hala bi oyuncu 2. köyünü alıp puanını yükseltmiyorsa oyuncu aktif değildir sizin köyünüzüde aktif oyuncuya verip aktif köy sayılarını çoğatlmaya çalışıyolardır bu bir çoğu klanda yapılan bir olay lütfen bu kadar takmayın oyununuza daha aktif bir şekilde devam edin
Komiksiniz. Birincisi ben dünya açılır açılmaz başlamadım. İsim gereği ilk başlarda aktif değildim. 1 haftadır düzenli oynamaya başladım. Sizin klaniniza girdim düzenli operasyonlar olur, katılır eğlenirim diye. Bir baktım operasyon bana yapıldı :) maden seviyesi 20lerde olup 2. Köylerini alan sözde aktif oyuncularla devam edip biraz köy büyütün. Iyi oyunlar ragnarcım. Kuru kalabalıktan ibare olmayan kanınız saman alevi gibi yanıp sönecek. İzleyenlerden biri de ben olacağım

jenjenrosso

Milis
Hocam gördüğüm kadarıyla 2300 puanda köyünüz alınmış dünya açılalı 1 ay oldu hala bi oyuncu 2. köyünü alıp puanını yükseltmiyorsa oyuncu aktif değildir sizin köyünüzüde aktif oyuncuya verip aktif köy sayılarını çoğatlmaya çalışıyolardır bu bir çoğu klanda yapılan bir olay lütfen bu kadar takmayın oyununuza daha aktif bir şekilde devam edin
Bu arada oyundan puanına baktım. Ana köyün 3700 puanda. 3 tane de barbar toplamışsın. Büyük oyuncusun vesselam. Ben akademi bastığım an senin 4 köyünün toplam puanına ulaşacaktır zaten. Barbarca ragnar seni :) simdilik burada vedalasalim. İlerleyen zamanda tekrardan konusuruz uzun uzun. Herkese iyi oyunlar.

Deleted User - 848902419

Ziyaretçi
Bu arada oyundan puanına baktım. Ana köyün 3700 puanda. 3 tane de barbar toplamışsın. Büyük oyuncusun vesselam. Ben akademi bastığım an senin 4 köyünün toplam puanına ulaşacaktır zaten. Barbarca ragnar seni :) simdilik burada vedalasalim. İlerleyen zamanda tekrardan konusuruz uzun uzun. Herkese iyi oyunlar.
Kankam şöyle bir açıklamaya yapayım 1.si bu dünyada oynamıyorum sadece yardım amaçlı pre kasmaya girdik ekip olarak ama genede sen bilirsin :)

jenjenrosso

Milis
Kankam şöyle bir açıklamaya yapayım 1.si bu dünyada oynamıyorum sadece yardım amaçlı pre kasmaya girdik ekip olarak ama genede sen bilirsin :)
Madem öyle muhatabım sen değilsin. Ben yazacağımı yazdım fazla uzatmaya gerek yok. Klanlar pasif oyuncu toplar ama bu yapılan saygısızlığa oyunda cevap vereceğim.

Madem öyle muhatabım sen değilsin. Ben yazacağımı yazdım fazla uzatmaya gerek yok. Klanlar pasif oyuncu toplar ama bu yapılan saygısızlığa oyunda cevap vereceğim.

intikam için yakacağın preyi köyün alınana kadar yaksaydın veya en azından aktif olsaydın şuan bunları yaşamazdın. la kafanda neyi kuruyon sen ya. karşında bu kadar düşman varken preni ziyan etme derim. git başka w'de başka klan için harca preni. profiline de yazmışsın zaten pre kasıyorum diye. 1 ay olmuş dünya açılalı. boşuna kendine düşman edinme. bunca zamandır müsade verilmiş teşekkürünü et ve git. yolun açık olsun. :)

jenjenrosso

Milis
intikam için yakacağın preyi köyün alınana kadar yaksaydın veya en azından aktif olsaydın şuan bunları yaşamazdın. la kafanda neyi kuruyon sen ya. karşında bu kadar düşman varken preni ziyan etme derim. git başka w'de başka klan için harca preni. profiline de yazmışsın zaten pre kasıyorum diye. 1 ay olmuş dünya açılalı. boşuna kendine düşman edinme. bunca zamandır müsade verilmiş teşekkürünü et ve git. yolun açık olsun. :)
Aktif olmadığımı nereden anlıyorsunuz nasıl bir kafanız var anlamıyorum ama çok pre harcamayacagim dostum merak etme :)

Maykk

Okçu
Reis olmamış ama “zorbanın iç yüzü” diye ayrı başlık açman lazımdı her dünya pasifler öyle yapıyor. Bundan sonraki pasif arkadaşlara tavsiyem ayrı başlık açıp daha uzun yazılar kullanmaları, böyle arada kaynayıp gidiyor izleyip zevk alamıyoruz. :D

jenjenrosso

Milis
Buraya zorbadaki 100 tane çöp eleman gelip tek tek bana pasif dese de boş. Benim twstatsta istatistiklerim belli, online sürem belli. 2 yıllık elemanlar gelip bana pasif eleman toplanır ayağı yapıyor. Anlama sıkıntısı çeken arkadaşlar ilk yazımı okuyabilir. Pasif olduğum için değil, 1 günlük ban yediğim için 'beleş' köye çöktüler. Hani oyuncular ya.

adanaliiii01

Kılıç Ustası
Uzatma bilader yalvarırcasına mesaj atıyorsunuz almıyoruz ısrar ediyorsunuz alıyoruz oynamıyorsunuz elinden geleni ardına koyma burayada boş yorum yapma icraatını yap bizde tebrik edelim hadi