ZORBA ve GOVER

• Konuyu başlatan DeletedUser68814
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Truva'nın T'sinin yazılmasını bekliyormuşuz resmen :D :D

Bantank

Baltacı
Hangi 50 kişi kardeşim? Optan önce zorba6 da ne işin vardı ilk sorum. İkinci sorum Optan 2 gün önce bizden taraf değiştiren ekip ile birlikte toplam kaç kişi oldunuz? Üçüncü sorum bu taraf değiştiren .. ler yüzünden kuzey klanı savlarını size kaydırmadı mı tamamını? (Aynı gün kaç tane kuzey oyuncusu destek kesiminde üst sıralarda yer aldı.) Üstüne bu truva çeken ekip kami mislerimizin dışarda olduğunu bildiğinden hemen gecesine dipten saldırı atmaya başladılar. Zorbadan kapama sözümü almış Pierows kardeşimiz truvaya kadar 800k kesim ile barbar toplarken 2 günde kaç milyon kesime ulaştı. Ne zaman sorsak da askerim yok şuyum yok buyum yok.. hoş truvadan aldığı köyden fazlasını geri aldık barbar sandı bizi heralde :)) Hain içeriden olunca kapı kilit tutmuyor. Bugün eğer burada halen daha konuşabiliyor isen kuzey ile birlikte yaptığınız hainlikler sayesinde. İçten ekip al, s.a varken kuzeye opa giderken ansızın s.a bozup savaş ilan et vs vs. Ya şuraya yazmayım yazmayım diyorum da dışarıdan okuyan insanlar sizi bir şey sanacak ona üzülüyorum. Bu kadar cevap yeterlidir heralde..

Zorba6 dan savunma almadım taraf değiştirenlere gelince 2 günlük olay değil o kuzey klanındanda savunma almadık ayrıca bizi takip etmeye devam edin nereye geçmişiz ne yapmışız diye...Ben burada hain gibi kelimeler kullanmıyorum haddini aşacak kelimeler konusma atışacaksan düzgün atış seviyeni bil.Bana gelip kıtamı temizleyip pk yı vuracagım onlar bitik klan demedin mi ? Şimdi pk ile iş yapıyorsun ben sana birşey dedim mi ? Pk ya gelelim pk bana gelip doğuyu bana bırakın gover tek opta silecem diyor tüm mesajlar mevcut arkadan iş ceviren sizsiniz iyi ki vurmuşum sizide gerçek yüzünüzü gördük.Ayrıca daha sinirlendirirseniz daha güzel şeylerde atabilirim.Oyununuza bakın toplama ekiple giripte o truva yaptı bu truva yaptı demeyin bir ekibiniz yoksa toplama klan ise bunların olacagınızı bileceksiniz.

DeletedUser69400

Ziyaretçi
Dostum lafla peynir gemisi yürümüyor elinde ne varsa dökte görelim ak koyun kara koyun.Yoksa sadece laf edeceksek bnde elimdekileri bi ortaya dökersem(sinirlendirirseniz).Zorba, PKya ,PK, Govere, Gover ,Barzoya, Barzo ,Alaya savaş ilan eder.:)

DeletedUser68814

Ziyaretçi
Vakvak klanının kurulma zamanı geldi.

Diplomasi çalışmaları başlamıştır.

DeletedUser2315

Ziyaretçi
Harun Bi dur la :)

Şimdi tüm Klanlar birbirine kur mu yapmış sonunda goverla pk mi çıkmış:) mutluluklar demek lazim :)

DeletedUser69268

Ziyaretçi
Harun Bi dur la :)

Şimdi tüm Klanlar birbirine kur mu yapmış sonunda goverla pk mi çıkmış:) mutluluklar demek lazim :)

bide şöyle bakalım şimdi bütün klanlar birbirine kur mu yapmış sonunda zorba ile ribat mı çıkmış :)
bu oyun önceden dürüst oynanırdı bu world de herkes herkesin kuyusunu kazmanın peşine düşmüş

