ZORBA-PK

• Konuyu başlatan DeletedUser62793
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser69564

Ziyaretçi
Selamlar beyler , üzgünüm global yemedim ama , gloglo yaptırıcam ;)

DeletedUser69564

Ziyaretçi
Gluk gluk yapma da sıkıntı yok gerisinde

bizim velet hayla buralarda :) gloglo yaptırıcama cevabın glok glok yapma mı , bu kadar basit olma ya :)

Seni babama dicem , bende seni babama dicem :)

büyücen gırmgolu büyücen :) sana özel keçi sütü sipariş verdim orj dağ keçisinden iyi gelecek glok glok içersin :))

DeletedUser68814

Ziyaretçi
bizim velet hayla buralarda :) gloglo yaptırıcama cevabın glok glok yapma mı , bu kadar basit olma ya :)

Seni babama dicem , bende seni babama dicem :)

büyücen gırmgolu büyücen :) sana özel keçi sütü sipariş verdim orj dağ keçisinden iyi gelecek glok glok içersin :))

Ahhh bulanık ahhh gerçekten yazık sana. Altı üstü bir oyun ve içinden geçiyoruz diye bu kadar terbiyesizlik yapmana gerçekten gerek yok.
Herkesle arandaki oyun ve kültür farkını bizlere gösterdiğin için sana ayrıca teşekkür ederim.
Benim yaptığım ihtisas, aldığım terbiye senin yanına inenmeye izin vermiyor.

İyi oyunlar :)

kralemre96*

Okçu
yav tamam istatiksel olarak üstündünüz ancak siz dağıtmadınız klanı
hoş savaşla değilde diğer türlü dağıtmış oldunuz
yani siz dağıttınız tebrik ederim

L A Z U Z U

Kılıç Ustası
Bulanıkdüşünce şey diyordu size dünya kapattırmayacağım özellik lazzaroya sallıyordu kkfjdhahah

Şimdi sıra Kirke denen arkadaşta bakalım VAKVAK lara sürekli sallıyordu. Dünya kapanışında siz olmayacaksınız diyordu onun msjları alıntıladğımızda acaba ne tepki verecek :)

Seyanora123

Hafif Atlı
Bulanıkdüşünce şey diyordu size dünya kapattırmayacağım özellik lazzaroya sallıyordu kkfjdhahah

Şimdi sıra Kirke denen arkadaşta bakalım VAKVAK lara sürekli sallıyordu. Dünya kapanışında siz olmayacaksınız diyordu onun msjları alıntıladğımızda acaba ne tepki verecek :)

knk ama bi yerden haklı bizimkiler dünyada uğraşıcak kimse kalmazsa sıkılır dünya sonunu falan beklemez hesap silerler sonuç olarakda vakvak dünyayı kapatamamış olur :D