Zirve -Akyasan1461

• Konuyu başlatan DeletedUser67911
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67911

Ziyaretçi

Eklentiler

• 1.jpg
    1.jpg
    14,5 KB · Görüntüleme: 93
  • 2.jpg
    2.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 88
  • 3.jpg
    3.jpg
    14,4 KB · Görüntüleme: 91

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Hehehe Savunmaları destek olarak ben bu tarafda zannediyordum aa ne kadar ayıp oraya da mı destek attınız :p

DeletedUser62479

Ziyaretçi

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Bende sadece rapora yorum atıyım. Yavaş dünyada kılıç basmak ne kadar sürüyo bir fikrin var mı? Bekara karı boşamak kolay :) mızrak-ağır atlı en güçsüz savunma şekli ama en hızlısı eğer sürekli aktif savaş yapıyorsan. Anlıyorum cin klan başkanısın bir isteğinle köyün kılıç-mızrak doluyordur hiç savunma sıkıntısı çekmemisindir. Bu dünyada bile pre kasanlardan ne kadar def topladığını biliyorum.Tok açın halinden anlamaz dedikleri senin durumun. Teknik olarak işin içine girersen 900 ağır atlı 3600 kılıç değerinde. bi köyden 8k mızrak 1800 ağır atlı anca çıkıyo. 4k mızrak 900 ağır atlının neresinde bir dengesizlik var?

DeletedUser62479

Ziyaretçi
benim oyun mantigima gore tamemen sacma. 2 gunluk kisla uretimini kilica harcamis. 700 kilic basana kadar mizrak agira devam etseymis. Sinir koyunde zaten kilic basilmaz. Ya oyun bilmiyordur diye seceneklerde belirttim zaten. Kaldi ki baslagi acan arkadasta donen cakalliktan bahsetmis arada atlanmis bu koy belli ki yoksa bunuda kayipsiz alirlarmis.

Diger konuda cin klani baskani olsamda kolay kolay kimseden destek almam. Bana op yaparlarken elimdeki savunmalari diger op yiyenlere atarim. Herhangi bir dunyayi incelersen en az savunma puani bende olur ama rakipten en cok koyude ben almis olurum. Vardir tanidiklarin bizde benden kimseye su koyume destek lazim diye cok nadir mesaj atarim. sorabilirsin;) Neyse olurda birgun savasirsak uygulamada daha net anlarsin.

MTK 136

Casus
benim oyun mantigima gore tamemen sacma. 2 gunluk kisla uretimini kilica harcamis. 700 kilic basana kadar mizrak agira devam etseymis. Sinir koyunde zaten kilic basilmaz. Ya oyun bilmiyordur diye seceneklerde belirttim zaten. Kaldi ki baslagi acan arkadasta donen cakalliktan bahsetmis arada atlanmis bu koy belli ki yoksa bunuda kayipsiz alirlarmis.

Diger konuda cin klani baskani olsamda kolay kolay kimseden destek almam. Bana op yaparlarken elimdeki savunmalari diger op yiyenlere atarim. Herhangi bir dunyayi incelersen en az savunma puani bende olur ama rakipten en cok koyude ben almis olurum. Vardir tanidiklarin bizde benden kimseye su koyume destek lazim diye cok nadir mesaj atarim. sorabilirsin;) Neyse olurda birgun savasirsak uygulamada daha net anlarsin.

Oyun sizin mantiginiz etrafinda donmuyor malesef savas motoru similatorunde mis arasi icin o kilici herturlu basmak zorundasiniz insanlari bilmiyor diye nitelendirirken sizin bilmediginizi fark ettim aksi halde soyle absurt raporlar alirsiniz

Screenshot_20181112-214553_Chrome.jpg

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Ne aztek bilirim ne zirve sadece rapora yorum yapacak olursak 4 bin mizragi kilicsiz az bi agir atliyla savunmaya cekiyorlarsa ya oyun bilmiyordur ya art niyetlidir yada koyde unutulmus: ) bu kadar askerle ara atsam tedirgin olurum:)

Şu yazıda ne dediğini açıklar mısın diğer insanlara? 4k mızrağı (az bi ağır atlıyla?) 900 ağır atlıyla savunmaya çekme? 2+2=4 eder mantığıyla sana açıkladım. Diğer yazında daha değişik birşey diyosun. Neden kılıç basmış diyosun bu seferde? Programla oynamıyo insanlar insanlar robot değil. Başta kılıç mızrak gidecektir. Sonra yetiştiremeyince mızrak ağır atlıya dönmüştür. Ne yapsın öldürsün mü askerleri? Hiçbirşey düşünmeden adamları acemi ilan ediyosun yuh. Sonra çevir gazı yanmasın muhabbetine giriyon.

D A R K S O U L S

Hafif Atlı
Vazgeçtim açıklama için sayın klan başkanı gerek yok. Beynimi foruma girerken bırakmam gerektiğini unutmuşum. Koskoca cin klan başkanıyla oyunun temel bilgilerini tartışacak birisi değilim. Alt üstü 2006 dan beri oynuyorum bide sayısalcıyım 4 işlem yapabiliyorum. Benim hatam özür dilerim ,forum kavga dövüş yeri mantık aranmaması gerektiğini unutmuşum. Lütfen alınmayın. Elimden geldiğince foruma girmemeye, girdiğimde ise beynimi kullanmadan takılmaya çalışacağım. Bu sayede kimseyle kavga etmemiş olacağım. İyi geceler...