DeletedUser62793

Ziyaretçi
bide şöyle bakalım şimdi bütün klanlar birbirine kur mu yapmış sonunda zorba ile ribat mı çıkmış :)
bu oyun önceden dürüst oynanırdı bu world de herkes herkesin kuyusunu kazmanın peşine düşmüş

Dostum senin kuyruk acını anlıyorum tek klan olarak geldiğimiz dünyada vuravura gittiğimiz için sizde Daha büyümemize göm yumamadınız savaş istiyorsunuz 2-3 gün içinde ama sizede aynı tarife olucak merak etme biz adam akıllı savaşa savaşa geldik

DeletedUser68814

Ziyaretçi

Dostum hayatında hiçbir oyunda şifre yazmadın mı? Oyun bu boşver.
Not: olayların hiçbirini bilmiyorum

DeletedUser55944

Ziyaretçi
ben pk olaylarına çok şaşırdım yani korku mu desem endişemi, adamlar bize karşı neyapcaklarını şaşırdışar dünya sonuna kadar deniyodu en başta yani savaşmayı düşünürsün diplomasi ilerleme dünya için düşündüklerin olur kabul görür ama müttefik dediğin klanın savaştığı klanı op yerken kendine katıp öyle deil böyle diyip savaş ilanı o klanı klanın oyuncuları ile birlikte itibarsız hale getirmiştir çok dandik oynuyosunuz iitibarınız gibi sıfırlayacaz sizi bunu laz inadıyla söylüorum ahanda büyük konuştum

DeletedUser69268

Ziyaretçi
ben pk olaylarına çok şaşırdım yani korku mu desem endişemi, adamlar bize karşı neyapcaklarını şaşırdışar dünya sonuna kadar deniyodu en başta yani savaşmayı düşünürsün diplomasi ilerleme dünya için düşündüklerin olur kabul görür ama müttefik dediğin klanın savaştığı klanı op yerken kendine katıp öyle deil böyle diyip savaş ilanı o klanı klanın oyuncuları ile birlikte itibarsız hale getirmiştir çok dandik oynuyosunuz iitibarınız gibi sıfırlayacaz sizi bunu laz inadıyla söylüorum ahanda büyük konuştum

savaşa savaşa mı yapma gözünü seveyim :) hyperion size geçmeseydi mir bu kadar çabuk dağılır mıydı? bunu bir düşün daha sonra zorba6 klanı aslında hangi klan ?
müttefik dediğin klanın savaştığı klanı bünyesine katması yanlış da müttefik dediğin klanın arkasından iş çevirmek ve müttefik dediğin klanın op yaptığı klanı desteklemek mi doğru ? sorarım sana. müttefik klanının hedefindeki adama dünya kapama sözü vermek mi doğru ? her şey bakılan pencereden doğru gözüküyor usta. ben büyük lokma yer ama büyük konuşmam kalp de kırmam ne de olsa oyun eğlenmenize bakın. sadece oyun olmasına rağmen bu kadar yalan dolan entrikaya şaşırıyorum onu da mazur görün lütfen :/

DeletedUser69400

Ziyaretçi
Bu worldden dizi çekilir yemin ediyorum dizi.World game of thrones e dönmüş....

DeletedUser68081

Ziyaretçi
savaşa savaşa mı yapma gözünü seveyim :) hyperion size geçmeseydi mir bu kadar çabuk dağılır mıydı? bunu bir düşün daha sonra zorba6 klanı aslında hangi klan ?
müttefik dediğin klanın savaştığı klanı bünyesine katması yanlış da müttefik dediğin klanın arkasından iş çevirmek ve müttefik dediğin klanın op yaptığı klanı desteklemek mi doğru ? sorarım sana. müttefik klanının hedefindeki adama dünya kapama sözü vermek mi doğru ? her şey bakılan pencereden doğru gözüküyor usta. ben büyük lokma yer ama büyük konuşmam kalp de kırmam ne de olsa oyun eğlenmenize bakın. sadece oyun olmasına rağmen bu kadar yalan dolan entrikaya şaşırıyorum onu da mazur görün lütfen :/

