Zorba&Vegas&Kırılma noktası ve gelecek.

• Konuyu başlatan DeletedUser70396
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser70396

Ziyaretçi
Merhabalar 53.dünya oyuncuları buraya duydugum bir rahatsızlığı dile getirmek için yazıyorum.Zorba ve Vegas dünyayı ortak kapatacakmış varsın kapatsınlar ama Vegas klanları ve oyuncuları bu zamana kadar ne yaptı. Özellikle Tiran ve Arnavut kendini yönetici sanan iki arakadaş zaten şuanda kendi kendini keserek puan kasıyorlar. Burdan rafet abimede selam olsun hakkı ile yapmis olduğu kesimi geçtikleri için ama merak etmeyin dünya sonu o başarı tekrar rafet abimin olucak.Gelelim pk dan ayrılıp onlari nasıl arkadan vurmalarına,Ben bunu araştırdım gerek pkdaki arkadaşlara gerek vegastan bir kac oyuncuya sorduğumda, Tiran zaten önceden klani ayırıp pkyi vurmayi istemiş bunun karşılığında ise Lord hagiden dünya kapatma sözü istemiş ve kabul edilmiş. Şuan 15 kişilik hiç bir sey yapmamış vegas oyuncuları dünya kapayacak .Daha düne kadar abi dediğin adamları bir günde vurunlar klandan cıkıp turuva yapan arakadaşlar dünya kapatacak.Bu konuyu buraya açma sebebim başka dünyalarda oynuyacak arkadaş ve oyunculara dikkat etmelerini oneriyorum. Zorba yönetimi olarak kendi hesabim olarak yazi yazmama izin verilmediği için buradan yazıyorum beni bilen bilir.Ama siz siz olun yazdıklarima kulak verin.

Lv TİRAN

Okçu
Merhabalar 53.dünya oyuncuları buraya duydugum bir rahatsızlığı dile getirmek için yazıyorum.Zorba ve Vegas dünyayı ortak kapatacakmış varsın kapatsınlar ama Vegas klanları ve oyuncuları bu zamana kadar ne yaptı. Özellikle Tiran ve Arnavut kendini yönetici sanan iki arakadaş zaten şuanda kendi kendini keserek puan kasıyorlar. Burdan rafet abimede selam olsun hakkı ile yapmis olduğu kesimi geçtikleri için ama merak etmeyin dünya sonu o başarı tekrar rafet abimin olucak.Gelelim pk dan ayrılıp onlari nasıl arkadan vurmalarına,Ben bunu araştırdım gerek pkdaki arkadaşlara gerek vegastan bir kac oyuncuya sorduğumda, Tiran zaten önceden klani ayırıp pkyi vurmayi istemiş bunun karşılığında ise Lord hagiden dünya kapatma sözü istemiş ve kabul edilmiş. Şuan 15 kişilik hiç bir sey yapmamış vegas oyuncuları dünya kapayacak .Daha düne kadar abi dediğin adamları bir günde vurunlar klandan cıkıp turuva yapan arakadaşlar dünya kapatacak.Bu konuyu buraya açma sebebim başka dünyalarda oynuyacak arkadaş ve oyunculara dikkat etmelerini oneriyorum. Zorba yönetimi olarak kendi hesabim olarak yazi yazmama izin verilmediği için buradan yazıyorum beni bilen bilir.Ama siz siz olun yazdıklarima kulak verin.
Ok

- TİRAN -

Mızrakçı

peki

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Şurada ağır söverdim ama düzgünce yazıp bir daha konuyla ilgili yorum yapmayacağım.

Olay benim üstüme kalmış. Hesabı benim açtığım ve benim yazdığım konuşuluyor.

Ben, aklımın zekatını şuraya bıraksam tam 35 sen eder. Önce burada bir anlaşalım.

Devam:

İçinde ördek olan bir nick bulup yazınca vakvak ekibinden birisine - özellikle de daha geçen gün yaptığım "olaylara yorum yapmamı yasakladınız" cümlesi üzerine - ihalenin kalacağını düşünmen gerçekten fevkaladenin fevkinde, müthiş, inanılmaz, hayranlık uyandıran, üffff ki ne üfff bir plan.

Olayın ne benimle ne de bizden birisi ile ilgisi vardır arkadaşlar. Bizim böyle forum anlayışı tarzımız hiçbir zaman olmamıştır, olamaz.

Bu tarz düşük bütçeli planlarınıza bizleri ya da sadece beni dahil etmeyin lütfen.

Herkesin bilgisine.

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Ekleme yapmak istiyorum;

1- Kendi kendilerine saldırı yapan 2 kişi varmış. Bu kişiler kimler? Ve bunları yapan kişiler bana ya da bizden birisine söylemiş mi?

