Zirve vs Aztek ve yancıları

İOS Celtic

Kılıç Ustası
Hesap sildeyim dibindeki eşkiya köylerini toplayıp ilk 10a bi gecede girmeyi tercih edebilirdim ama çok laf söz ettim burada lafımı yiyemem

turkbye

Baltacı
Aztek ve zirve arasında bir savaş vardı. İyide bir savaş oluyordu. Kesimde 1 ve 2. Sıradaydı bu klanlar. Bu savaşın forum dışında biryerinde Eşkiya klanı yoktu.

Aktif olarak savunma, saldırı savaşın içerisinde olmadıktan sonra çokta Eşkiya klanının söz söyleme hakkının olduğunu düşünmüyorum

Biz 37’de savaştığımız bir klanla benzeri şekilde birleştik. O arkadaşlardan bazılarıyla şimdi 45’de dünya kapatıyoruz.

*JooKeeR*

Kılıç Ustası
ahaha :D espride yapmayı severmiş az ötede oynada çamurun bulasmasın bize kelime israfisın sen dahada cevap alamazsın.

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Şimdi 43 de Soa ya yapılan burda Eşkiya klanlarına yapılıyor gördüğüm kadarıyla.
Buna '' ne ekersen onu biçersin '' derler bizim burda.

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Şimdi 43 de Soa ya yapılan burda Eşkiya klanlarına yapılıyor gördüğüm kadarıyla.
Buna '' ne ekersen onu biçersin '' derler bizim burda.

Orada mevzunun SOA değil ŞAMAN olduğunu anlayacak zekaya sahip olmayışın senin suçun değil .. Kalıtım zeka üzerinde büyük bir etkiye sahip... O dünyadaki mevzuyu anlamamış olsanda , kastetmeye çalıştığın durumda atasözünü doğru yerde kullanman yine de bize bir umut verdi =)

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Orada mevzunun SOA değil ŞAMAN olduğunu anlayacak zekaya sahip olmayışın senin suçun değil .. Kalıtım zeka üzerinde büyük bir etkiye sahip... O dünyadaki mevzuyu anlamamış olsanda , kastetmeye çalıştığın durumda atasözünü doğru yerde kullanman yine de bize bir umut verdi =)

Şaman veya Soa ne farkeder 3 kıta 1 kıtaya vuran bunu yaparken gülüp eğlenen sizler değilmisiniz?? Size yapılınca neden ağlıyorsunuz?

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Şaman veya Soa ne farkeder 3 kıta 1 kıtaya vuran bunu yaparken gülüp eğlenen sizler değilmisiniz?? Size yapılınca neden ağlıyorsunuz?

ŞAMAN ve SOA iki ayrı klan ... ONGA ile savaşmaya gelen ŞAMAN'ın yanında saf tutan SOA olmasaydı bunlar yaşanmazdı.. Gerçekten düşünemiyor musun sen yahu .. Hayır o dünyada SOA ve ŞAMAN klanlarına karşı savaşta olan NARCOS klanlarında oynuyordun ama sanki ordular onların köylere değilde sana girmiş gibi konuşuyorsun =) Derdin şu an sadece bize çatmak fakat beyninle, üstüne oturduğun organın yer değiştirmiş.. Onlar bir yerli yerine otursun tekrar gel..

Geçmiş konuşmalara baktım ağlayan göremedim.. Olmayan şeyleri oluyormuş gibi görmek psikolojik bir rahatsızlık .. Bizim için herhangi bir sıkıntı yok .. Oyun bu nihayetinde ve verdiğimiz canımız değil sadece köyümüz =) Yeneriz yeniliriz... Yenersek ayrı bir zevk alırız , kaybedersek zor zamanda yanımızda olan kimlerdi hatırlarız.. Bizim için hep bir kazanım vardır =)
Mevcut durumda artık var olmayan klandaki arkadaşlar dostum diye bahsedeceğim insanlar değil. .. Sohbetimiz muhabbetimiz olan bu arkadaşlar bir karar aldılar.. Oyunda kalmak, ekibi bir arada tutmak istiyoruz dediler.. Oynamak istiyorsanız sizler için en iyi olan ne ise, onu yapmanız sizin için doğru olanıdır dedim .. Bizimle dünya başında anlaşmayı yapan Pro Celtic arkadaşımız ise hesap devir ya da silme yoluna girdi.. Bu kadar üstüne konuşacak çok bir şey yok =) Dünya üzerinde oynayan herkese başarılar =)

