ZORBA vs MİR-RBW

• Konuyu başlatan DeletedUser48622
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser62793

Ziyaretçi
G E L İ Y O R U Z

9YDo65.jpg

Artık onlar Düşünsün

DeletedUser62793

Ziyaretçi
Bak benim 001 köyümde bi kamiö vardı dünyanın 25. Gününde fulledim hayla aynı ordu duruyor habire gidip geliyorlar @kızılgafa

DeletedUser2733

Ziyaretçi
gercekten inanılır gibi degil koskoca bir klan hiçmi karsılık vermez.....bence zorba bıraz heyacan arıyor formda gaz vermeye calısıyor rakıp canlansın dıye ama yok canlanacak gıbı degıller :):)

Açıkca söylemem gerekirse, klanımızdan kimse buraya yazı yazmayacak, herhangi bir tartışma yaşanmasını şahsen istemiyorum...

Başka bir açıdan bakarsak, operasyonlarda iyi olduğunuzu ve bizim de operasyon karşılamalarında çaba sarf etmemiz gerektiğini kabul ediyorum...
...Sizin sıkıntılarınız olduğu gibi, bizim sıkıntılarımız da bulunmakta. Yapılan stratejik hatalar ve alınan geç kararlar, bizi zor durumda bıraksa da, son köye kadar oynayacağız...

Zaman geçtikçe, savaşın güzelleşmesi dileğiyle, her iki tarafa da tekrardan başarılar dilerim...

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Açıkca söylemem gerekirse, klanımızdan kimse buraya yazı yazmayacak, herhangi bir tartışma yaşanmasını şahsen istemiyorum...

Başka bir açıdan bakarsak, operasyonlarda iyi olduğunuzu ve bizim de operasyon karşılamalarında çaba sarf etmemiz gerektiğini kabul ediyorum...
...Sizin sıkıntılarınız olduğu gibi, bizim sıkıntılarımız da bulunmakta. Yapılan stratejik hatalar ve alınan geç kararlar, bizi zor durumda bıraksa da, son köye kadar oynayacağız...

Zaman geçtikçe, savaşın güzelleşmesi dileğiyle, her iki tarafa da tekrardan başarılar dilerim...

İsteyen herkes yazabilir ama saygı içerisinde olması gerekiyor. Bence arkadaşlarına bu yönde telkinde bulunabilirsin.

DeletedUser68814

Ziyaretçi
30 tane fake attılar sağolsunlar.

Klanımızın bu savaşta saldırı alma rekoru bende 30 fake ile. Daha önce bir arkadaşa 8 fake gelmişti. Birinci oydu ama artık sıralama değişti.

Mirw klanına teşekkür ediyorum. Bir ricam var; 10 fake daha atarsanız ikinci ile aramda 5 kat fark olacak. Lütfen.