2- Vegas/Eski PK/Tiran artık yetkili birisi ya da bu klandan bir arkadaşa sorum; "Bizden birisi ya da ben sizinle bu konuyu( Daha öncesinde klandan çıkıp PK'yı vurma olayı) hiç konuştum mu? Böyle sorular sordum mu?"

3- Lord Hagi'ye de bir soru sormak istiyorum; "Biz seninle "dünya kapatmada kimler olacak diye konuştuk mu? Ben sana böyle bir soru sordum mu?"

DeletedUser55944

Ziyaretçi
Boş muhabbetler oyun bu bazen kora kor savaşırsın o sarmaz kendini kesersin yani kısaca kan benim damar benim takılmayalım beni ben kadar oynayan geçebilir ayrıca tebrik ederim o kişiyide başka bi özelliği yok bu işin

LordHagi

Kılıç Ustası
Masallah tüm world benden kapatma sözü istemis ve almis :) ne kasarmisim ben yahu :) hele bir de bu ortaya atilan sayilar yok mu. Her cani sikilan benim adimi kullanip ortaya bir sey atmasin. Vegas klani ayrilmadan once ne sayi konusuldu ne bir sey. World sonuna kadar karsilikli bir ihanet olmazsa birlikte kapatiriz dedik. Kaldi ki bir ihanetleri de olmadi. Bu world yeterince ihanete ugradim/ugradik. Artik bos konusma olmasin. Herkes isine baksin. Benim adima da konusmayi birakin. Biriniz montaj yapar biriniz yok lordhagi sayi vermis bilmem ne der. Jane klaninin da neler yaptigi, kimlerle neler konustugu hepsi bildigim seyler. Ben onlara da en makul teklifi yaptim kabul etmediler. 3-4 kisilik ekip disinda kapatmayi hakedecek bir is de yoktu. Sadakat desen o da yoktu. Iclerinde sevdigim cok oyuncu var sag olsunlar fikirlerinde hep sabit kaldilar ama 1-2 kisinin kivrakligi da cok sey degistirdi. Oyle benim klanimdaki arkadaslara da konusmalarimizin sslerini falan atmalar falanlar filanlar. Ben verdigim sozleri degistirmedim de. Sadece zorba olarak kapatsaydij world sonuna kadar savassaydik kapatacak kisisi belliydi onlardan. Isler degisince sayi da degisir her sey degisir. Bos bos seyleri bahane etmenin mantigi yok. Benim klanimda 300 kisi oynamis. Oyle ya da boyle birlik icerisi de ilerlemisiz. Burada onlari kiskirtmaya calismalar. Yok 50 kisi kapatacak bilmem ne demeler? Siz herkesi kendiniz gibi hain mi zannediyorsunuz? Cikar 3-5 catlak 300 kisiden ama kalkip da kimse zorbadan ben kapatmiyorsam sizle savasacagim demez. En kucugunden ilk 50 deki oyuncusuna cogu da gelip sormustur „kapatacak listede olmayacaksam hesabi alin, toplayin“ vs. Kimse de jane gibi bizden bu kadar kisi kapatmiyorsa x klanina gecim, y klanina saldirim, z klaniyla zorbanin arkasindan plan demedi. Bu gereksiz baslik uzerinden diger mesajlara da cevabimdir. Listede benim ismimin bile olmasina gerek yok. Ama su bilinsin ki world basindan su gune bizimle oynayanlar ileriki worldlerde de diyecekler ki „ben zorba ile dunyayi kapattim“ ister listede olsun olmasin. Tum oyuncularimla oyle ya da boyle konusmuslugum var. Yuzde 99unun sadakatinden suphem yok. Sag olsunlar hep de arkamizda oldular en zor zamanda en kritik oplarda kacip gitmediler hepsine tesekkurler tekrardan.
not: daha en ufak bir liste de yapilmadi. Bunu da herkes bilsin.

LordHagi

Kılıç Ustası
Ekleme yapmak istiyorum;

1- Kendi kendilerine saldırı yapan 2 kişi varmış. Bu kişiler kimler? Ve bunları yapan kişiler bana ya da bizden birisine söylemiş mi?

2- Vegas/Eski PK/Tiran artık yetkili birisi ya da bu klandan bir arkadaşa sorum; "Bizden birisi ya da ben sizinle bu konuyu( Daha öncesinde klandan çıkıp PK'yı vurma olayı) hiç konuştum mu? Böyle sorular sordum mu?"

3- Lord Hagi'ye de bir soru sormak istiyorum; "Biz seninle "dünya kapatmada kimler olacak diye konuştuk mu? Ben sana böyle bir soru sordum mu?"
Tirnak isaretleri bi garip olmus sorunu anlayamadim tam olarak. Seninle liste hakkinda konustuk mu diye soruyorsan eger; liste hakkinda bir kere lazzaroyla konustuk bu da 2-3 ay onceydi. Net bir liste yapmadan ustun körü muhabbetini ettik. Onun disinda kimseyle ne liste konustum ne bir sey.