ZORBA vs MİR-RBW

• Konuyu başlatan DeletedUser48622
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser48622

Ziyaretçi
Reyez34 ve GENTLEMAN’e sevgiler.Beleş köy bitti hazir misiniz :)

Daha fazla beklemenin geregi olmadigi icin klanimiz olarak savasi acmaya karar verdik.

Genel forumlarda atip tutmalar, arkamizdan tüm klanlarla plan yapmalar, sirf Zorba`yi indirelim mantigiyla savas halindeki klanla birlesmeler, icimizden köy almalar, altimizdaki klanlari ayartmalar, savas actigimiz klanlara ciktigimiz mislerin arkasina mis atmalar falan filan. Cokca sebep sayilabilir. Bakalim daha hangi klanlari icinize katmaya calisacaksiniz. Bekleyip görelim dedik ama elimiz ayagimiz titriyor hunharca savas istiyoruz :) Diplomatik acizlikler ve spekülasyon yaymalar disinda biraz da bileginiz calissin.

Bilmem kac bin köye sahip olabilirsiniz. Cok fazla oyuncuya da sahip olabilirsiniz. Ama bu savas cok köyü olan tarafin degil inananlarin kazanacagi bir savas olacak. Yillardir cogalarak ilerledigimiz bu oyunda karakterimizi ve savaslarimizi bircok worldde kanitladik. Kardesligimiz böyle de devam edecek.

Sayginin ne olursa olsun yitirilmemesi temennisiyle...
Zorba Yönetimi

Herkes iyi oynayabilir ama kimse bizim kadar inanamaz.

DeletedUser68981

Ziyaretçi
Iş yoğunluğundan Bayadır girmiyordum foruma wpde savaş ilanını görünce hemen foruma girdim..
İki tarafada başarılar dilerim

DeletedUser68981

Ziyaretçi
Reyez34 ve GENTLEMAN’e sevgiler.Beleş köy bitti hazir misiniz :)

Daha fazla beklemenin geregi olmadigi icin klanimiz olarak savasi acmaya karar verdik.

Genel forumlarda atip tutmalar, arkamizdan tüm klanlarla plan yapmalar, sirf Zorba`yi indirelim mantigiyla savas halindeki klanla birlesmeler, icimizden köy almalar, altimizdaki klanlari ayartmalar, savas actigimiz klanlara ciktigimiz mislerin arkasina mis atmalar falan filan. Cokca sebep sayilabilir. Bakalim daha hangi klanlari icinize katmaya calisacaksiniz. Bekleyip görelim dedik ama elimiz ayagimiz titriyor hunharca savas istiyoruz :) Diplomatik acizlikler ve spekülasyon yaymalar disinda biraz da bileginiz calissin.

Bilmem kac bin köye sahip olabilirsiniz. Cok fazla oyuncuya da sahip olabilirsiniz. Ama bu savas cok köyü olan tarafin degil inananlarin kazanacagi bir savas olacak. Yillardir cogalarak ilerledigimiz bu oyunda karakterimizi ve savaslarimizi bircok worldde kanitladik. Kardesligimiz böyle de devam edecek.

Sayginin ne olursa olsun yitirilmemesi temennisiyle...
Zorba Yönetimi

Herkes iyi oynayabilir ama kimse bizim kadar inanamaz.

Sanada sevgiler janiem

DeletedUser65657

Ziyaretçi
Auuuuu beklediğimiz savaşşşş başlayalım

rowas

Mızrakçı
ne felsefe yapmis be belliki bos vakti cok olan bir arkadas sallamista sallamis neyse sinirda gorusuruz ;)

DeletedUser68081

Ziyaretçi
centurion7'yi şiddetle kınıyorum.

ben ggentelmen i tutuyoorum.

rowas

Mızrakçı
hadi siz kendi inanc alaniniz icinde takilin bakiyim cocuk yuvasi degil buralar :)