DeletedUser62605

Ziyaretçi
Sen kendini kandırmaya devam et uzun uzun yazman seni haklı çıkarmıyor :)

Benim hangi klanda olduğumu bildiğine göre dünyadaki duruşumuda tavrımıda gidip narcos daki arkadaşlarına sorup öğrenebilirsinki zaten devam etmedim bıraktım belli bir zamandan sonra köyleri devrettim.

DeletedUser61081

Ziyaretçi
Sen kendini kandırmaya devam et uzun uzun yazman seni haklı çıkarmıyor :)

Benim hangi klanda olduğumu bildiğine göre dünyadaki duruşumuda tavrımıda gidip narcos daki arkadaşlarına sorup öğrenebilirsinki zaten devam etmedim bıraktım belli bir zamandan sonra köyleri devrettim.

tamam canım .. iyi geceler diyorum uzatmıyorum ;)

myw**

Dük
Merak edersen bana sorabilirsin nart ama merak edeceğini pek sanmıyorum bitmiş gitmiş kimsenin aklına gelmiyecek bir dünyanın muhabbeti neden açılmış çok gereksiz

Deleted User - 5447302

Ziyaretçi
Arkadaş ne 43'müş. Geçen gün epey işsizim açtım 43 forumunu okudum. 3 5 şey var eleştirilmesi gereken ki eleştirilmiş ve yazan arkadaşlar özür de dilemiş. Tek taraflı değil tabi bunlar. Oyunlar oynandı üzerimize deniyor da arkadaş bu oyun kaç zamandır böyle, her dünyada bir klan diğerine kazık atıyor. Ha tek taraflı da değil kimse kimseyi kandırmasın. Bir taraf oyun oynadı da diğeri ortalığı karıştırmaya çalışmadı sanki. Neyse 43'ü bırakayım bir kenara da arkadaşın da dediği gibi olmuş bitmiş her şey, biri gelir burada 43'e atıfta bulunarak Selçuk Abi'niz de gelsin vs yazar (ki yazan arkadaşı severim) diğeri bir daha oynamayacağım demesine rağmen gelir burada diplomasileri karıştırmaya çalışır (ki selçuk abi'yi de bire bir tanımasam da tanıdıklarımdan dolayı severim.). Geçiniz bunları arkadaşlar yakışmıyor iki tarafa da.

Tarafsız, sadece oyundan zevk almaya çalışan biri olarak yazıyorum bunları. Ha velev ki profilinde yazdığı gibi selçuk abi diplomasilerin bu hale gelmesinde pay sahibiyse ben diğer klanları anlamıyorum. Nasıl bir zevk alırsın ki bundan. Senlik bir olay bile değil. Çekin elinizi şu oyundan da oynamak isteyenler oyununu oynasın.

He ağlama mevzusuna gelince daha ağlayan yok, ağlayan olunca gelip ağlayın vs diye yazarsın hocam:) Birileri ağlayacak ki burada birileri bunu yazsın dalga geçsin. Oyunun güzelliği bence o.

DeletedUser67808

Ziyaretçi
Yav, biz bilmiyor muyuz o veledin hesap silmeyeceğini :D
Ayaklara bak, "el değiştirmişmiş" ajdhsjdhdjhsjs

HeyBizBurdayız

Baltacı
klanlar savaş odaklı strateji oyunu, eşkiya klanı için düşman 3 olmuş 5 olmuş fark etmez biz savaşırız he kazanırız kaybederiz orasını bilemem ama oyunun gerekliliklerini yerine getiriz
Yav, biz bilmiyor muyuz o veledin hesap silmeyeceğini :D
Ayaklara bak, "el değiştirmişmiş" ajdhsjdhdjhsjs
valla açıkcası bende değiştirdiğine inanmıyorum ama bu durum sizin işinize gelmez mi :)