Sen cok bos konusuyorsun.
Bizle teke tek savasamamanın korkusu. Yok onu içinize kattınız bunu içinize kattınız.
Savasan biziz bizim savastıpımız klandan içimize katılan dostlarımız olmussa bu bizi ilgilerndirir pk nın savastığı bi oyuncuyu veya klanımı içimize kattık sizde savasın sizde katın. Müttefiklerinize zarar vermeden.
Biz en azından kuzeybatı kıtasıyla savastık yendik.siz ne yaptınız kuzey doğuyla bile savasamadınız. Bunların sebebi korkudur.
Ama korkunun ecele faydası yok. Biz size ters bölgeyenopa giderken siz bi anda onları klanınıza cekin destekleyin ve bi anda savas acacaz deyin dürüst bi klan olfuğunuzu sanın.
Sizde biliyorsunuz ki sizden daha iyi bir ekibiz bu yüzden alcakca harwketler yapıyorsunuz.
Ama bu sonucu değiştirmiycek biz hala süperiz :)

DeletedUser69268

Ziyaretçi
Sen cok bos konusuyorsun.
Bizle teke tek savasamamanın korkusu. Yok onu içinize kattınız bunu içinize kattınız.
Savasan biziz bizim savastıpımız klandan içimize katılan dostlarımız olmussa bu bizi ilgilerndirir pk nın savastığı bi oyuncuyu veya klanımı içimize kattık sizde savasın sizde katın. Müttefiklerinize zarar vermeden.
Biz en azından kuzeybatı kıtasıyla savastık yendik.siz ne yaptınız kuzey doğuyla bile savasamadınız. Bunların sebebi korkudur.
Ama korkunun ecele faydası yok. Biz size ters bölgeyenopa giderken siz bi anda onları klanınıza cekin destekleyin ve bi anda savas acacaz deyin dürüst bi klan olfuğunuzu sanın.
Sizde biliyorsunuz ki sizden daha iyi bir ekibiz bu yüzden alcakca harwketler yapıyorsunuz.
Ama bu sonucu değiştirmiycek biz hala süperiz :)

tamam hocam boş konuşan benim doğru konuşan sizsiniz ben sadece bazı şeyleri görmeniz için bir iki şey yazdım buraya hak eden kazanır. süper olan zaten kazanır. iyi oyunlar :)

centaur03

Mızrakçı
W53 Seferi olduğunu iddaa eden gover klanlarını 3 hayırla uğurluyoruz.
buraya yazdığım ilk gün de söylemiştim, gover pk klanı uşağıdır.
kuzey bölgesinde pk'ya karşı ne zaman bir klan duruş göstermeye kalkışsa, yaptıkları hamleler ile bunu engellediler.
KUZEY birliğine 2 ay süre vermişti Bandolero kardeşimiz. Deli gibi op yapacaklardı. Sileceklerdi bizi vs vs:))
Sonuç: 1 OP yapabildiler, alınan köy: 0

kendi başına yapabilecekleri hiç bir başarı yoktu. Bunu da tescillendirdikleri için her birine teşekkür ederim.
Kuzey - Ribat birliği kurulmadan önce Kuzey'i yalnız bırakmak için Ribat birliğine "gelin beraber kuzeyi -vuslat ekibini-vuralım" yazacak kadar kıta sahanlığına güvenmeyen, hiç bir klanı 1-2 birim içinde olmadan toplayamayacak bu klanı bünyesine katan PK klanlarına da şunu demek istiyorum: tencere yuvarlanır kapağını bulur:)

burada hainlik vs gibi yazılar da olmuş:) güldüm. Pars klanları ile ilgili yazılan başlıktaki keyifle köy topluyorummmmmm ahahahahah tarzı mesajlarını hatırlatmak isterim Bedirhan'a. Yani aslında çok hatırlatılacak şey var ama, sizin cümlelerinizi yansıtmakla bu forumu doldurmak istemiyorum. Sınırınızdaki oyuncuları öyle küstürmüştünüz ki bu ekip yine Ribat’a destek atardı o oyuncular buraya geçmese de. 1 tane bile fake almadık aylarca sınırdan. Nitekim de, setlenen köylerden çok ara çektiğimiz köyler oldu. Savunma yapmayı bilince bir günde 100k destekçi puanı hiç bi şey be:) takılmayın o destekçi puanlarına, yine kami kesilecekler köyleri daha da sağlamlaştırdık sadece. Başarısızlığı ört bas etmek için bahaneler ardına sığınmayın.

Game size Over. Sırf sizin inadınız için 120 saatlere OP gönderen PK klanlarını da birazcık mantığa davet ediyorum. Sizce bu başarısız adamlar için tüm bunlar değer miydi:)))

Bandolero

Mızrakçı
Bu arada Gover bırakıyor gibi bir algı var galiba da kimse bırakmıyor sadece sınavım dolayısı ile 3 aylığına ben bırakıyorum kalan herkes devam ediyor.

Bantank

Baltacı
W53 Seferi olduğunu iddaa eden gover klanlarını 3 hayırla uğurluyoruz.
buraya yazdığım ilk gün de söylemiştim, gover pk klanı uşağıdır.
kuzey bölgesinde pk'ya karşı ne zaman bir klan duruş göstermeye kalkışsa, yaptıkları hamleler ile bunu engellediler.
KUZEY birliğine 2 ay süre vermişti Bandolero kardeşimiz. Deli gibi op yapacaklardı. Sileceklerdi bizi vs vs:))
Sonuç: 1 OP yapabildiler, alınan köy: 0

kendi başına yapabilecekleri hiç bir başarı yoktu. Bunu da tescillendirdikleri için her birine teşekkür ederim.
Kuzey - Ribat birliği kurulmadan önce Kuzey'i yalnız bırakmak için Ribat birliğine "gelin beraber kuzeyi -vuslat ekibini-vuralım" yazacak kadar kıta sahanlığına güvenmeyen, hiç bir klanı 1-2 birim içinde olmadan toplayamayacak bu klanı bünyesine katan PK klanlarına da şunu demek istiyorum: tencere yuvarlanır kapağını bulur:)

burada hainlik vs gibi yazılar da olmuş:) güldüm. Pars klanları ile ilgili yazılan başlıktaki keyifle köy topluyorummmmmm ahahahahah tarzı mesajlarını hatırlatmak isterim Bedirhan'a. Yani aslında çok hatırlatılacak şey var ama, sizin cümlelerinizi yansıtmakla bu forumu doldurmak istemiyorum. Sınırınızdaki oyuncuları öyle küstürmüştünüz ki bu ekip yine Ribat’a destek atardı o oyuncular buraya geçmese de. 1 tane bile fake almadık aylarca sınırdan. Nitekim de, setlenen köylerden çok ara çektiğimiz köyler oldu. Savunma yapmayı bilince bir günde 100k destekçi puanı hiç bi şey be:) takılmayın o destekçi puanlarına, yine kami kesilecekler köyleri daha da sağlamlaştırdık sadece. Başarısızlığı ört bas etmek için bahaneler ardına sığınmayın.

Game size Over. Sırf sizin inadınız için 120 saatlere OP gönderen PK klanlarını da birazcık mantığa davet ediyorum. Sizce bu başarısız adamlar için tüm bunlar değer miydi:)))

Benim tahminim 120 saatten başarısız oldukları için 150 saate size gelecekler dikkat etmek gerek :)